WhatsApp Herkesten Silinen Mesajları Görme

WhatsApp Herkesten Silinen Mesajları Görme 

Sağlamış olduğu avantajlar nedeniyle tercih edilmekte olan WhatsApp uygulaması günümüzde en popüler mesajlaşma uygulaması olarak kullanılmaktadır. 

"

Dünya genelinde sık kullanılması nedeniyle WhatsApp mesajlaşma uygulaması özellikleri bakımından yapılan geliştirme çalışmalarıyla yenilenmektedir. Bu sayede kullanıcılar için birbirinden farklı seçenekler sunulmaktadır. Yapılan geliştirme çalışmaları özellikle kullanıcılar için yaşanabilecek problemlerin çözülmesini sağlamaktadır. 

Özellikle WhatsApp’ta yapılan görüşmeler sırasında karşı tarafın yanlış mesaj göndermesi durumunda ‘herkesten sil’ özelliği kullanıcılar tarafından büyük ilgi görmüştü. Bu özellik farklı sebeplerden dolayı yazmış olduğunuz yanlış içerikleri istediğinizde karşı taraf görmeden kendi uygulamanızda ve aynı zamanda karşı tarafın uygulamasından kaldırma işlemi yapılmasını sağlamaktaydı.  

WhatsApp Silinen Mesajları Nasıl Görülür? 

WhatsApp kullanıcıları gerekli olması halinde herkesten sil özelliği sayesinde göndermiş oldukları mesajı karşı tarafa okumadan silebilirler. Farklı sebeplerden dolayı özellikle kullanıcıların son dönemde sıklıkla tercih etmiş olduğu özelliklerden biridir. En popüler mesajlaşma uygulamasını kullananlar yapacakları görüşmeler sırasında yaşanabilecek yazım hataları ya da okunmaması gereken içerikleri göndermeleri durumunda mesajı silebilirler. 

Herkesten sil özelliğinin kullanılması durumunda karşı tarafın telefonundan mesaj silindi uyarısı yer almaktadır. Bu durumda karşı tarafın özellikle ekranda beliren mesaj silindi uyarısı nedeniyle meraklanması söz konusu olmaktadır. Kullanıcılar özellikle WhatsApp herkesten silinen mesajları görmek konusunda geliştirilen özellikle son dönemde akıllı telefonlar üzerinden mesajları okuma imkanı elde etmektedir.  

WhatsApp Mesajları Karşı Taraftan Silinirse Nasıl Okunur?  

Mesajın silinmesi halinde mesaj telefonun bildirim günlüğüne kayıt edilmektedir. Kullanmakta olduğunuz akıllı telefon üzerinden indireceğiniz herhangi bir bildirim günlüğü uygulamasıyla mesajların silinmesi halinde yeniden okunmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle bu konuda meraklı olanlar için geliştirilmiş olan bu yöntem silinen mesajların sorunsuz şekilde okunmasını ve karşı tarafın yazmış olduğu mesajları neden sildiğini öğrenmenizi sağlamaktadır. 

Telefonunuza indireceğiniz bildirim günlüğü sayesinde silinen mesajlara erişim olanağı elde edebilirsiniz. Kullanıcıların özellikle bu konuda dikkat etmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Uygulamayı kullanırken WhatsApp silinen mesajları okumak konusunda tercih edeceğiniz bildirim günlüğü telefonunuzu yeniden başlatmanız durumunda silinmektedir. Aynı zamanda mesajların yalnızca ilk 100 karakteri bu şekilde görüntülenmektedir. 

Nisan 2021 – iPhone Ekran Değişimi Fiyatı Fiyatları

ModelCam Değişimi FiyatıEkran Değişimi Fiyatı
iPhone XS Max
800 TL TL
iPhone XS600 TL1099 TL
iPhone XR
700 TL1599 TL
iPhone X
600 TL1450 TL
iPhone 8 Plus
350 TL299 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam 399 TL
iPhone 8300 TL240 TL
iPhone 8 Arka Cam399 TL
iPhone 7 Plus 250 TL279 TL
iPhone 7220 TL250 TL
iPhone 6S Plus
200 TL229 TL
iPhone 6S190 TL200 TL
iPhone 6 Plus
180 TL229 TL
iPhone 6160 TL200 TL
iPhone 5S150 TL150 TL
iPhone 5C150 TL150 TL
iPhone 5150 TL150 TL
iPhone SE150 TL150 TL
iPhone 4S149 TL149 TL
iPhone 4149 TL149 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir