[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Samsung Ekranda Mürekkep Dağılması

Samsung ekranda mürakkep dağılması sık karşılaşılan bir sorun olmasa da, zaman zaman rapor edildiği görülür. Bazı kullanıcılar, telefonu yeniden başlattıktan sonra çözüm bulduklarını belirtirler. Bazıları, tek yolun ekran değişimi olduğunu söyler. Note 5 ekranda mürekkep dağılması buna örnek verilebilir.

Samsung Ekranda Mürekkep Dağılması
Samsung Ekranda Mürekkep Dağılması

Ancak sorunun kaynağını iyi tespit etmek önemlidir. Örneğin, Samsung ekranda yanma sönme sorunu ekranda mürekkep dağılması sorunundan farklıdır. Aslında her iki durumda da LCD ekran muhtemel bozuk parça durumundadır. Ancak telefon ekranında yanma sönme bazen hatalı bir ayar ya da uygulamadan kaynaklanabilir. Buna Samsung ekranın floresan ışığı gibi parlaması örnek gösterilebilir.

Mürekkep dağılması sıklıkla LCD ekran ezilmiş ve pikselleri bozulmuşsa meydana gelir. Bu durumda Samsung LCD değişimi yapılması gerekir. Cam hasarsız ise sadece ekran değişimi yeterli olacaktır. Ancak her servis yalnız ekran değişimi yapmayabilir ve size iki kat yüksek ücret gösterebilirler. CepMarket gerektiğinde yalnız cam ve yalnız ekran değişimi yapabilmektedir.

Şişmiş Batarya Kullanılır mı?

30 Mayıs 2020 – Samsung Ekran Değişim Ücretleri

ModelYapılan İşlemDeğişim Fiyatı
İşçilik Süresi60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
KargoÜCRETSİZTüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
ÖdemeONLINENakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
Samsung Note 9Ekran Değişimi
Samsung S9 PlusEkran Değişimi
Samsung S9Ekran Değişimi
Samsung Note 8Ekran Değişimi
Samsung S8 PlusEkran Değişimi
Samsung S8Ekran Değişimi
Samsung S7 EdgeEkran Değişimi
Samsung S7Ekran Değişimi
Samsung S6 EdgeEkran Değişimi