Huawei Servis Kadıköy

Huawei Dokunmatik Tamiri Ne Kadar?

Huawei Servis Kadıköy

İstanbul Kadıköy’de başarılı bir Huawei servisi için bakıyorsanız artık daha fazla beklemenize gerek yok. 12 yıldan fazla tecrübesiyle CepMarket Kadıköy Huawei servisi olarak 2006’dan bugüne müşterilerine hizmet vermektedir.

Huawei Servis Kadıköy

Kadıköy’de Huawei Servisi

Huawei tıpkı Güney Koreli Samsung gibi hem giriş seviyesi hem de orta ve üst sınıf akıllı telefonlar hazırlamasıyla biliniyor. Eğer Huawei cihazınızda can sıkıcı bir sorunla karşı karşıyaysanız CepMarket servisimiz size en hızlı uzman desteğini sağlayabilir.

Çok dikkat etsek bile kazalar her zaman olabilir ve bunlar Huawei telefonunuzda kalıcı hasarların oluşmasını sağlayabilirler. Tıpkı Huawei dokunmatik arızası gibi. Tecrübeli Huawei servisimiz cihazınız için ücretsiz hasar tespiti hizmeti sunar ve size telefonunuzdaki sorunun kaynağını söyleyebilir. En uygun fiyatlı Huawei parça değişimini mağazamızda bulabilirsiniz.

Servisimiz Kadıköy‘deki aynı yerinde bulunmaktadır ve günümüz Huawei cihazlarından ilk modellere kadar tüm versiyonlarda değişim işlemi yapmaktadır. CepMarket tüm Huawei onarımlarını uygun fiyatla sunmaya gayret eder. Huawei yedek parçaları çok ucuz olmayabilir. Geniş bütçesi olmayan müşterilerimizi düşünerek hizmetlerimizi uygun fiyatla vermek için elimizden geleni yapıyoruz.

iPhone Sensöre Dokununca Ekran Kapanıyor, Sensör Arızası

Sahip olduğumuz üst düzey makinalar bu iş için geliştirilmiştir. CepMarket mağazasında Huawei tamirleri en hızlı şekilde tamamlanır. Çoğu tamir yalnızca 20 dakikayı bulmaktadır. Diğer mağazalarda ise yerine göre haftalar sürebilir. Merak ettiğiniz sorular için Kadıköy Huawei servisi CepMarket’i arayınız.

Ocak 2021 – Huawei Batarya Değişim Ücretleri

Model Yapılan İşlem Değişim Fiyatı
İşçilik Süresi 60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
Kargo ÜCRETSİZ Tüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
Ödeme ONLINE Nakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
Huawei P8 Batarya Değişim 150 TL
Huawei P9 Batarya Değişim 150 TL
Huawei P8 Lite Batarya Değişim 150 TL
Huawei P7 Batarya Değişim 150 TL
Huawei Mate 8 Batarya Değişim 150 TL
Huawei Mate 7 Batarya Değişim 150 TL
Huawei Honor 6 Batarya Değişim 150 TL
Huawei G8 Batarya Değişim 150 TL
Huawei P20 Pro Batarya Değişim
Huawei Y7 Batarya Değişim

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!