Telefon Ekran Değişimi Fiyatları ve Ekran Tamiri

CEP TELEFONU EKRAN DEĞİŞİMİ FİYATLARI

Cep telefonu ekran değişimleri marka ve model bazında ayrıca kalite durumundan dolayı oldukça değişkendir. Bazı üreticilerin yani markaların ekranları gerçekten uygun fiyatlı iken diğer markaların ekran değişimi fiyatları da gayet uygun fiyatlı olabiliyor. Orijinal ya da yan sanayi ekran, kopya ekran, Çin ekranı, çıkma ekran, revize ekran, Oled ekran, Lw ekran gibi gibi bir sürü kriter ve seçenek var

Öncelikle marka ve model çok önemli örneğin iPhone 6 Ekran 150 TL değerinde iken iPhone 12 Ekran Değişimi 1.500 TL gibi neredeyse 10 katı fiyat yüksekliğinde olabiliyor, model cazibesi geçtikçe fiyat düşmüyor bu örnekte tamamen ekranın yapısı ve nicelikleri ile alakalı bir durum söz konusu. En sağlıklı ekran değişimi fiyatı firmamızda telefon açarak ya da whatsapp üzerinden sorularak alınabilir. Telefon ekranı değişecek ama iç ekran mı, yoksa sadece cam değişimi mi olacak ya da komple çıtalı ekran değişimi olur mu gibi detaylar var. Bu durumdan dolayı 05379580202 numaralı hattımızı aramanız ve marka, model ve ekran tercihinizi belirtmeniz gerekir. iPhone x yan sanayi ekran fiyatı 800 TL iken Orijinal ekran fiyatı 1.600 TL olabiliyor tabi bu verdiğim rakamlar geçici ve kesin değil ama inanın yarı yarıya fark eden bir durum ortaya çıkıyor.

Ekran Değişimi Tamiri ve Servis Süresi Ne Kadar Sürer?

Ortalama bir ekran değişimi tamir süresi yarım saat ile bir saat arasında değişmektedir. Youtube kanalımızda 5 dakika iPhone x ekran değişimi yaptığımız bir çalışmada vardır. En zorlayıcı ekran 20 dakika dan fazla sürmese de kontrol, test, piksel, tepkime hızı, dokunmatik etkisi, tuşlar basıyor mu, geri dönüş tuşu, ekran uyarısı, dokunmatik sorunu, sayısallaştırışı, Touch id sorunu gibi olayların mutlaka test edilmesi gerekir. Mesela iPhone 11 cep telefonu ekran değişimi yapıldığında ekran da şöyle bir uyarı gelir ( Bu iphone özgün bir Apple ekranına sahip olduğu doğrulanamıyor ) bu uyarı Apple firması tarafından bilinçli olarak yapılmış bir hareket büyük bir operasyondur. Buradaki amaç Apple kendisi dışında 3. Parti firmaların ekran değişimi yapmasını istemiyor, telefonda kırık olduğunda ekran değişimi ya da farklı bir tamir gerektiğinde sadece kendi mağazaları kazansın hatta cihaz takası yani swap işlemi yapsın ve şirket daha çok kazansın istiyor. Ekran da bu uyarı bazen kendiliğinden gidiyor bazen de kalıcı oluyor ama cihazın hiçbir fonksiyonunu etkilemiyor, belki satarken bu işlerden haberdar olmayan birisi telefonu ikinci el olarak almak istemez ve yine kazanan APPLE olsun isteniyor.

Şimdi şöyle düşünün aslında bu oldukça adaletsiz bir durum, yeni telefon aldın telefon istemeden yere düştü ya da bir şekilde hasar aldı ve ekran kırıldı, bunu Apple firmasına götürüp çok yüksek fiyata ekran değişimi yaptırmaya zorlanıyorum. Mesala aşağıdaki listede iPhone x ekran 2509 TL fakat bu ekran piyasada A++ Kalite ekranı 800 TL, arada 1,700 TL gibi ciddi bir fiyat farkı var. Çinli amcalar zamanla Apple karşı her türlü yazılım ve donanımsal gelişmeler ile kendini güncellemeyi başarıyor.

