Blog sayfasına dönün

Gezici Tamir

Telefonunuz hasar mı gördü? Sizin için uygun bir saatte telefonunuzu belirttiğiniz yerde gezici tamir aracımızla tamir edelim. CepMarket 2006 yılından bu yana telefon tamircisi olarak hizmet veren bir teknik servistir, sahip olduğumuz tecrübeli teknisyenler sayesinde müşterilerine en gelişmiş, hızlı onarım hizmetlerini veriyoruz. Gezici tamir hizmetimiz bunlar arasındadır.

Gezici Tamir Nasıl Çalışır?

Kadıköy telefon tamir servisi CepMarket’te gezici tamir aracımız ile tüm müşterilerimize pratik onarımlar sağlıyoruz. Gezici aracımız belirttiğiniz noktaya gelerek cihazınızı adresinizde onarıyor ve teslim ediyor. Buluşma noktamız eviniz, ofisiniz ya da bulunduğunuz başka bir yer olabilir. Ekran değişimi, batarya değişimi ya da arka kapak değişimi gibi onarımlar yalnızca 25 dakika ila 1 saat sürmektedir.

  • Onarımlarda sadece A kalite parçalar kullanılır.
  • Müşterinin belirttiği saatte ve dakikada adreste olunur.
  • Gezici teknisyenlerimiz işlerinde fazlasıyla tecrübeli birimlerdir.
  • Gezici tamir ile onarılan cihazlar teslim edilmeden önce teste sokulur.
Meizu Note 9 Tamir Servisi

Yerinde Tamir

Parça ve İşçilik Garantisi

Tüm gezici tamirlerimiz parça ve işçilik garantisi altındadır. Gezici tamirin en büyük avantajı iş yoğunluğu ve benzer nedenlerden Kadıköy servisimize uğrayamayan müşterilerin cihazlarını kolayca tamir ettirebilmeleridir. Aynı zamanda verilerinin gizliliği ve güvenliğinden endişe etmelerine asla gerek kalmaz.

Fiyatlarınız Nedir?

CepMarket’te tüm profesyonel gezici tamirlerde uygun fiyatlandırma sunuyoruz, cihazınızın modelini ve karşılaştığınız sorunu bizlere belirterek veya sitemizdeki fiyat tablolarını kullanarak tamir ücretini öğrenebilirsiniz. Ayrıca bizleri 0537 958 02 02 numarası üzerinden arayabilir ya da WhatsApp destek hattımızı kullanabilirsiniz.

BizeInstagram ve Twitter hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

Telefon Tamir Videomuz

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün