Telefon Ekran Değişimi Fiyatları

Ekran Değişimi Fiyatları

CepMarket, ekran ve cam değişimi hizmeti veren, müşterilerin ihtiyaç ve önerilerini karşılamak amacıyla her daim ufkunu açık tutan, kendini geliştiren bir teknik servistir. 14 yılı aşkın tecrübemiz ile teknoloji devrine ayak uydurarak bizler de sizin gibi her gün yeni şeyler öğrendik.

 • Ücretsiz kargoyla akıllı telefon ve tablet tamiri
 • Profesyonel, hızlı ve güvenli çözümler
 • Ücretsiz arıza tespiti

Kadıköy Ekran Değişimi

Apple yetkili servisleri özellikle pandemi döneminde oldukça yoğun ve randevu almak uzun süren bekleyişler getirebiliyor, son kullanıcı ise cep telefonu olmadan bir yaşam şekli düşünemediği için, Apple iphone cihazını hızlı bir şekilde tamir ettirmek ve normal yaşantısına devam etmek istiyor. İşte tam olarak bu nokta da Kadıköy ekran değişimi yapan yerler cazip hale geliyor. “Kadıköy ekran değişimi merkezi Teknoway” 15 dakika gibi kısa bir sürede ekran ve pil değişimi yaparak, son kullanıcıya hızlı telefon tamiri hizmeti vermektedir. Son kullanıcı dilerse göz önünde tamir isteme hakkına da sahiptir, kişisel bilgilerinin korunarak oldukça hijyen bir servis ortamında ücretsiz arıza tespiti ve yedek telefon hizmetleri ile tercih edilen bir lokasyondur. Kadıköy ekran değişimi için dilerseniz motorlu kurye ile getir götür yaptırarak yerinde tamir hizmetleri de alabilirsiniz.

Telefon Ekran Değişimlerinde Kredi kartı ile Ödeme

Online hizmetlerimiz sayesinde ekran değişimi & cam değişimi için sadece bir tık uzağınızdayız. Hem kredi kartına 12 taksit imkanından hem de tüm Türkiye genelinde aynı gün ve ücretsiz kargo imkanından faydalanmaya ne dersiniz?

CepMarket olarak sizi de mutlu müşterilerimiz arasında görmeyi bekliyoruz.

A Kalite Yedek Ekranlar

Konu ekran değişimi olduğunda elbette en önemli faktör kullanılan yedek parçanın kalitesi oluyor. Kalite, ekranlarda oldukça önemlidir zira düşük kalite ekranlarla yapılan ekran değişimlerinde cihazınız artık eskisi gibi performans göstermeyebilir. Örneğin, dokunmatik hızı yavaşlayabilir veya dokunmatik tepki süresinde gecikmeler olabilir. Buna benzer şekilde ekran renk oranı değişebilir ve karşınızda daha mavi, pembe ya da sarı tonlarında bir ekran görerek sonuçtan memnun kalmazsınız. Kadıköy’de yer alan CepMarket servisimizde A kalite yedek ekranlar kullanarak, ekran değişiminde ortaya çıkabilecek bu tür faktörleri ekarte ediyoruz.

Kullandığımız en üst kalite yedek ekranlar sayesinde ekran değişiminde cihazınızın performansı ilk günkü haline döner ve orijinal özelliklerinde hiçbir değişiklik olmaz. Telefonunuz yeniden olması gerektiği gibi çalışmaya devam eder. Dokunmatik hissiyatı, ekran çözünürlüğü ya da ekran parlaklığı gibi noktalarda hiçbir farklılık olmaz. Düşük kalite ekranlarda ekranın ihtiyaç duyduğu güç arttığından cihazınızın pil ömrü düşmektedir. CepMarket’te kullanılan A kalite ekranlarda ise akıllı telefonunuzun ihtiyaç duyduğu maksimum enerjide hiçbir değişiklik olmaz.

Aynı Gün Kargoyla Ekran Değişimi

Kadıköy’de yer alan CepMarket teknik servisimizde, servisimizin geniş tecrübelerinden yararlanma imkanı bulamayan müşterilerimiz için aynı gün kargoyla ekran değişimi imkanı sunuyoruz. Yurtiçi Kargo anlaşmamız sayesinde, müşterilerimiz yalnızca İstanbul’dan değil Türkiye’nin her ilinden akıllı telefonlarını bize ekran değişimi için gönderebiliyorlar. Kargoyla teslim alınan telefonlar çoğunlukla aynı gün içerisinde tamir edilir ve aynı gün içerisinde kargoya verilmiş olur. Müşterilerimiz hem telefonlarını bize gönderirken hem de tamir edildikten veya ekran değişimi yapıldıktan sonra teslim alırken taşıma ücreti ödemezler. Bu da tüm kargolama sürecini daha da hızlandırır ve kolaylaştırır.

Orijinal Özellikleriniz ve Bilgileriniz Değişmez

CepMarket servisimizde her marka telefonun tamiriyle o markada uzmanlaşmış olan teknisyenlerimiz ilgileniyor. Apple teknisyenlerimiz iPhone tamirlerini veya Samsung teknisyenlerimiz yalnızca Samsung telefon tamirlerini üstlenirler. Tüm ekran değişimlerinde cihazınızın bilgileri silinmez ve orijinal özellikleri ilk günkü haliyle kalır. Ekran değişimleri yalnızca 1 saat gibi oldukça kısa bir sürede yerine getirilmektedir.

Kadıköy ekran değişimi

Kadıköy ekran değişimi samsung, iPhone, Xiaomi, Huawei gibi oldukça popüler cep telefonları ekran ve diğer tamir hizmetlerini hızlı bir şekilde yapıyor olması sebebi ile cep telefonu tamiri hizmetlerinde sıkça tercih edilen bir konumdur. Günün sonunda her kullanıcı ekran kırılması, batarya şişmesi, ses entegresi gibi sıkça yaşanan ve can sıkıcı kritik arızalar ile mutlaka karşılaşır. Cep telefonu tamiri özellikle beyaz yakalılar için çok vakit isteyen ve sevimsiz bir durumdur. Teknoway Firması bu durumu avantajlı hale getirmeyi başararak, telefon tamirini hızlı ve güvenli hatta aynı zamanda mutlu bir duruma getirmiştir. Dilerseniz Whatsapp hattından atacağınız resimler ile ekran Değişimi fiyat ve süre bilgisi alabilirsiniz. Cep telefonu tamirine oldukça önem vererek 5 katlı teknoloji binasının 3 katını teknik servise ayırmıştır. Xiaomi mi max ekran değişimi içinde Kadiköy içinde firmamız tercih edebilirsiniz.

Fiyat Bilgileri Mart 2021

LÜTFEN küçük harf kullanın – iphone ✓ İPHONE

ONLINE DESTEK

Web sitemiz ve WhatsApp hattımız üzerinden hızlı yanıtlar

ÜCRETSİZ KARGO

Hem gidiş hem de dönüşte cihazınız için kargo ücreti ödemeyin

PARA İADE GARANTİSİ

Cihazınızı mağazamızda teslim edin ve memnun kalmazsanız paranızı iade edelim

PROFESYONEL TEKNİSYENLER

Apple, Huawei, Xiaomi veya Samsung tamiri yapan profesyonel teknisyenlerimiz

Ekranlar Neden Bozuluyor veya Kırılıyor?

Akıllı telefonların ne kadar hassas cihazlar olduğu herkes tarafından biliniyor. Her ne kadar kırılmaz cam veya Gorilla Glass gibi ekran teknolojileri ile donatılmış olsalar da en iyi markaların ekranlarında bile sorunlar ve problemler ortaya çıkabilir. Bunun birinci sebebi elbette çok yoğun kullanılmaları ve kullanım sırasında düşürme, baskı veya buna benzer darbelere maruz kalmalarıdır.

 • Akıllı telefon cam değişimleri yapılarak sadece camı kırık olan telefonların eski haline getirilmesi mümkün.
 • Bu konuda yenilikçi çözümler üreten CepMarket, akıllı telefon servisi sektörünün önemli markalarından biri olarak İstanbul Kadıköy merkezinde cam değişimi hizmeti veriyor.

OEM, Revize, ve Orijinal ekranların stok bilgisini ve ücretlerini sağ alt tarafta bulunan WhatsApp hattımızdan sorgulayabilirsiniz.

NOT: Yan sanayi ekranlarda ön cam değişimi işlemi yapılamamaktadır.

İşte En Popüler Ekran Değişimi Aramaları

 • iPhone Ekran Değişimi Fiyatları İnceleyin
 • Samsung Ekran Değişimi Fiyatları İnceleyin
 • iPhone 6 Ekran Değişimi Fiyatı 200 TL
 • iPhone 7 Ekran Değişimi Fiyatı 250 TL
 • Samsung J7 Prime Ekran Değişimi Fiyatı 350 TL
 • Samsung M20 Ekran Değişimi Fiyatı 500 TL
 • iPhone X Ekran Değişimi Fiyatı 1450 TL
 • Samsung J3 Ekran Değişimi Fiyatı 389 TL
 • Xiaomi Mi 8 Ekran Değişimi Fiyatı 699 TL
 • iPhone 6 Plus Ekran Değişimi Fiyatı 229 TL
 • Huawei P20 lite Ekran Değişimi Fiyatı 299 TL
 • Samsung J7 Pro Ekran Değişimi Fiyatı 399 TL
 • Samsung A7 2017 Ekran Değişimi Fiyatı 450 TL
 • Samsung J7 Pro Ekran Değişimi Fiyatı 399 TL
 • General Mobile GM 8 Ekran Değişimi Fiyatı TL
 • Huawei Mate 10 Lite Ekran Değişimi Fiyatı 299 TL

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!