WhatsApp’ta Silinen Fotoğraf, Resimleri Kurtarma Geri Getirme

WhatsApp'ta Silinen Fotoğraf, Resimleri Kurtarma Geri Getirme

WhatsApp’ta Silinen Fotoğraf, Resimleri Kurtarma Geri Getirme

Giderek yaygınlaşan kullanımı nedeniyle WhatsApp özellikle ücretsiz mesajlaşma konusunda tercih edilebilecek uygulamalardan biri haline gelmektedir.

WhatsApp'ta Silinen Fotoğraf, Resimleri Kurtarma Geri Getirme

Kullanıcılar için WhatsApp’ta silinen fotoğraflar nasıl geri getirilir? Sorusu özellikle yaşanabilecek problemler karşısında merak edilen konulardan biridir. Mesajlaşma sırasında paylaşılan fotoğraflar kullanıcılar için önemlidir.

Beklenmedik bir şekilde fotoğrafların silinmesi halinde yaşanacak olan problemin giderilebilmesi amacıyla fotoğrafların geri yüklenmesi gerekmektedir. Mesajlaşma sırasında gönderilen fotoğraflar mesajların silinmesi halinde telefondan silmemektedir. Özellikle telefonunuzun ayarlarına göre mesajların silinmesi durumunda fotoğrafların yedeklenmesini sağlayabilirsiniz. Fotoğraflar özellikle telefonda WhatsApp galerisinde yer eklenmektedir. Bu sayede kullanıcılar gerekli olması durumunda telefonda bulunan WhatsApp galerisi üzerinden fotoğraflara ulaşım sağlayabilirler.

WhatsApp Silinen Fotoğraflar Nasıl Geri Alınır?

Günümüzde ücretsiz mesajlaşma özelliği nedeni ile tercih edilmekte olan WhatsApp uygulamasını kullananlar sesli mesaj, görüntülü konuşma, fotoğraf, mesaj gibi birbirinden farklı seçenekleri değerlendirerek görüşmelerini istedikleri şekilde yapabilirler. Özellikle çekilen fotoğrafların birbiriyle paylaşılabilmesi için WhatsApp üzerinden fotoğraf paylaşımı yapılmaktadır.
Kullanıcılar için sohbetlerin silinmesi durumunda WhatsApp fotoğraf silinmesi söz konusu olmaktadır. Bu durumda özellikle fotoğrafları nasıl geri alınacağı en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Sohbetin silinmesi halinde akıllı telefonlarda özellikle yapılan fotoğraf paylaşımlarının WhatsApp images klasörü içerisinde yedeklenmesi sağlanmaktadır. Gerekli olması halinde klasör içerisinde aradığınız fotoğraflara kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adalar Telefon Tamiri

WhatsApp Silinen Fotoğraflar Kurtarılabilir Mi?

Giderek yaygınlaşan kullanımı nedeniyle WhatsApp uygulamasını kullananların aklında pek çok farklı soru yer almaktadır. Devamlı olarak geliştirilmekte olan özellikleri sayesinde uygulama kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. Uygulama üzerinden yapılan görüşmeler sonrasında özellikle sohbetin silinmesi halinde fotoğrafların silinip silinmediği merak edilmektedir.
Gün içerisinde devamlı olarak kullanılmakta olan uygulamada paylaşmış olduğunuz fotoğraflar karşı tarafa ulaştığında WhatsApp images klasörü içerisinde yedeklenmektedir. Dosya yöneticisi üzerinden yapılacak olan incelemeler sayesinde küresele kolayca ulaşım sağlanmaktadır. Klasörde fotoğrafların silinmiş olması durumunda WhatsApp fotoğraf geri yükleme işlemi için ‘Sent’ klasörüne gidilerek burada gönderilen resimlere kolayca ulaşım sağlanabilir. Bu sayede sorunsuz şekilde geri yükleme işlemi yapılarak fotoğraflar farklı şekillerde kullanılabilir.

Ocak 2021 – iPhone Ekran Değişimi Fiyatı Fiyatları

Model Cam Değişimi Fiyatı Ekran Değişimi Fiyatı
iPhone XS Max
1200 TL TL
iPhone XS 700 TL 1099 TL
iPhone XR
700 TL 1400 TL
iPhone X
600 TL 1450 TL
iPhone 8 Plus
350 TL 240 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam 399 TL
iPhone 8 300 TL 240 TL
iPhone 8 Arka Cam 399 TL
iPhone 7 Plus 250 TL 220 TL
iPhone 7 220 TL 250 TL
iPhone 6S Plus
200 TL 229 TL
iPhone 6S 190 TL 200 TL
iPhone 6 Plus
180 TL 229 TL
iPhone 6 160 TL 200 TL
iPhone 5S 150 TL 150 TL
iPhone 5C 150 TL 150 TL
iPhone 5 150 TL 150 TL
iPhone SE 150 TL 150 TL
iPhone 4S 149 TL 149 TL
iPhone 4 149 TL 149 TL

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!