Her Türlü Telefon Tamiri

Her Türlü Telefon Tamiri

Her Türlü Telefon Tamiri

CepMarket olarak 2006 yılından bu yana telefon tamirleri yapıyoruz ve İstanbul, Kadıköy mağazamızda müşterilerimize hızlı ve güvenilir cep telefonu tamir hizmetleri sağlıyoruz. CepMarket, her türlü telefon tamirini yerine getirebilen, işlerinde profesyonel teknisyenlere sahip, tecrübeli ve kaliteli bir servistir. Servisimizde Samsung S7 gibi hala kullanımda olan modellerden iPhone 7 ve en son çıkan iPhone 11’e kadar her model telefonun her türlü tamirini yerine getirmekteyiz.

Hızlı ve Profesyonel

  • Servisimizde tüm telefonlara ekran değişimi, ahize değişimi, arka kapak değişimi ya da ön cam değişimi gibi her türlü tamir hizmetini veriyoruz.
  • Tüm tamirler ortalama 1 saatte tamamlanmış oluyor ve müşterilerimiz cihazları tamir edilirken mağazamızda beklemeyi seçebiliyor.
  • A kalite parçalar sayesinde hiçbir veri ve performans kaybı olmuyor.

Bilgileriniz Aynı Kalır

Kadıköy tamir mağazamızda yerine getirdiğimiz her türlü telefon tamirinde cihazınızdaki veriler asla silinmez. Fotoğraflarınız, videolarınız, mesajlarınız veya uygulamalarınız olduğu gibi kalmayı sürdürür. Tüm bunlar olurken, A kalite parçalarla yaptığımız onarım işleminde cihazınız ilk günkü görünümüne ve performansına döner. Bu anlamda bir telefonda cam değişimi, ekran değişimi, şarj soketi değişimi, kamera lens değişimi veya anakart değişimi gibi her türlü onarımı yapıyoruz.

  Kadıköy En Hızlı Telefon Tamircisi

Kargo Ücreti Ödemeyin

Kadıköy’da bulunan CepMarket tamir mağazamızda, bize ulaşamayan müşterilerimiz için ücretsiz kargo seçeneği sunuyoruz. Tüm kargolar her türlü telefon tamiri için gidiş ve gelişte ücretsizdir. Yurtiçi anlaşmamız sayesinde teslim alınan telefonlar genellikle aynı gün içerisinde tamir edilir ve tekrar ücretsiz kargoya iletilir.

Telefon Tamir Videomuz

Nisan 2021 – Her Türlü Telefon Tamir Fiyatları

Model ve İşlemFiyat
iPhone 8 Ekran Değişimi240 TL
iPhone 7 Kamera Değişimi450 TL
Samsung Galaxy S8 Ön Cam Değişimi500 TL
Samsung Note 8 Ön Cam Değişimi600 TL
iPhone 8 Arka Cam Kapak Değişimi399 TL
iPhone 8 Plus Ekran Değişimi299 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir