iPhone Tamir & Ekran Değişimi Tavsiye

iPhone Mikrofon Sorunu Çözümü

iPhone Tamir Tavsiye

iPhone, tamiri her zaman en çok dikkat gerektiren elektronik cihazlardan biri olmuştur. Bu nedenle arızalanan iPhone’un onarımı için bir Apple tamir mağazası seçerken her zaman bir miktar araştırma yapmakta yarar vardır.

iPhone Tamir Tavsiye

iPhone Onarım Ücretleri ve Tavsiyeler Mayıs 2021 

Her mağaza aynı fiyatı sunmayacağı gibi tecrübe ve işçilik konularında da birbirlerine denk olmayabilirler. iPhone değişim işlemlerinde orijinal parçalar kullanmak cihazın tamirden sonra uzun yıllar daha çalışacağını garanti eder. Bu da müşteri memnuniyetimizin artmasını sağlayan en önemli etkendir.

iPhone Tamir İstanbul

İstanbul güvenilir iPhone servis hizmetleri için içerisinde çok sayıda seçeneği barındırıyor. Eğer tamir edilmesi gereken bir iPhone telefonunuz varsa, CepMarket mağazamız iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4 ve iPhone 4S,iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X tamirleri yapmaktadır.

CepMarket, iPhone’larınızın ne kadar önemli olduğunun farkındadır ve zorlu tamir işlemleri bile 1 saat içerisinde tamamlanır. iPhone’la ilgili onarım işlemlerinin birçoğu ise 30 dakikadan kısa sürede bitmektedir. Aynı zamanda cihazınızı teslim etmeyi seçebilir ve uygun olduğunu düşündüğünüz bir saatte geri alabilirsiniz.

iPhone Tamir Kadıköy

Özellikle Kadıköy gibi daha belirli lokasyonlarda iPhone tamir dükkanı arayan kullanıcıların elinde birkaç seçenek bulunuyor. CepMarket tüm iPhone’larda Ana Ekran Tuş Onarımı, Güç Düğmesi Onarımı, Ses Düğmesi Onarımı, Kamera Onarımı, Pil Değiştirme, Arka Kapak Değiştirme ve USB Şarj Bağlantı Noktası Onarımı gibi birçok imkan sunmaktadır.

  Kırılan Dokunmatik Ekran Nasıl Çalışır?

CepMarket aynı zamanda su hasarı almış cihazları da tamir eder. Bunun için binlerce kullanıcının telefonunu su hasarından kurtaran son teknoloji ürünü bir ultrasonik elektronik temizleme makinesi kullanır.

Ankara iPhone Tamir Tavsiye

İstanbul’da ikamet edenler için iPhone tamiri noktasında imkanlar çok geniş. Ancak Ankara gibi diğer şehirler için aynısını söylemek zor. Eğer Ankara’da iPhone tamiri için tavsiye arıyorsanız bunun için fazla vakit kaybetmenize gerek yok. Zira mağazamız ücretsiz kargoyla değişim imkanı sunduğundan dilerseniz cihazınızı bize kargolayabilir ve uzaktan gerekli değişim veya tamir işleminin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

iPhone Anakart Tamiri

Apple iPhone’da anakart tamiri modeline göre 500 ila 1800 lira arasında değişmektedir. Cihazınızı adresimize ulaştırmış olduğunuz takdirde işinde uzman profesyonel ekibimiz gerekli incelemeleri yaparak arızayı tespit eder ve sizleri bu konuda bilgilendirir. Ekran soketi, dokunmatik soketi veya batarya soketi gibi daha gelişmiş arızaların giderilmesi en erken güç içerisinde tamamlanmaktadır.

Şirketimizde bizzat Apple’a parça tedariği yapan üreticilerden temin edilmiş OEM denilen orijinal yedek bileşenler bulunmaktadır. iPhone anakart değişimi de bunlara dahildir. Çin malı denilen yan sanayi parçalarla anakart değişimi yapmak çok risklidir ve daha büyük masraflara gebedir. Anakart değişimi bir iPhone’un temel parçası olduğundan tüm verilerinizin silinmesiyle sonuçlanacaktır. Eğer anakartta büyük çaplı bir sorun oluştuysa verilerinizin hali hazırda silinmiş olması ihtimali de yüksektir.

ModelCam Değişimi FiyatıEkran Değişimi Fiyatı
iPhone X600 TL1450 TL
iPhone X Arka Cam399 TL
iPhone 8 Plus350 TL299 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam 399 TL
iPhone 8300 TL240 TL
iPhone 8 Arka Cam399 TL
iPhone 7 Plus250 TL279 TL
iPhone 7220 TL250 TL
iPhone 6S Plus200 TL229 TL
iPhone 6S190 TL200 TL
iPhone 6 Plus180 TL229 TL
iPhone 6160 TL200 TL
iPhone 5S150 TL150 TL
iPhone 5C150 TL150 TL
iPhone 5150 TL150 TL
iPhone SE150 TL150 TL
iPhone 4S149 TL149 TL
iPhone 4149 TL149 TL

iPhone Yetkili Servis

İstanbul Anadolu Yakası özellikle iPhone yetkili servis tarafında çok zengin noktalara sahip. Burada çok sayıda mağaza garanti dışı kalan her iPhone model cihaz için tamir imkanı sunuyor. Ancak içlerinde CepMarket en hesaplı ve hızlı onarımları yapan servislerin başında gelmektedir. Eğer siz de cihazınızın bir an önce tamir edilmesine ihtiyaç duyuyorsanız, ister mağazamıza uğrayabilir isterse uzaktan kargoyla tamir hizmetinden yararlanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Bu gönderiyi paylaş

Yorumlar (4)

 • Misafir Reply

  Ön cam değişimi tavsiye eder misiniz ekran fiyatları ile aynı gibi gördüm

  21 Şubat 2019 at 04:07
  • Cep Market Reply

   Merhaba; LCD panelin zarar görmemiş olduğu durumlarda yalnız ön cam değişimi yapılabilmektedir, maliyet daha düşük olup cihazınız orjinalliğini korumaya devam etmektedir.

   Ön cam ve ekran değişimi fiyatlarını buradan kontrol edebilirsiniz

   https://cepmarket.com.tr/ekran-degisimi-fiyatlari/

   24 Şubat 2019 at 20:09
 • Misafir Reply

  Sadece ön cam değişimi tavsiye ediyormusunuz, sizce sorun yaşanması ihtimali var mı ?

  6 Ocak 2019 at 08:58
  • Cep Market Reply

   Merhaba; Firmamız tüm yedek parça değişimleri sonrasında işçilik ve parça garantisi sunmaktadır, yinelenen arızalarda ise ücret talep edilmemektedir.

   Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri ( 10:00 – 20:00 ) arasında 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

   6 Ocak 2019 at 21:45

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir