Ekran Değişimi Fiyatları

Ekran Değişimi Fiyatları

CepMarket, ekran ve cam değişimi hizmeti veren, müşterilerin ihtiyaç ve önerilerini karşılamak amacıyla her daim ufkunu açık tutan, kendini geliştiren bir teknik servistir. 10 yılı aşkın tecrübemiz ile teknoloji devrine ayak uydurarak bizler de sizin gibi her gün yeni şeyler öğrendik.

Popüler Akıllı TelefonlarOnarım Fiyatları

8 Nisan 2020

Samsung Galaxy S10 Ön Cam Değişimi 700 TL
Samsung Galaxy S10 Ekran Değişimi 1450 TL
Samsung Note 8 Ön Cam Değişimi 600 TL
Samsung Note 8 Ekran Değişimi 1345 TL
Samsung S8 Plus Ön Cam Değişimi 500 TL
Samsung S8 Plus Ekran Değişimi 1289 TL
Samsung S8 Ön Cam Değişimi 500 TL
Samsung S8 Ekran Değişimi 1189 TL
iPhone X Ön Cam Değişimi 650 TL
iPhone X Ekran Değişimi 899 TL
iPhone X Arka Cam Değişimi 399 TL
iPhone 8 Plus Ön Cam Değişimi 350 TL
iPhone 8 Plus Ekran Değişimi 240 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam Değişimi 399 TL
Xiaomi Mi Mix 2 Ekran Değişimi 499 TL
General Mobile GM 8 Ekran Değişimi 299 TL
Casper Via V9 Ekran Değişimi 389 TL
LG G6 Ekran Değişimi 319 TL
Huawei Mate 10 Pro
490 TL
Tüm Modeller İçin Tıklayınız ▼Onarım Süresi 30 90 DK

# Popüler Sorularda bu ay

 • Soru: samsung j7 prime ekran değişimi fiyatı ne kadar?
 • Cevap: Samsung j7 prime ekran değişimi fiyatı 245 TL’dir.

 • Soru: samsung a70 ekran değişimi fiyatı ne kadar?
 • Cevap: Samsung a70 ekran değişimi fiyatı 700 TL’dir.

 • Soru: samsung a20 ekran değişimi fiyatı ne kadar?
 • Cevap: Samsung a20 ekran değişimi fiyatı 450 TL’dir.

 • Soru: telefon cam değişimi fiyatı ne kadar?
 • Cevap: Telefon cam değişimi fiyatı modelden modele değişmektedir, aşağıdaki listeden kontrol edebilirsiniz.

 • Soru: ekran değişimi fiyatları huawei
 • Cevap: Ekran değişimi fiyatları huawei modelleri listesi için tıklayınız.

Telefon Ekran Değişimlerinde Kredi kartı ile Ödeme

Online hizmetlerimiz sayesinde ekran değişimi & cam değişimi için sadece bir tık uzağınızdayız. Hem kredi kartına 12 taksit imkanından hem de tüm Türkiye genelinde aynı gün ve ücretsiz kargo imkanından faydalanmaya ne dersiniz?

CepMarket olarak sizi de mutlu müşterilerimiz arasında görmeyi bekliyoruz.

A Kalite Yedek Ekranlar

Konu ekran değişimi olduğunda elbette en önemli faktör kullanılan yedek parçanın kalitesi oluyor. Kalite, ekranlarda oldukça önemlidir zira düşük kalite ekranlarla yapılan ekran değişimlerinde cihazınız artık eskisi gibi performans vermeyebilir. Örneğin, dokunmatik hızı yavaşlayabilir veya dokunmatik tepki süresinde gecikmeler olabilir. Buna benzer şekilde ekran renk oranı değişebilir ve karşınızda daha mavi, pembe ya da sarı tonlarında bir ekran görerek sonuçtan memnun olmayabilirsiniz. Kadıköy’de yer alan CepMarket servisimizde A kalite yedek ekranlar kullanarak, ekran değişiminde ortaya çıkabilecek bu tür faktörleri ekarte ediyoruz.

