Araçta Telefon Tamiri

Blog sayfasına dönün

Araçta Telefon Tamiri

Akıllı telefonunuz hasar mı gördü? Araçta telefon tamiri hizmetimizle sizin için uygun olan herhangi bir zamanda telefonunuzu aracımızda tamir ediyor ve aynı saat içerisinde hızlıca teslim almanızı sağlıyoruz. 2006 yılından bu yana telefon tamircisi olarak hizmet veren CepMarket, sahip olduğu tecrübeli teknisyenler ile şimdi araçta telefon tamiri hizmeti sunmaya başlamıştır.

Araçta Telefon Tamiri Nasıl Yapılır?

Kadıköy telefon tamir servisi CepMarket’te araçta telefon tamiri ile cihazınızı istediğiniz bir noktada, yanınızda onarıyoruz. Aracımız belirttiğiniz adrese geliyor, cihazınızı alıyor ve araçta onarımını gerçekleştiriyor. Bu yer eviniz, ofisiniz veya başka bir sabit adres olabilir. Ekran değişimi, anakart değişimi, hoparlör değişimi veya şarj soketi değişimi araçta telefon tamiri hizmetlerimiz arasındadır.

  • Tüm onarımlar A kalite veya isteğe bağlı orijinal parçalarla yapılır.
  • Müşterilerim adres ve saat bilgilerini paylaşması yeterlidir.
  • İşlerinde tecrübeli, profesyonel teknisyenlerimiz cihazınızı çok kısa sürede onarmış olurlar.
  • Cihazlar onarıldıktan sonra bir de detaylı testleri yapılır.
iPhone'u Tornavidasız Açmak

Yerinde Tamir

14 Yılı Aşan Tecrübe

Tüm araçta telefon tamiri hizmetlerinde kullandığımız parçalar garantilidir. Aynı zamanda işçilik garantisi de sunuyoruz. Araçta tamirin en büyük avantajı iş yoğunluğu ve buna benzer sebeplerle teknik servise uğrayamayan müşterilerin telefonlarını kolayca tamir ettirebilmeleridir. Bunun yanında elbette cihazları yanı başlarında tamir edildiğinden veri güvenliğinden de endişe etmeleri gerekmez.

Uygun Fiyatlandırma

CepMarket’te tüm müşterilerimize şeffaf bir fiyatlandırma sunuyoruz. Cihazınızın modelini ve karşılaştığınız sorunu bizlere bildirin ve anında onarım fiyatlarını öğrenin. Aynı zamanda sitemizdeki fiyat tablolarına göz atarak da fikir edinebilirsiniz. Bizlere 0537 958 02 02 numarası üzerinden veya WhatsApp destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Bize daima Instagram ve Twitter hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

Telefon Tamir Videomuz

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün