Samsung Ekran Tamiri İstanbul

Samsung Ekran Tamiri İstanbul

Samsung Ekran Tamiri İstanbul

Samsung ekran tamiri İstanbul konusunda bahsedeceğimiz birkaç püf noktası var. Öncelikle kırık ekranlı bir telefondan resim veya yazılara bakmayı can sıkıcı buluyorsanız yalnız değilsiniz. Sırf ekranı hasarlı olan bir telefonu göz ardı etmenize de gerek yok. CepMarket olarak müşterilerimize Samsung ekran tamiri İstanbul hizmeti sunuyoruz ve bugüne kadar sayısız Samsung’un ekran tamirini gerçekleştirdik.

Samsung Ekran Tamiri Süresi

İstanbul’da tüm Samsung telefonlara ekran tamiri yapıyoruz. Bu telefonlar arasında Samsung Galaxy M30, A50, ve A71 gibi yeni modellerden Galaxy S7, Note 8 ya da Note 9 gibi daha önceki cihaza uzanan kadar pek çok isim var.

Bunun yanında en yeni Galaxy S20 ve Note 10’lar için de Samsung ekran tamiri yapıyoruz. Kadıköy, İstanbul mağazamızda yapılan bu tamirin süresi tipik olarak 1 saattir ve çoğu tamir aynı günde bitirilmiş olur. Müşterilerimiz mağazamızda vakit geçirmeyi dahi seçebilirler.

  iPhone Resimleri PC Atma

İstanbul’da Kargo Ücreti Ödemeyin

  • Kadıköy lokasyonlu bir onarım servisi olarak CepMarket’te İstanbullu müşterilerimize ücretsiz Yurtiçi Kargo hizmeti ve de ücretli kurye seçeneği sunuyoruz.
  • Ekran tamirinde Samsung telefonunuzun verileri kaybolmaz fakat müşterilerimize daima önceden yedek almalarını öneririz.
  • Daha fazla konuda bilgi almak ve soru sormak için bizlere WhatsApp destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Samsung Tamir Videomuz

Nisan 2021 – Samsung Ekran Tamiri Fiyatları

Model ve İşlemFiyat
Samsung A50 Ekran Tamiri849 TL
Samsung Galaxy S8 Ekran Tamiri500 TL
Samsung Note 9 Ekran Tamiri1949 TL
Samsung S10 Ekran Tamiri1950 TL
Samsung Note 8 Ekran Tamiri1650 TL
Samsung S8 Plus Ekran Tamiri500 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir