Ekran Titremesi

Birçok telefon kullanıcısı ekran titremesi sorunuyla karşılaşabiliyor. Özellikle cihaz güncellendikten sonra ortaya çıkabilen ekran titremesi problemi çeşitli yöntemlerle düzeltilebiliyor.

Ekran Titremesi
Ekran Titremesi

iPhone Ekranı Neden Titriyor?

Telefon ekranının titremesinin birçok nedeni olabilir. Cihazınızda bellek sorunu yaşanıyorsa; ekran yanıt vermez, cihaz performansı yavaşlar ve rastgele çökmeler görülebilir. Aynı zamanda ekran titremesi ve kapanması, uygulamaların gecikmesi vb. sorunlar da yaşanabilir.

Ekran devre kartındaki arızalı bir parçadan kaynaklanan donanımla ilgili sorunlar yine ekran titremesi problemine neden olacaktır. Cihazınız düştüğünde veya su aldığında, başta bir sorun yokmuş gibi görünse bile bu durum zamanla değişebilir.

Cihaza yüklenen yeni yazılım güncellemesi ekran titremesi sorununa yol açacak bir hatayla gelebilir. Batarya değişimi yapılırken orijinal olmayan hatalı bir batarya kullanılmışsa bu yine ekran titremesi problemine yol açacaktır.

Ekran Titremesi Çözümü

Ekran titremesi LCD ya da ekran kablosunun değiştirilmesi ile düzeltilebilir. Eğer bu olası değilse ekran değişimi yapılması gerekebilir. CepMarket ücretsiz hasar tespit hizmeti ile cihazınızdaki problemin kaynağını bulacak ve buna göre size uygun bir onarım ücreti sunacaktır.

iPad Ekran Tamiri - Ön Cam Değişim Merkezi Kadıköy

2 Nisan 2020 –

ModelDeğiştirilen ParçaFiyat