Rehber Silindi Nasıl Geri Getirebilirim?

Yerinde Tamir

Telefon ekranınız mı kırıldı? Sizin için uygun olan herhangi bir zamanda telefonunuzu yerinde; evinizde veya ofisinizde onarıyoruz. 2006 yılından bu yana telefon tamircisi olarak hizmet veren CepMarket, sahip olduğu tecrübeli teknisyenleri ile müşterilerine yerinde tamir hizmeti sunmaktadır. Birkaç tıklama ile anında fiyat bilgisi alın ve bizleri arayarak yerinde tamir istediğinizi belirtin.

Yerinde Tamir Nasıl Yapılır?

Kadıköy telefon tamir servisi CepMarket’te yerinde tamir hizmeti gezici tamir aracımız ile sağlanıyor. Aracımız belirttiğiniz adrese gelerek cihazınızı yerinde tamir ediyor. Bu adres eviniz, ofisiniz ya da bulunduğunuz diğer başka herhangi bir yer olabilir. Ekran değişimi gibi hemen hemen tüm tamirler 25 dakika ila 1 saat sürüyor. Cam değişimi gibi bazı en detaylı onarımlar ise yalnızca mağazamızda yapılıyor.

  • Tüm tamirlerde sadece A kalite, en iyi parçaları kullanıyoruz.
  • Belirttiğiniz adrese, belirttiğiniz saatte ulaşıyoruz.
  • İşlerinde fazlasıyla tecrübeli teknisyenlerimiz cihazınızı en kısa sürede onarmış oluyor.
  • Cihazlar teslim edilmeden önce detaylı testleri yapılıyor.
  Apple iPad ve iPhone İçin Kadıköy Teknik Servisi

Yerinde Tamir

Garantili Parça ve İşçilik

Tüm yerinde tamir hizmetlerinde CepMarket olarak parça garantisi ve de işçilik garantisi sunuyoruz. Yerinde tamirin en büyük avantajı iş yoğunluğu ya da benzer nedenlerle herhangi bir teknik servise gidemeyen müşterilerin cihazlarını bulundukları yerde tamir ettirebilmeleridir. İkinci en büyük avantaj ise müşterilerin verilerinin gizliliği ve güvenliği noktasında endişe etmesine gerek kalmaması oluyor.

Şeffaf Fiyatlandırma

Web sitemizde şeffaf bir fiyatlandırma sağlıyoruz, cihazınızın modelini ve karşılaştığınız sorunu belirterek onarım fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Alternatif olarak bizi 0537 958 02 02 numarası üzerinden arayabilir veya WhatsApp hattımızı kullanabilirsiniz.

Bize daima Instagram ve Twitter hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

Telefon Tamir Videomuz

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir