WhatsApp’ta Silinen Fotoğraf, Resimleri Kurtarma Geri Getirme

WhatsApp'ta Silinen Fotoğraf, Resimleri Kurtarma Geri Getirme

WhatsApp’ta Silinen Fotoğraf, Resimleri Kurtarma Geri Getirme

Giderek yaygınlaşan kullanımı nedeniyle WhatsApp özellikle ücretsiz mesajlaşma konusunda tercih edilebilecek uygulamalardan biri haline gelmektedir.

WhatsApp'ta Silinen Fotoğraf, Resimleri Kurtarma Geri Getirme

Kullanıcılar için WhatsApp’ta silinen fotoğraflar nasıl geri getirilir? Sorusu özellikle yaşanabilecek problemler karşısında merak edilen konulardan biridir. Mesajlaşma sırasında paylaşılan fotoğraflar kullanıcılar için önemlidir.

Beklenmedik bir şekilde fotoğrafların silinmesi halinde yaşanacak olan problemin giderilebilmesi amacıyla fotoğrafların geri yüklenmesi gerekmektedir. Mesajlaşma sırasında gönderilen fotoğraflar mesajların silinmesi halinde telefondan silmemektedir. Özellikle telefonunuzun ayarlarına göre mesajların silinmesi durumunda fotoğrafların yedeklenmesini sağlayabilirsiniz. Fotoğraflar özellikle telefonda WhatsApp galerisinde yer eklenmektedir. Bu sayede kullanıcılar gerekli olması durumunda telefonda bulunan WhatsApp galerisi üzerinden fotoğraflara ulaşım sağlayabilirler.

WhatsApp Silinen Fotoğraflar Nasıl Geri Alınır?

Günümüzde ücretsiz mesajlaşma özelliği nedeni ile tercih edilmekte olan WhatsApp uygulamasını kullananlar sesli mesaj, görüntülü konuşma, fotoğraf, mesaj gibi birbirinden farklı seçenekleri değerlendirerek görüşmelerini istedikleri şekilde yapabilirler. Özellikle çekilen fotoğrafların birbiriyle paylaşılabilmesi için WhatsApp üzerinden fotoğraf paylaşımı yapılmaktadır.
Kullanıcılar için sohbetlerin silinmesi durumunda WhatsApp fotoğraf silinmesi söz konusu olmaktadır. Bu durumda özellikle fotoğrafları nasıl geri alınacağı en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Sohbetin silinmesi halinde akıllı telefonlarda özellikle yapılan fotoğraf paylaşımlarının WhatsApp images klasörü içerisinde yedeklenmesi sağlanmaktadır. Gerekli olması halinde klasör içerisinde aradığınız fotoğraflara kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

WhatsApp Silinen Fotoğraflar Kurtarılabilir Mi?

Giderek yaygınlaşan kullanımı nedeniyle WhatsApp uygulamasını kullananların aklında pek çok farklı soru yer almaktadır. Devamlı olarak geliştirilmekte olan özellikleri sayesinde uygulama kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. Uygulama üzerinden yapılan görüşmeler sonrasında özellikle sohbetin silinmesi halinde fotoğrafların silinip silinmediği merak edilmektedir.
Gün içerisinde devamlı olarak kullanılmakta olan uygulamada paylaşmış olduğunuz fotoğraflar karşı tarafa ulaştığında WhatsApp images klasörü içerisinde yedeklenmektedir. Dosya yöneticisi üzerinden yapılacak olan incelemeler sayesinde küresele kolayca ulaşım sağlanmaktadır. Klasörde fotoğrafların silinmiş olması durumunda WhatsApp fotoğraf geri yükleme işlemi için ‘Sent’ klasörüne gidilerek burada gönderilen resimlere kolayca ulaşım sağlanabilir. Bu sayede sorunsuz şekilde geri yükleme işlemi yapılarak fotoğraflar farklı şekillerde kullanılabilir.

Nisan 2021 – iPhone Ekran Değişimi Fiyatı Fiyatları

ModelCam Değişimi FiyatıEkran Değişimi Fiyatı
iPhone XS Max
800 TL TL
iPhone XS600 TL1099 TL
iPhone XR
700 TL1599 TL
iPhone X
600 TL1450 TL
iPhone 8 Plus
350 TL299 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam 399 TL
iPhone 8300 TL240 TL
iPhone 8 Arka Cam399 TL
iPhone 7 Plus 250 TL279 TL
iPhone 7220 TL250 TL
iPhone 6S Plus
200 TL229 TL
iPhone 6S190 TL200 TL
iPhone 6 Plus
180 TL229 TL
iPhone 6160 TL200 TL
iPhone 5S150 TL150 TL
iPhone 5C150 TL150 TL
iPhone 5150 TL150 TL
iPhone SE150 TL150 TL
iPhone 4S149 TL149 TL
iPhone 4149 TL149 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir