Samsung C7 Siyah AA Ekran Değişimi

Kadiköy'de En İyi Samsung Servisi

Samsung C7 Siyah AA Ekran Değişimi – Samsung C7 Siyah AA LCD yenileme nasıl yapılır?

Samsung C7 Siyah AA Ekran Değişimi

Akıllı telefonunuzda kırık ya da çatlamış bir ekranla karşı karşıyaysanız yapabileceğiniz çok az şey bulunuyor. Ancaklardan bunlardan en etkili olanı şüphesiz yeni bir ekran değişimi.

Samsung C7 Siyah AA Ekran Değişimi
Samsung C7 Siyah AA Ekran Değişimi

Galaxy C7 LCD Değişimi Nasıl Yapılır?

Galaxy C7 siyah AA ekran değişimi yaptırarak cihazınızı tekrar ilk günlü şanlı günlerine geri döndürebilirsiniz. Ekran değişimi gerektiren durumlarda çoğu zaman ön cam da hasar alır. Kırık ya da çatlamış ön cama dokunmaya devam etmek ileride tehlikeli olabilir.

Ön camlar hafif olmaları için ince yapıda olduklarından parçalandıklarında keskin uçları elinizi kesebilir ya da düştüğünde parçaları etrafa saçılabilir. Bu gibi potansiyel tehlikelerden kaçınmak için en kısa sürede değişim yaptırmak önemlidir. Samsung C7 siyah AA ekran değişimi 1 saatten kısa bir sürede tamamlanır.

  Telefon Isınınca Dokunmatik Çalışmıyor

Teknisyenlerimiz Samsung C7 siyah AA ekran değişimi işlemine başlamadan önce cihazınızı inceleyecek ve ücretsiz bir hasar tespiti yapacaktır. Cihazınızda yaşadığınız bir sorundan emin değilseniz teknisyenlerimiz böylece size kolayca yardımcı olabilir.

Nisan 2021 – Samsung C7 Siyah AA Ekran & Batarya Değişim Fiyatları

ModelYapılan İşlemEkran Değişimi Fiyatı
Samsung C7
Siyah AA Ekran Değişimi699 TL
Samsung C7Nano Ekran Koruyucu TL
Samsung C7
Batarya Değişimi150 TL
Samsung C7
Ekran Değişimi449 TL

YouTube Kanalımızdan Çeşitli Tamir ve İncelemeler

YouTube kanalımıza abone olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. En iyi tamir videoları aracılığı ile “çatlak ve kırık camlar nasıl onarılıyor ?”, “hangi model kaç dakikada tamir edilir ?”gibi popüler sorulara göz atabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir