iPhone Ekran Kırıldı Tamir Fiyatı Ne Kadardır?

iPhone ekran kırıldı tamir fiyatı ne kadardır sorusunu sık sık alıyoruz. Apple iPhone teknisyenlerimiz iPhone ekran değişimi işleminde gelişmiş ekipmanlardan yardım almaktadır. Bu son teknoloji ekipmanlar ve de Apple teknisyenlerimizin deneyimleri sayesinde iPhone ekran tamiri fiyatını olabildiğince aşağıya çekmiş bulunmaktayız. Bu sayede tüm müşterilerimize uygun fiyatlı kırık iPhone ekran tamiri sunabiliyoruz.

Kırılan iPhone Ekranının Tamiri

  • iPhone ekranı kırıldı ve tamir fiyatı ne kadar diye merak eden müşterilerimiz için aşağıda bir fiyat tablosu hazırladık.
  • Kendi iPhone modeliniz tabloda yer almıyorsa şimdi CepMarket teknik servisimizi arayabilir ve kırık ekranın tamir fiyatı hakkında güncel ücret bilgilerini öğrenebilirsiniz.
  • Tüm iPhone ekran tamirleri yalnızca 1 saat gibi çok kısa bir sürede tamamlanmaktadır.

Ücretsiz Kargo Seçeneğimizden Yararlanın

Yalnızca Kadıköy’de ya da İstanbul’da ikamet eden müşterilerimize değil aynı zamanda Türkiye’nin her yerinden kullanıcılar için iPhone ekran değişimi işlemleri gerçekleştiriyoruz. Servisimize ulaşamayan müşteriler cihazlarını bizlere herhangi bir taşıma ücreti ödemelerine gerek kalmadan kolayca ulaştırabiliyor. Bunun için Yurtiçi sözleşme numaramızı kullanmaları yeterli oluyor.

Cep Telefonum Açık ve Görüntü Gelmiyor

A Kalite Parçalarla iPhone Ekran Tamiri

iPhone ekran kırıldı ve tamir fiyatı ne kadar noktasında bahsedebileceğimiz bir diğer önemli nokta da kullanılan yedek parçalardır. 14 yılı bulan telefon teknik servis tecrübemizle iPhone ekran tamiri işlemlerinde daima A kalite yedek parçalar kullandığımızı belirtmemiz gerekiyor. İşlemde dokunmatik performansı ya da tepki süresi değişmeden kalmaktadır.

6 Nisan 2020 – Telefon Tamir Fiyatları

ModelFiyat
iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi 4000 TL
iPhone 11 Ekran Değişimi 3000 TL
iPhone XR Ekran Değişimi 1400 TL
iPhone X Ekran Değişimi 899 TL
iPhone 8 Plus Ekran Değişimi 240 TL
iPhone 7 Plus Ekran Değişimi 220 TL
iPhone 6s Plus Ekran Değişimi 229 TL