Türkiye’nin En İyi Telefon Tamircisi

Samsung Note 10 Ekran Değişimi

Türkiye’nin En İyi Telefon Tamircisi

Türkiye’nin en iyi telefon tamircisi denildiğinde akla ilk gelen isimlerden olan CepMarket bu şöhretini Türkiye’nin her noktasına en iyi telefon telefon tamiri hizmeti vermesine borçlu.

Türkiye’de En İyi Telefoncu Mayıs 2021

CepMarket telefon marka ve modeliniz ne olursa olsun ihtiyacınız olan parça değişimini ve tamirini size sunmaktadır. Telefonunuzda ekran değişimi mi yaptırmanız gerekiyor? CepMarket teknisyenlerimiz bunu yalnızca ortalama 1 saat gibi bir sürede yapar. Geleneksel servis süreleri olan günler ya da haftalara kıyasla çok daha avantajlıdır. Dahası teknisyenlerimiz işlerinde fazlasıyla tecrübeli kişilerden oluşur.

 • CepMarket’in Türkiye’nin en iyi telefon tamircisi olarak bilinmesine katkıda bulunan bir diğer etken de yazının hemen başında belirttiğimiz gibi ülkenin her noktasına telefon tamiri sunmasıdır.
 • Tamirlerde müşterilerimiz kargo ücreti ödemez. Yurtiçi kargo özel sözleşme numaramızla (578 894 443) arızalı cihazınızı onarılmak üzere bizlere taşıma ücreti ödemeden gönderebilirsiniz.
 • Aynı şekilde, telefonunuz tamir edilip aynı gün kargoya verildikten sonra yine sizden taşıma ücreti alınmaz.

Servisimiz 2006 senesinden bugüne Kadıköy’de hizmet veriyor. Bu zaman aralığında sayısız ön cam değişimi, dokunmatik tamiri, şarj soketi değişimi, flex kablosu değişimi, ahize onarımı, hoparlör ve buna benzer tüm bileşenlerin tekrar ilk günkü hallerine getirilmesi için çalıştık. Onarımlarımızda sadece Orijinal Ekipman Üreticisi (OEM) parçalar kullanıyor ve onarım sonrası garanti sunuyoruz. Bu nedenle performans, hissiyat ya da kullanıcı deneyimi anlamında bir fark hissetmiyor ve de garanti tarafında endişe etmeniz gerekmiyor.

Üst Düzey A Kalite Parçalar

Kadıköy teknik servisi CepMarket’te kullandığımız tüm parçalar üst düzey A kalite parçalardır. Bunlar bulabileceğiniz en iyi kalite yedek parçalardır. Markalar orijinal parça satmadığından telefon tamiri yaptırırken daima CepMarket gibi işinde fazlasıyla tecrübeli servislere yönelmenizi öneririz. Servisimizde yapılan tamirlerde cihazınızın performansında ve dayanıklılığında orijinaline kıyasla belirgin bir değişim olmaz. Cihazınız yeniden ilk günkü gibi performans göstermeye başlar ve ilk günkü sıfır kozmetik görünümüne kavuşur.

Ön Cam Değişimi Yaptırmak İstiyorum

Bir çok teknik serviste “ön cam değişimi işlemine” olumsuz yazılmış yazılar bulabilirsiniz. Günümüzde ekran değişimi işlemlerinde her ne kadar [Çok Kaliteli] bir ekran takıyoruz denilse bile, bu ekran türünde muhakkak performans, renk, batarya sorunu yaşayabilirsiniz. Orijinal yedek parça satışları ise ancak revize alanlarında temin edilebildiği için çok maliyetli ve stoksuzlardır.