Ekran Değişimi Fiyatları

CepMarket, ekran ve cam değişimi hizmeti veren, müşterilerin ihtiyaç ve önerilerini karşılamak amacıyla her daim ufkunu açık tutan, kendini geliştiren bir teknik servistir. 15 yılı aşkın tecrübemiz ile teknoloji devrine ayak uydurarak bizler de sizin gibi her gün yeni şeyler öğrendik.

  • Ücretsiz kargoyla akıllı telefon ve tablet tamiri
  • Profesyonel, hızlı ve güvenli çözümler
  • Ücretsiz arıza tespiti

Kadıköy Yerinde Cep Telefonu Tamiri

Apple yetkili servisleri özellikle pandemi döneminde oldukça yoğun ve randevu almak uzun süren bekleyişler getirebiliyor, son kullanıcı ise cep telefonu olmadan bir yaşam şekli düşünemediği için, Apple iphone cihazını hızlı bir şekilde tamir ettirmek ve normal yaşantısına devam etmek istiyor. İşte tam olarak bu nokta da Kadıköy ekran değişimi yapan yerler cazip hale geliyor. “Kadıköy ekran değişimi merkezi Teknoway” 15 dakika gibi kısa bir sürede ekran ve pil değişimi yaparak, son kullanıcıya hızlı telefon tamiri hizmeti vermektedir. Son kullanıcı dilerse göz önünde tamir isteme hakkına da sahiptir, kişisel bilgilerinin korunarak oldukça hijyen bir servis ortamında ücretsiz arıza tespiti ve yedek telefon hizmetleri ile tercih edilen bir lokasyondur. Kadıköy ekran değişimi için dilerseniz motorlu kurye ile getir götür yaptırarak yerinde tamir hizmetleri de alabilirsiniz.

Telefon Ekran Değişimlerinde Kredi kartı ile Ödeme

Online hizmetlerimiz sayesinde ekran değişimi & cam değişimi için sadece bir tık uzağınızdayız. Hem kredi kartına 12 taksit imkanından hem de tüm Türkiye genelinde aynı gün ve ücretsiz kargo imkanından faydalanmaya ne dersiniz?

CepMarket olarak sizi de mutlu müşterilerimiz arasında görmeyi bekliyoruz.

A Kalite Yedek Ekranlar

Konu ekran değişimi olduğunda elbette en önemli faktör kullanılan yedek parçanın kalitesi oluyor. Kalite, ekranlarda oldukça önemlidir zira düşük kalite ekranlarla yapılan ekran değişimlerinde cihazınız artık eskisi gibi performans göstermeyebilir. Örneğin, dokunmatik hızı yavaşlayabilir veya dokunmatik tepki süresinde gecikmeler olabilir. Buna benzer şekilde ekran renk oranı değişebilir ve karşınızda daha mavi, pembe ya da sarı tonlarında bir ekran görerek sonuçtan memnun kalmazsınız. Kadıköy’de yer alan CepMarket servisimizde A kalite yedek ekranlar kullanarak, ekran değişiminde ortaya çıkabilecek bu tür faktörleri ekarte ediyoruz.

Kullandığımız en üst kalite yedek ekranlar sayesinde ekran değişiminde cihazınızın performansı ilk günkü haline döner ve orijinal özelliklerinde hiçbir değişiklik olmaz. Telefonunuz yeniden olması gerektiği gibi çalışmaya devam eder. Dokunmatik hissiyatı, ekran çözünürlüğü ya da ekran parlaklığı gibi noktalarda hiçbir farklılık olmaz. Düşük kalite ekranlarda ekranın ihtiyaç duyduğu güç arttığından cihazınızın pil ömrü düşmektedir. CepMarket’te kullanılan A kalite ekranlarda ise akıllı telefonunuzun ihtiyaç duyduğu maksimum enerjide hiçbir değişiklik olmaz.

Aynı Gün Kargoyla Ekran Değişimi

Kadıköy’de yer alan CepMarket teknik servisimizde, servisimizin geniş tecrübelerinden yararlanma imkanı bulamayan müşterilerimiz için aynı gün kargoyla ekran değişimi imkanı sunuyoruz. Yurtiçi Kargo anlaşmamız sayesinde, müşterilerimiz yalnızca İstanbul’dan değil Türkiye’nin her ilinden akıllı telefonlarını bize ekran değişimi için gönderebiliyorlar. Kargoyla teslim alınan telefonlar çoğunlukla aynı gün içerisinde tamir edilir ve aynı gün içerisinde kargoya verilmiş olur. Müşterilerimiz hem telefonlarını bize gönderirken hem de tamir edildikten veya ekran değişimi yapıldıktan sonra teslim alırken taşıma ücreti ödemezler. Bu da tüm kargolama sürecini daha da hızlandırır ve kolaylaştırır.

Orijinal Özellikleriniz ve Bilgileriniz Değişmez

CepMarket servisimizde her marka telefonun tamiriyle o markada uzmanlaşmış olan teknisyenlerimiz ilgileniyor. Apple teknisyenlerimiz iPhone tamirlerini veya Samsung teknisyenlerimiz yalnızca Samsung telefon tamirlerini üstlenirler. Tüm ekran değişimlerinde cihazınızın bilgileri silinmez ve orijinal özellikleri ilk günkü haliyle kalır. Ekran değişimleri yalnızca 1 saat gibi oldukça kısa bir sürede yerine getirilmektedir.

Cep telefonumda ekran değişimi yaptırsam rehberim silinir mi? İçindeki bilgilerim kaybolur mu? En çok sorulan sorular arasında olmaktadır. Telefon ile tamir soran ya da mesaj olarak gelen sorular bu yönde olmaktadır. Anakart tamirleri dışındaki tüm sök tak tamir deneyimlerinde rehber, fotoğraf, notlarım gibi kişisel bilgilerin silinme şansı yoktur. Biz teknik servis firması olarak sadece telefona ait ekranı yukarı doğru kaldırır sökerek ve yenisini takarız, yazılımsal bir müdahale yapmayız bu sebepten de ayarlar, zil sesleri, ana sayfa resimleri, atamalar gibi özellikler dahi zarar görmez, fakat her zaman söylediğimiz gibi düzenli olarak yedek almanızda fayda vardır. İ cloud ve operatör destekli rehber ve veri depolama, yedekleme programlarını kullanmanızı önemle tavsiye ediyoruz.

Kadıköy Ekran Değişimi

Kadıköy ekran değişimi samsung, iPhone, Xiaomi, Huawei gibi oldukça popüler cep telefonları ekran ve diğer tamir hizmetlerini hızlı bir şekilde yapıyor olması sebebi ile cep telefonu tamiri hizmetlerinde sıkça tercih edilen bir konumdur. Günün sonunda her kullanıcı ekran kırılması, batarya şişmesi, ses entegresi gibi sıkça yaşanan ve can sıkıcı kritik arızalar ile mutlaka karşılaşır. Cep telefonu tamiri özellikle beyaz yakalılar için çok vakit isteyen ve sevimsiz bir durumdur. Teknoway Firması bu durumu avantajlı hale getirmeyi başararak, telefon tamirini hızlı ve güvenli hatta aynı zamanda mutlu bir duruma getirmiştir. Dilerseniz Whatsapp hattından atacağınız resimler ile ekran Değişimi fiyat ve süre bilgisi alabilirsiniz. Cep telefonu tamirine oldukça önem vererek 5 katlı teknoloji binasının 3 katını teknik servise ayırmıştır. Xiaomi mi max ekran değişimi içinde Kadiköy içinde firmamız tercih edebilirsiniz.

Servis Tamir Fiyatları Temmuz 2024

LÜTFEN küçük harf kullanın – iphone ✓ İPHONE

ONLINE DESTEK

Web sitemiz ve WhatsApp hattımız üzerinden hızlı yanıtlar

ÜCRETSİZ KARGO

Hem gidiş hem de dönüşte cihazınız için kargo ücreti ödemeyin

PARA İADE GARANTİSİ

Cihazınızı mağazamızda teslim edin ve memnun kalmazsanız paranızı iade edelim

PROFESYONEL TEKNİSYENLER

Apple, Huawei, Xiaomi veya Samsung tamiri yapan profesyonel teknisyenlerimiz

Ekran Değişimi için Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Müşterilerimiz İçin En İyisini Sunuyoruz

Müşterilerimiz için en iyisini biliyoruz, çünkü müşterilerimiz için her zaman en iyisini yapmayı hedefleyen bir firmayız

Bizim için müşteri memnuniyeti odaklı olmak, işimizin temel prensibi ve bu nedenle her zaman müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Tecrübemiz ile Güvenilir Çözümler Üretiyoruz

15 seneyi aşkın süredir telefon tamiri yapıyor olmak, bizim için büyük bir gurur kaynağıdır. Bu sürede birçok farklı marka ve model telefon tamir etme imkanı bulduk ve müşterilerimizin memnuniyetini kazandık.

İşlemlerimizi Dürüst ve Açık Bir Şekilde Yapıyoruz

Müşterilerimize tam ve doğru bilgi vermeyi amaçlıyor ve ek ücretler veya masraflar hakkında onları bilgilendiriyoruz.

Böylece müşterilerimizin ne kadar ödeyeceklerini ve hangi hizmetleri alacaklarını önceden bilebilirler.

İşlem Sürecini Kolaylaştırmayı Hedefliyoruz

Müşterilerimize en hızlı ve efektif şekilde yardımcı olmayı amaçlıyor ve onların sorunlarını çözmeyi hedefliyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamaya çalışıyor ve onların sorunlarını çözmeyi hedefliyoruz.

Eğer siz de telefonunuzun tamirine ihtiyaç duyuyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve en iyi hizmeti alabilirsiniz. “Telefon ekranı, telefonun dışını kaplayan dış cam ve parmağınızla dokunduğunuzda görüntü almanızı sağlayan iç ekranın birlikte değiştirildiği bir bütündür. Bu nedenle, telefon ekranı değiştirme işlemi, dış cam ve iç ekranın aynı anda değiştirilmesini gerektirir.”

Ekranlar Neden Bozuluyor veya Kırılıyor?

Akıllı telefonların ne kadar hassas cihazlar olduğu herkes tarafından biliniyor. Her ne kadar kırılmaz cam veya Gorilla Glass gibi ekran teknolojileri ile donatılmış olsalar da en iyi markaların ekranlarında bile sorunlar ve problemler ortaya çıkabilir. Bunun birinci sebebi elbette çok yoğun kullanılmaları ve kullanım sırasında düşürme, baskı veya buna benzer darbelere maruz kalmalarıdır.

  • Akıllı telefon cam değişimleri yapılarak sadece camı kırık olan telefonların eski haline getirilmesi mümkün.
  • Bu konuda yenilikçi çözümler üreten CepMarket, akıllı telefon servisi sektörünün önemli markalarından biri olarak İstanbul Kadıköy merkezinde cam değişimi hizmeti veriyor.

OEM, Revize, ve Orijinal ekranların stok bilgisini ve ücretlerini sağ alt tarafta bulunan WhatsApp hattımızdan sorgulayabilirsiniz.

NOT: Yan sanayi ekranlarda ön cam değişimi işlemi yapılamamaktadır.