Kadıköy’ün En Güvenilir Cep Telefonu Tamiri Ekran Değişimi Teknik Servisi

Kadıköy’ün en güvenilir cep telefonu tamiri ekran değişimi teknik servisi denildiğinde akla gelen ilk firmalar arasında yer alan CepMarket 2006 yılından bu yana telefon onarımları yapmaktadır. Servisimizde sayısız akıllı telefonun parça değişimini gerçekleştiriyor ve onları tekrar ilk günkü performanslarına getiriyoruz. Siz de CepMarket servisimizde hasarlı cihazınızı kolayca kutudan ilk çıktığı sıfır haline döndürebilirsiniz.

Güven, Sürat ve Hesaplı Fiyatlar

Kadıköy’ün en güvenilir cep telefonu tamiri ve ekran değişimi teknik servisi olarak bugün piyasada kullanılmaya devam eden her akıllı telefon markasının onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu markalar arasında Huawei, Apple, Samsung, LG ve Xiaomi gibi dev isimlerden HTC, Sony, Vestel, Reeder ve General Mobile gibi daha az tercih edilenlere kadar uzun bir liste var. Yedek parçalarımız A kalite olup, orijinal ve çıkma gibi çeşitli bütçelere uygun imkanlarımız da bulunuyor.

iPhone Tamir Servisi

Kadıköy’de İç Ekran, Dış Ekran Değişimi

  • Cep telefonu tamir teknik servisi olarak en çok ekran değişimi yapıyoruz.
  • Ekran değişimi işlemi Kadıköy mağazamızda sıkça tercih ediliyor, ihtiyaç duyuluyor.
  • Tamirin ardından ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti değişmiyor.
  • Ekranım kırıldı, çatladı şikayetiyle gelen müşterilerimize hızlı ve güvenilir çözümler sunuyoruz.

Yol Tarifi

Siz de iPhone, Samsung, Xiaomi veya Huawei cep telefonunuzu Kadıköy’de güvenilir bir teknik serviste tamir ettirmeyi planlıyor, ekranı kırık olan cihazınızda ekran değişimi yaptırarak tekrar normal şekilde kullanmaya devam etmek istiyorsanız şimdi yol tarifi almak için bizi arayabilirsiniz.

Ekran Değişimi Videomuz

2 Nisan 2020 – Ekran Değişimi Tamir Fiyatları

Model ve ParçaFiyat
Xiaomi Mi Max Ekran Değişimi 239 TL
iPhone 6s Plus Ekran Değişimi 229 TL
Xiaomi Pocophone F1 Ekran Değişimi 999 TL
Samsung Note 8 Ekran Değişimi 1345 TL
Huawei P20 Pro Ekran Değişimi 1399 TL

Kadıköy’e Kargo Gönderimi

En güvenilir Kadıköy cep telefonu teknik servisi olarak gerek ekran değişimi tamir işlemlerinde gerekse diğer cam değişimi, mikrofon ve hoparlör arızası onarımlarında ücretsiz kargo hizmetimizi kullanabiliyorsunuz. Yurtiçi kargo anlaşmamız ile telefonunuzu bizlere ücretsiz gönderip ücretsiz teslim alabilirsiniz.

iPhone WiFi Anteni Değişim Fiyatı