Telefon USB Bağlantı Yuvası Değişimi

Blog sayfasına dönün
Telefonum Çok Geç Şarj Oluyor

USB Bağlantı Yuvası Değişimi ve Onarımı

Cihazınızı taktığınızda şarj olmuyor veya senkronizasyonu gerçekleştirmiyor mu? USB bağlantı yuvasının sık kullanımı bu sorunlara neden olabilir. USB bağlantı yuvasının düzgün çalışmasını sağlayan dahili bileşenleri yerinden oynatmak oldukça kolaydır. Ayrıca, yoğuşma bağlantı yuvasına sızabilir ve cihazınızda erozyona ve hasara neden olabilir. CepMarket olarak bu onarımda sizlere yardımcı oluyoruz. Ancak bizlerden profesyonel onarım almadan önce kendiniz de birkaç ön kontrol yapabilirsiniz.

USB Bağlantı Yuvası Sorunlarını Giderme

İlk olarak, sorunun kablonun kendisi değil, USB bağlantı yuvası olduğundan emin olun. Düzgün çalışıp çalışmadığını görmek için USB kablosunu diğer cihazlarda deneyin. Kablo herhangi bir cihazda çalışmıyorsa, sorun USB bağlantı yuvasında değil kablonuzda olabilir. Cihazınızı veya bilgisayarınızı kapatmayı, güç kablosunu çıkarmayı ve yazıcı gibi diğer aygıtlarla olan bağlantısını kesmeyi deneyin. Bilgisayarı yeniden başlatın ve USB bağlantı yuvasını yeniden test edin. İşletim sisteminiz için bir güncelleme olup olmadığını görmek için çevrimiçi kontrol yapın. Windows kullanıyorsanız, sürücü güncellemesinin gerekip gerekmediğini görmek için aygıt yöneticisini kontrol edin.

iPhone X Şarj Olmuyor

USB Bağlantı Yuvasını Onarma

Bu sorun giderme adımları sorununuzu çözmediyse, eğitimli teknisyenlerimiz size yardımcı olacaktır. Kadıköy, CepMarket teknik servisinde sunduğumuz uzmanlığımız size zaman ve para tasarrufu sağlar. Önce sorunlu parçaları belirleyen CepMarket uzmanlarımız onarımı pahalı kılacak gereksiz parçaları veya devreleri değiştirmeden uygun fiyatlı tamir yapabilirler. Cihazınızı ücretsiz kargoyla veya yerinde onarımlar için bugün Kadıköy mağazamıza gelebilirsiniz. Sorununuz genellikle aynı gün çözülür.

İlginizi Çekebilir “Ekran & Cam Değişimi Fiyatları”

Bize daima Instagram ve Twitter hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

Telefon Tamir Videomuz

20 Eylül 2020 – Telefon USB Yuvası Değişimi Fiyatları

Model ve TamirFiyat
General Mobile Discovery USB Yuvası Değişimi49 TL
iPhone 8 Plus USB Yuvası Değişimi300 TL
iPhone 7 Plus USB Yuvası Değişimi250 TL
iPhone 6s Plus USB Yuvası Değişimi150 TL
iPhone SE USB Yuvası Değişimi110 TL
iPhone 8 USB Yuvası Değişimi300 TL

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün