Huawei Servis Kadıköy

Huawei Dokunmatik Tamiri Ne Kadar?

Huawei Servis Kadıköy

İstanbul Kadıköy’de başarılı bir Huawei servisi için bakıyorsanız artık daha fazla beklemenize gerek yok. 12 yıldan fazla tecrübesiyle CepMarket Kadıköy Huawei servisi olarak 2006’dan bugüne müşterilerine hizmet vermektedir.

Huawei Servis Kadıköy

Kadıköy’de Huawei Servisi

Huawei tıpkı Güney Koreli Samsung gibi hem giriş seviyesi hem de orta ve üst sınıf akıllı telefonlar hazırlamasıyla biliniyor. Eğer Huawei cihazınızda can sıkıcı bir sorunla karşı karşıyaysanız CepMarket servisimiz size en hızlı uzman desteğini sağlayabilir.

Çok dikkat etsek bile kazalar her zaman olabilir ve bunlar Huawei telefonunuzda kalıcı hasarların oluşmasını sağlayabilirler. Tıpkı Huawei dokunmatik arızası gibi. Tecrübeli Huawei servisimiz cihazınız için ücretsiz hasar tespiti hizmeti sunar ve size telefonunuzdaki sorunun kaynağını söyleyebilir. En uygun fiyatlı Huawei parça değişimini mağazamızda bulabilirsiniz.

Servisimiz Kadıköy‘deki aynı yerinde bulunmaktadır ve günümüz Huawei cihazlarından ilk modellere kadar tüm versiyonlarda değişim işlemi yapmaktadır. CepMarket tüm Huawei onarımlarını uygun fiyatla sunmaya gayret eder. Huawei yedek parçaları çok ucuz olmayabilir. Geniş bütçesi olmayan müşterilerimizi düşünerek hizmetlerimizi uygun fiyatla vermek için elimizden geleni yapıyoruz.

  Bebek Telefon Tamiri

Sahip olduğumuz üst düzey makinalar bu iş için geliştirilmiştir. CepMarket mağazasında Huawei tamirleri en hızlı şekilde tamamlanır. Çoğu tamir yalnızca 20 dakikayı bulmaktadır. Diğer mağazalarda ise yerine göre haftalar sürebilir. Merak ettiğiniz sorular için Kadıköy Huawei servisi CepMarket’i arayınız.

Nisan 2021 – Huawei Batarya Değişim Ücretleri

ModelYapılan İşlemDeğişim Fiyatı
İşçilik Süresi60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
KargoÜCRETSİZTüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
ÖdemeONLINENakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
Huawei P8Batarya Değişim150 TL
Huawei P9Batarya Değişim150 TL
Huawei P8 LiteBatarya Değişim150 TL
Huawei P7Batarya Değişim150 TL
Huawei Mate 8Batarya Değişim150 TL
Huawei Mate 7Batarya Değişim150 TL
Huawei Honor 6Batarya Değişim150 TL
Huawei G8Batarya Değişim150 TL
Huawei P20 ProBatarya Değişim
Huawei Y7Batarya Değişim

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir