Samsung Ekran Kırıldı Garantiye Girer mi?

Samsung Ekran Kırıldı Garantiye Girer mi?

Samsung Ekran Kırıldı Garantiye Girer mi? – Tüm bilinmesi gerekenler

Samsung Ekran Kırıldı Garantiye Girer mi?

Samsung ekran kırıldı garantiye girer mi mağazamız müşterileri tarafından sıkça sorulan ve merak edilen başlıklar arasında yer alıyor. Bu hasar türünde telefon üreticleri tamir işlemini garanti kapsamına almıyor. Peki bunun sebepleri neler?

Samsung Ekran Kırıldı Garantiye Girer mi?

Samsung Ekran Kırılması Garantiye Girmiyor

Ekran kırılmasının garantiye girmemesinin ilk sebebi müşteri telefonu satın alırken söz konusu markanın sözleşmesinde kendisine ekran hasarının garantisinin olmadığını belirtmesi yatıyor. Yani bu marka ister Xiaomi isterse Samsung olsun, müşteriye ekran kırılmasının garantiye gireceğinin hiçbir şekilde sözünü vermiyor. Zira bu durum markalar için altından kalkamayacakları bir yük olacaktır. Çünkü akıllı telefon camları çok kolay ve ani kırılırlar. Hangi darbelere karşı dayanıklılık gösterecekleri açıkça belli değildir.

Dolayısıyla basit bir darbe ile kırılan bu ekranlar tamir merkezlerinin önünde hiç bitmeyen uzun kuyruklar oluşturacaklardır. Bu hasar türünde değişimin faturası tümüyle müşteriye yansır ve müşteri kendisi cebinden öder. Ekran yedek parçaları pahalıdır. Bu sebepler insanlar alternatif çözümlere yönelmektedir. CepMarket gibi tecrübeli teknik servislerde her gün çok sayıda Samsung ekran değişimi yapılmaktadır. Ekran değişimi çoğunlukla eğer LCD’de sıra dışı renkte çizgiler oluşmaya başlamış veya dokunmatik eskisi gibi tepki vermeyi bırakmışsa gerekli olur.

Casper Dokunmatik Tamiri Ne Kadar?

CepMarket’te yapılan Samsung ekran yenileme işlemi Samsung markasının sunduğu hizmete göre çok daha hesaplı ve hızlıdır. Aradaki fark haftaları kolaylıkla bulmaktadır. Mağazamıza gelen müşterilerimiz cihazlarını teslim ettikten 1 saat sonra ekranı yenilenmiş şekilde alabilirler. Buna Samsung S7 ekran değişimi, Samsung S8 ekran değişimi ya da Samsung Note 9 ekran değişimi gibi işlemler dahildir. Takılan ekranlar dünyanın diğer her yerinde olduğu gibi orijinal LCD ekranın muadili durumundadır.

Ocak 2021 – Samsung Ekran Değişimi Fiyatları

Model İşlem Fiyat
Samsung Note 9
Ekran Değişimi 1850 TL
Samsung S9 Ekran Değişimi 1650 TL
Samsung S9 Plus
Ekran Değişimi 1900 TL
Samsung Note 8 Ekran Değişimi 1900 TL
Samsung S8 Plus Ekran Değişimi 1700 TL
Samsung S8 Ekran Değişimi 1500 TL
Samsung S7 Edge Ekran Değişimi 1500 TL

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!