Kullandığımız en üst kalite yedek ekranlar sayesinde ekran değişiminde cihazınızın performansı ilk günkü haline döner ve orijinal özelliklerinde hiçbir değişiklik olmaz. Telefonunuz yeniden olması gerektiği gibi çalışmaya devam eder. Dokunmatik hissiyatı, ekran çözünürlüğü ya da ekran parlaklığı gibi noktalarda hiçbir farklılık olmaz. Düşük kalite ekranlarda ekranın ihtiyaç duyduğu güç arttığından cihazınızın pil ömrü düşmektedir. CepMarket’te kullanılan A kalite ekranlarda ise akıllı telefonunuzun ihtiyaç duyduğu maksimum enerjide hiçbir değişiklik olmaz.

Aynı Gün Kargoyla Ekran Değişimi

Kadıköy’de yer alan CepMarket teknik servisimizde, servisimizin geniş tecrübelerinden yararlanma imkanı bulamayan müşterilerimiz için aynı gün kargoyla ekran değişimi imkanı sunuyoruz. Yurtiçi Kargo anlaşmamız sayesinde, müşterilerimiz yalnızca İstanbul’dan değil Türkiye’nin her ilinden akıllı telefonlarını bize ekran değişimi için gönderebiliyorlar. Kargoyla teslim alınan telefonlar çoğunlukla aynı gün içerisinde tamir edilir ve aynı gün içerisinde kargoya verilmiş olur. Müşterilerimiz hem telefonlarını bize gönderirken hem de tamir edildikten veya ekran değişimi yapıldıktan sonra teslim alırken taşıma ücreti ödemezler. Bu da tüm kargolama sürecini daha da hızlandırır ve kolaylaştırır.

Orijinal Özellikleriniz ve Bilgileriniz Değişmez

CepMarket servisimizde her marka telefonun tamiriyle o markada uzmanlaşmış olan teknisyenlerimiz ilgileniyor. Apple teknisyenlerimiz iPhone tamirlerini veya Samsung teknisyenlerimiz yalnızca Samsung telefon tamirlerini üstlenirler. Tüm ekran değişimlerinde cihazınızın bilgileri silinmez ve orijinal özellikleri ilk günkü haliyle kalır. Tüm ekran değişimleri yalnızca 1 saat gibi oldukça kısa bir sürede yerine getirilmektedir.

Ekranlar Neden Bozuluyor veya Kırılıyor?

Akıllı telefonların ne kadar hassas cihazlar olduğu herkes tarafından biliniyor. Her ne kadar kırılmaz cam veya Gorilla Glass gibi ekran teknolojileri ile donatılmış olsalar da, en iyi markaların ekranlarında bile sorunlar ve problemler ortaya çıkabiliyor. Bunun birinci sebebi elbette çok yoğun kullanılmaları ve kullanım sırasında düşürme, baskı veya buna benzer darbelere maruz kalmalarıdır.

 • Akıllı telefon cam değişimleri yapılarak telefonların eski ekran performansının yeniden kazanılması mümkündür.
 • Bu konuda yenilikçi çözümler üreten CepMarket, akıllı telefon servisi sektörünün önemli markalarından biri olarak İstanbul Kadıköy merkezinde hizmet veriyor. Ekran Değişimi Fiyat Listesi ~ 8 Nisan 2020

OEM, Revize, ve Orijinal ekranların stok bilgisini ve ücretlerini sağ alt tarafta bulunan WhatsApp hattımızdan sorgulayabilirsiniz.

NOT: A Kalite olarak adlandıran yan sanayi ekranlarda ön cam değişimi işlemi yapılamamaktadır.

Telefon Dokunmatik Ekran Değişimi Fiyat Listesi

LÜTFEN küçük harf kullanın – iphone ✓ İPHONE

Ekran Değişimi Videoları ve Bilgilendirmeler?

YouTube kanalımıza abone olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Telefon ekran değişimi fiyatları, telefon ön cam değişimi fiyatları, “cep telefonu dokunmatik ekran değişimi fiyatı” gibi popüler bilgilere göz atabilirsiniz.

 

Kadiköyde hızlı güvenli ve uygun fiyatlı ekran değişimi, hemen aşağıdan bizlere soru cevap bölümünden sormak istediklerinizi sorabilirsiniz. Kadiköy’ün en iyi cep telefonu tamir servisi cep market.

 

Müşteri Yorumları Alanı