Ekran Değişimi Fiyatları

Ekran Değişimi Fiyatları

CepMarket, ekran ve cam değişimi hizmeti veren, müşterilerin ihtiyaç ve önerilerini karşılamak amacıyla her daim ufkunu açık tutan, kendini geliştiren bir teknik servistir. 14 yılı aşkın tecrübemiz ile teknoloji devrine ayak uydurarak bizler de sizin gibi her gün yeni şeyler öğrendik.

  • Ücretsiz kargoyla akıllı telefon ve tablet tamiri
  • Profesyonel, hızlı ve güvenli çözümler
  • Ücretsiz arıza tespiti

Telefon Ekran Değişimlerinde Kredi kartı ile Ödeme

Online hizmetlerimiz sayesinde ekran değişimi & cam değişimi için sadece bir tık uzağınızdayız. Hem kredi kartına 12 taksit imkanından hem de tüm Türkiye genelinde aynı gün ve ücretsiz kargo imkanından faydalanmaya ne dersiniz?

CepMarket olarak sizi de mutlu müşterilerimiz arasında görmeyi bekliyoruz.

A Kalite Yedek Ekranlar

Konu ekran değişimi olduğunda elbette en önemli faktör kullanılan yedek parçanın kalitesi oluyor. Kalite, ekranlarda oldukça önemlidir zira düşük kalite ekranlarla yapılan ekran değişimlerinde cihazınız artık eskisi gibi performans göstermeyebilir. Örneğin, dokunmatik hızı yavaşlayabilir veya dokunmatik tepki süresinde gecikmeler olabilir. Buna benzer şekilde ekran renk oranı değişebilir ve karşınızda daha mavi, pembe ya da sarı tonlarında bir ekran görerek sonuçtan memnun kalmazsınız. Kadıköy’de yer alan CepMarket servisimizde A kalite yedek ekranlar kullanarak, ekran değişiminde ortaya çıkabilecek bu tür faktörleri ekarte ediyoruz.

Kullandığımız en üst kalite yedek ekranlar sayesinde ekran değişiminde cihazınızın performansı ilk günkü haline döner ve orijinal özelliklerinde hiçbir değişiklik olmaz. Telefonunuz yeniden olması gerektiği gibi çalışmaya devam eder. Dokunmatik hissiyatı, ekran çözünürlüğü ya da ekran parlaklığı gibi noktalarda hiçbir farklılık olmaz. Düşük kalite ekranlarda ekranın ihtiyaç duyduğu güç arttığından cihazınızın pil ömrü düşmektedir. CepMarket’te kullanılan A kalite ekranlarda ise akıllı telefonunuzun ihtiyaç duyduğu maksimum enerjide hiçbir değişiklik olmaz.

Aynı Gün Kargoyla Ekran Değişimi

Kadıköy’de yer alan CepMarket teknik servisimizde, servisimizin geniş tecrübelerinden yararlanma imkanı bulamayan müşterilerimiz için aynı gün kargoyla ekran değişimi imkanı sunuyoruz. Yurtiçi Kargo anlaşmamız sayesinde, müşterilerimiz yalnızca İstanbul’dan değil Türkiye’nin her ilinden akıllı telefonlarını bize ekran değişimi için gönderebiliyorlar. Kargoyla teslim alınan telefonlar çoğunlukla aynı gün içerisinde tamir edilir ve aynı gün içerisinde kargoya verilmiş olur. Müşterilerimiz hem telefonlarını bize gönderirken hem de tamir edildikten veya ekran değişimi yapıldıktan sonra teslim alırken taşıma ücreti ödemezler. Bu da tüm kargolama sürecini daha da hızlandırır ve kolaylaştırır.

Orijinal Özellikleriniz ve Bilgileriniz Değişmez

CepMarket servisimizde her marka telefonun tamiriyle o markada uzmanlaşmış olan teknisyenlerimiz ilgileniyor. Apple teknisyenlerimiz iPhone tamirlerini veya Samsung teknisyenlerimiz yalnızca Samsung telefon tamirlerini üstlenirler. Tüm ekran değişimlerinde cihazınızın bilgileri silinmez ve orijinal özellikleri ilk günkü haliyle kalır. Ekran değişimleri yalnızca 1 saat gibi oldukça kısa bir sürede yerine getirilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Samsung j7 prime ekran değişimi fiyatı 350 TL’dir.

Samsung a70 ekran değişimi fiyatı 849 TL’dir.

Samsung a20 ekran değişimi fiyatı 450 TL’dir.

Telefon cam değişimi fiyatı modelden modele değişmektedir, aşağıdaki listeden kontrol edebilirsiniz.

Ekran değişimi fiyatları huawei modelleri listesi için tıklayınız.

Cihaz Yavaş Şarj Oluyor Uyarısı

Fiyat Listesi

LÜTFEN küçük harf kullanın – iphone ✓ İPHONE

Müşteri YorumlarıÖnerileriGörüşleriŞikayetleriTavsiyeleri

ONLINE DESTEK

Web sitemiz ve WhatsApp hattımız üzerinden hızlı yanıtlar

ÜCRETSİZ KARGO

Hem gidiş hem de dönüşte cihazınız için kargo ücreti ödemeyin

PARA İADE GARANTİSİ

Cihazınızı mağazamızda teslim edin ve memnun kalmazsanız paranızı iade edelim

PROFESYONEL TEKNİSYENLER

Apple, Huawei, Xiaomi veya Samsung tamiri yapan profesyonel teknisyenlerimiz

Ekranlar Neden Bozuluyor veya Kırılıyor?

Akıllı telefonların ne kadar hassas cihazlar olduğu herkes tarafından biliniyor. Her ne kadar kırılmaz cam veya Gorilla Glass gibi ekran teknolojileri ile donatılmış olsalar da en iyi markaların ekranlarında bile sorunlar ve problemler ortaya çıkabilir. Bunun birinci sebebi elbette çok yoğun kullanılmaları ve kullanım sırasında düşürme, baskı veya buna benzer darbelere maruz kalmalarıdır.

  • Akıllı telefon cam değişimleri yapılarak sadece camı kırık olan telefonların eski haline getirilmesi mümkün.
  • Bu konuda yenilikçi çözümler üreten CepMarket, akıllı telefon servisi sektörünün önemli markalarından biri olarak İstanbul Kadıköy merkezinde cam değişimi hizmeti veriyor.

OEM, Revize, ve Orijinal ekranların stok bilgisini ve ücretlerini sağ alt tarafta bulunan WhatsApp hattımızdan sorgulayabilirsiniz.

NOT: Yan sanayi ekranlarda ön cam değişimi işlemi yapılamamaktadır.

external
external
external
external
external
external
Müşteri Yorumları Alanı

Aklınızda bir sorumu var.
Soru & Cevap bölümünü kullanın!

Hemen sol alttaki, Müşteri Yorumları & Tartışma Alanı sizlere yardımcı olabilir.