Sonuç:  Ön Cam Değişimi işlemini yaptırdığınız zaman ( Cihazınızın orijinal performansı devam edecektir )

Örnek bir iphone ön cam hasarı onarım videosu

Telefon Ön Cam Tamiri Fiyatları

Cep telefonu ekran değiştirme işlemi, iki temel alt başlığa ayrılır. Bu alt başlıklar, ön cam değişimi ve ekran değişimi şeklinde karşımıza çıkar. Telefon Ön Cam Tamiri Fiyatları bağlamında ele alınan ön cam değişimi ise, çoğu teknik servisin “korkulu rüyası” olarak görülür. Çünkü bu işlem, bünyesinde birden fazla detay barındırır. Hatta çoğu firma bu detaylar ile başa çıkamayacak duruma gelmesi sebebi ile söz konusu işlemi yapmaz. Oysa Cep Market bünyesinde böyle bir durum ile karşı karşıya kalınması ihtimali bulunmaz.

Cep Market olarak sunduğumuz hizmetlerde, hiçbir zaman doğrudan ekran değişimi işlemini gerçekleştirmediğimizi söylememiz mümkündür. Bunun temel nedeni, kimi durumlarda kırılanın, ekranın kendisinden ziyade ön cam olmasıdır. Bu tür durumlarda doğru tespit yapılamadığı için komple ekranın değişmesi ise, kişilerin ekstra maliyet altına girmelerini beraberine getirecek bir durumdur.

Ön Cam Değişimi Riskli Midir?

Yukarıda da ele almış olduğumuz üzere ön cam değişimi işlemi, içerisinde birçok detay barındıran bir işlemdir. Esas itibari ile risksiz olduğu bilinen, Cep Market güvencesi ile buluştuğunda tamamen risksiz hale gelen bu işlemin riskli görülmesinin temel nedeni ise, bilgi yetersizliğidir.

Birçok teknik servis, günümüzde hala ön cam değişimi yapamamakta, Telefon Ön Cam Tamiri Fiyatları üzerine arayışta olan müşterilerinin taleplerine karşılık verememektedir. Bunun nedeni ise yukarıda verildiği üzere bilgi yetersizliğidir.

Bilgi yetersizliğine ek olarak bir de ekipman yetersizliğinin bulunuyor olması ise, söz konusu işlemden kaçmayı neredeyse zorunlu kılmaktadır. Bu durumun sonucu ise, çalışır durumda olan ekranların sırf bilgi yetersizliği nedeni ile çöpe atılması, müşteriye ekstra maliyet bindirilmesi ve telefona zarar verilmesidir. Çünkü yeterli bilgi seviyesine sahip olmayan firmaların, eski orijinal ekran yerine kullandıkları ekran da büyük oranla yan sanayi ekrandır.

Neden Ön Cam Değişimi?

Ön cam değişiminin mümkün olduğu zamanlarda, mutlaka değişiklik yapılmalıdır. Bu durumu gerekli kılan unsurlar şu şekildedir;

Telefon Ön Cam Tamiri Fiyatları, ekran değişimi fiyatlarına kıyasla oldukça makuldür. Cep Market için ele alınacak olursa; iPhone 11 için ekran değişimi fiyatı ortalama 1000 TL’dir. Oysa yine iPhone 11 için ön cam değişimi fiyatı yalnızca 800 TL’dir. Buradan bakıldığında iki işlem arasındaki fiyat farkının çok net bir şekilde görülmesi mümkündür.

Ön Cam Değişimi Konusunda Firma Önemi

Yukarıda da verildiği üzere ön cam değişimi, ülkemizde henüz yaygın olarak gerçekleştirilmeyen ve korkulan bir işlemdir. Bu işlemin, henüz yeterli bilgiye sahip olmayan kişiler tarafından gerçekleştirilmesi ise, kesinlikle faydadan ziyade zarar sağlayacaktır.

