Ekran Değişimi Fiyatları

 

Ekran Değişimi Fiyatları

CepMarket, garantili ekran ve cam değişimi hizmeti veren, müşterilerin ihtiyaç ve önerilerini karşılamak amacıyla her daim ufkunu açık tutan, kendini geliştiren bir teknik servistir. 10 yılı aşkın tecrübemiz ile teknoloji devrine ayak uydurarak bizler de sizin gibi her gün yeni şeyler öğrendik. Online hizmetlerimiz sayesinde ekran değişimi & cam değişimi için sadece bir tık uzağınızdayız. Hem kredi kartına 12 taksit imkanından hem de tüm Türkiye genelinde aynı gün ve ücretsiz kargo imkanından faydalanmaya ne dersiniz?

CepMarket olarak sizi de mutlu müşterilerimiz arasında görmeyi bekliyoruz.

Ekranlar Neden Bozuluyor veya Kırılıyor?

Akıllı telefonların ne kadar hassas cihazlar olduğu herkes tarafından biliniyor. Her ne kadar kırılmaz cam veya Gorilla Glass gibi ekran teknolojileri ile donatılmış olsalar da, en iyi markaların ekranlarında bile sorunlar ve problemler ortaya çıkabiliyor. Bunun birinci sebebi elbette çok yoğun kullanılmaları ve kullanım sırasında düşürme, baskı veya buna benzer darbelere maruz kalmalarıdır.

  • Akıllı telefon cam değişimleri yapılarak telefonların eski ekran performansının yeniden kazanılması mümkündür.
  • Bu konuda yenilikçi çözümler üreten CepMarket, akıllı telefon servisi sektörünün önemli markalarından biri olarak İstanbul Kadıköy merkezinde hizmet veriyor.Ekran Değişimi Fiyat Listesi ~ 20 Eylül 2019

 

OEM, Revize, ve Orijinal ekranların stok bilgisini ve ücretlerini sağ alt tarafta bulunan WhatsApp hattımızdan sorgulayabilirsiniz.

NOT: A Kalite olarak adlandıran yan sanayi ekranlarında sadece ön cam değişimi işlemi yapılamamaktadır.

LÜTFEN küçük harf kullanın – iphone ✓ İPHONE

Ekran Değişimi Videoları ve Bilgilendirmeler

YouTube kanalımıza abone olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Telefon ekran değişimi fiyatları, telefon ön cam değişimi fiyatları, “cep telefonu dokunmatik ekran değişimi fiyatı” gibi popüler bilgilere göz atabilirsiniz.

 

Müşteri Yorumları Alanı