Telefon Ön Cam Tamiri Fiyatları dışında ele alınması gereken bu zararların listelenmiş hali ise şu şekildedir;

 • Sağlam olan ekranın kırılması ihtimali vardır. Bu durum, cihazınızdan uzak kalmanıza ve ekstra maliyet altına girmenize neden olur.
 • Ekran ve cam arasında boşluk olması, yeterli bilgi ile yapılmayan işlemlerin en yaygın sorunudur. Bu işlem, telefona zarar verdiği gibi görsel açıdan da rahatsızlık yaratmaktadır.
 • Kimi durumlarda cam ile ekran arasında tüy veya toz gibi maddeler kalır. Tüy gibi maddeler sorun olarak görülmese de, minik parçalara sahip olan tozlar, ekranınıza sürekli baskı yaparak istenmeyen sorunların ortaya çıkmasına sebep olabilir.
 • Kaliteli cam kullanılmaması durumunda ekran tekrar kırılır. Bu da Telefon Ön Cam Tamiri Fiyatları üzerinde sürekli bir arayış içerisinde olmanızı gerekli kılar.
 • Doğru uygulama ve ürün kullanılmadığı için zamanla ekranda kalkmalar görülebilir. Bu kalkmalar ise doğrudan ana ekranın kendisini etkiler.

Ekran Camı Onarımı Değişimi Fiyatları – Mayıs 2021

Bu gönderiyi paylaş

Yorumlar (21)

 • Misafir Reply

  Samsung a50 alakart varmi

  3 Mayıs 2021 at 23:39
  • Cep Market Reply

   Merhaba; Samsung A50 anakart stoklarımızda mevcut değildir, anlayışınız için teşekkür ederiz. 

   Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

   4 Mayıs 2021 at 13:02
 • Misafir Reply

  Hayırlı günler rog phone 2 anakart tamiri yapılıyormu

  8 Nisan 2021 at 10:47
  • Cep Market Reply

   Merhaba; Maalesef stoklarda ürün bulunamadığı için tamiri yapılamamaktadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.  

   Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

   12 Nisan 2021 at 12:20
 • Misafir Reply

  Merhaba benim telefonum samsung galaxy j3 pro ekran kapama tusu orta ana ekran tusu ve camin degismesi gerekiyor ne kadara maal olur

  23 Kasım 2020 at 21:52
  • Cep Market Reply

   Merhaba; Samsung J3 Pro ön cam değişim ücreti 200 TL’dir, 60 – 90 dk. yoğunluğa bağlı olarak değişen işlemi süresi vardır.

   On off tuş filmi değişim ücreti 80 TL’dir, home tuşu, alt film değişim ücreti 120 TL’dir.

   Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

   24 Kasım 2020 at 10:30
 • Misafir Reply

  Merhaba;
  Xiaomi MiA1 telefon güncelleme geldikten sonra kapandı ve açılış ekranında kalıyor. Bu konuda yardımcı olur musunuz ücreti ne olur. Teşekkür ederim.

  23 Ekim 2020 at 20:09
  • Cep Market Reply

   Merhaba; Sorununuz yazılımsal olabilir, restore işlemleri sizlere yardımcı olabilir.

   Dilerseniz cihazınızı ücretsiz arıza tespit hizmetimize tabi tutabiliriz, bunun için bizlere ücretsiz kargo ile cihazınızı göndermeniz yeterli.

   https://cepmarket.com.tr/service/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

   Firmamız tüm arıza tespitlerinde önce analiz edip müşterilerini bilgilendiriyor, onayınız sonrasında işlemler başlatılıyor.

   Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

   26 Ekim 2020 at 02:54
 • Misafir Reply

  Merhabalar samsung galaxy note 9 arka camı ve ön camı kırıldı kalemi kırıldı ve denize düştü telefon açılmıyor tamir olursa ortalama ne kadara olur iyi günler

  16 Ağustos 2020 at 00:08
  • Cep Market Reply

   Merhaba; Bu tip bir arızada ekran + arka cam + ana kart şeklinde parça değişimi gerekli olur. Ortalama ücret ise 2000 + TLdir, bazı durumlarda diğer parçalarda da sorunlar tekrar gözlemlenebilir.
   Bu kısımda suyun etki süresi, sonrası çalışma süresi, temas sonrası bekleme süresi gibi etkenler arıza zorluğunu arttırmaktadır.

   Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

   18 Ağustos 2020 at 01:44
 • Misafir Reply

  Merhaba benim s7 edge telefonum yere düşmüştü, düştükten sonra şarja taktığımda power tuşu bölgesinde ısınma oluyor ama telefon şarj olmuyor sorun ne olabilir yada çözebilir misiniz

  7 Ağustos 2020 at 18:57
  • Cep Market Reply

   Merhaba; Maalesef bu modelde yedek parça stoklarımızda olmadığı için sizlere yardımcı olamıyoruz. Bunun için özür, anlayış için teşekkür ederiz.

   8 Ağustos 2020 at 19:59
 • Misafir Reply

  Merhaba ben yurt dışında yaşıyorum benim Samsung j7 prime model telefonum durduk yere kapandı software sorunu oldu ekranın sol ust kısmında bir or yazı cıktı telefonu oyle bıraktım telefon onemli degıl benim için önemli olan icindeki fotolar vıdeo kurtarma gıbı bor şansınız varmı acaba

  31 Temmuz 2020 at 17:39
  • Cep Market Reply

   Merhaba; Maalesef yazılımsal sorunlarda firmamızda destek sunulamamaktadır, fakat hard yada soft restore sonrasında tüm verileriniz silinmektedir.

   Yazılım sonrası tüm veriler silinir, sorun yazılımsal değil donanımsal ile bu durumdada verileriniz zaten silinir.

   Eğer google fotoğraflar uygulamasında drive üzerinde yedekleme hizmetini açtıysanız google üzerinden video ve resimleriniz yedeklenmiş olabilir.

   İyi bayramlar diler, geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.

   31 Temmuz 2020 at 23:27
 • Misafir Reply

  Merhaba LG k 10 2017 (m250) telefonu ekrani kirildi. Tamirini ne kadara yaparsiniz acaba?

  12 Mayıs 2020 at 22:03
  • Cep Market Reply

   Merhaba; Yaptığımız kontrollerde maalesef bu modelde yedek parça stoklarımızda bulunmadığını fark ettik

   Sizlere bu konuda yardımcı olamadığımız için özür, anlayış için teşekkür ederiz.

   13 Mayıs 2020 at 16:56
 • Misafir Reply

  Mrb telefonuma yeni batarya aldım ve jarja her taktığımda cihazınız şarj edilemiyor samsung uyumlu bir pil ve şarj aleti kullandığınızda emin olun diyor telefonunuzu düzgün şarj edin diyor acaba sorun bataryadamı yoksa telefondamıdır

  10 Mayıs 2020 at 04:14
  • Cep Market Reply

   Merhaba; Problem ana karttan kaynaklanmaktadır. Anakart konusunda gerekli kontrolleri yapılarak sizlere asıl problemin ne olduğunu belirtebiliriz.

   10 Mayıs 2020 at 16:52
 • Misafir Reply

  Huwaei P20 lite power entegresi kırılmış telefoncularda parça bulamadılar. İnternetten sipariş ettirdim parçayı takmışlar telefon açılmamış ama parça uygun olmayabilirmiş. Bu sorunuma çözüm bulabilirseniz telefonumu göndermek istiyorum.

  31 Mart 2020 at 01:19
  • Cep Market Reply

   Merhaba; Bu modelde yedek parça maalesef firmamız dada bulunmamaktadır, bu konuda sizlere yardımcı olamıyoruz. Bunun için özür, anlayışınız için teşekkür ederiz.

   31 Mart 2020 at 17:42
 • Cep Market Reply

  Merhaba; Teknoway 2.ci katta Xiaomi katımızda ücretsiz yüksek hızlı Wifi bulunmaktadır, dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir hizmettir.

  Dilerseniz mağazamızda uzman Xioami çalışanlarımız sizlere yardımcı olabilirler.

  30 Mart 2020 at 16:36

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir