Telefon Şarj Olmuyor

iPhone Şarj Aleti Temassızlığı Nasıl Giderilir?

Telefon Şarj Olmuyor – Merak edilenler

Hemen AraYol Tarifi AlWhatsApp’tan Yaz

Kargo Cepmarket

Telefon Şarj Olmuyor

Telefon şarj olmuyor hemen herkesin başına gelen sıkıntılı bir sorundur. Birçok telefon markasının garanti politikası şarj soketi arızasını kapsamaktadır. Ancak böyle durumlarda şarj soketinin nasıl arızalandığı da önemlidir. Su hasarı veya fiziksel hasar söz konusu olduğunda şarj soketi değişimi ücreti kullanıcı tarafından karşılanır. CepMarket’te şarj soketi değişimi bu nedenle daha uygundur.

Telefon Şarj Olmuyor
Telefon Şarj Olmuyor

Telefon Şarj Soketi Değişimi

Telefon şarj olmuyor problemi bazı durumlarda şarj soketi arızası yerine daha basit bir sorun olabilir. Şarj kablosu veya şarj cihazı bunlardan biridir. CepMarket’e getirilen cihaz önce bu amaçla ücretsiz test edilir. Sizden tüm kutu içeriğini veya yalnızca kullandığınız şarj cihazını getirmenizi isteyebiliriz. Önce şarj soketi incelenir ve herhangi bir çizik veya darbe olup olmadığı gözlemlenir. Ardından farklı kablolar test edilerek sonuç alınmaya çalışılır. Arıza genellikle soket kaynaklı olmaktadır. Bunun değişim süresi mağazamızda 1 saatten daha kısadır.

  Şarj Soketinde Temassızlık Sorunu

Şarj soketi hasarında telefonu şarj etmek tamamen imkansızlaşabilir. Böyle bir durumda kullanıcıların önce kendi markasının teknik servisine gitmesi ve bilgi alması gerekir. Şarj soketinin üzerinde gözle görülür bir deformasyon yoksa markanız büyük ihtimalle soketi ücretsiz değiştirecektir. Su hasarı söz konusu olduğunda veya belirttiğimiz durumların tam tersi geçerliyse soketin değişimi ücretli olacaktır. Bu ücret yüksek olabilir. CepMarket’te şarj soketi değişimi çok daha uygun bir fiyata ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

Böyle durumlarda CepMarket gibi işinde fazlasıyla tecrübeli servislerden yardım almak önemlidir. CepMarket’te geleneksel tamir servislerinden farklı olarak, telefon şarj olmuyor sorununda şarj soketi değişimi hem çok ucuz hem de kat ve kat hızlıdır. Diğer servislerde işlem bazen günleri bulurken CepMarket’te yalnızca 1 saat içinde ve aynı gün tamamlanır. Bunun için telefonunuzu ücretsiz kargoyla bize gönderebilir ve yine ücretsiz şekilde alabilirsiniz. İstanbul’da oturanlar içinse kurye ile telefon tamiri mevcuttur.

CepMarket’te tüm markaların modellerine şarj soketi değişimi yapılır. Bunlar arasında Xiaomi, iPhone, Samsung, LG veya Huawei gibi markalar bulunmaktadır. Değişen parça faturalandırılır ve bu sayede istenmeyen bir durum olursa ücretsiz değişim yapılır. Aşağıda bazı telefonların şarj soketi değişimi ücretlerini görebilirsiniz. Daha fazla model hakkında bilgi almak için hemen şimdi servisimizi arayın. Aynı zamanda WhatsApp müşteri hizmetleri üzerinden bize 7/24 ulaşabilir ve telefon şarj olmuyor sorununuz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

  Cep Telefonu Şarj Soketi Değişimi: Nasıl Değişir, Fiyatı Ne Kadar?

İlginizi Çekebilir “Batarya Değişimi Fiyatları İçin Tıklayınız.”

Nisan 2021 – Telefon Şarj Soketi Değişim Ücretleri

ModelDeğiştirilen ParçaFiyat
iPhone XŞarj Soketi
iPhone 8 PlusŞarj Soketi300 TL
iPhone 8Şarj Soketi300 TL
iPhone 7 PlusŞarj Soketi250 TL
iPhone 7Şarj Soketi250 TL
General Mobile DiscoveryŞarj Soketi TL
iPhone 5cŞarj Soketi110 TL
iPhone 6 Plus
Şarj Soketi150 TL
iPhone 6s Plus
Şarj Soketi150 TL

Telefon Tamiri Kargo İle Gönderim

Cep Market 2006 yılından bu yana telefonlarda ekran ve cam değişimi yapmaktadır. İster mağazamıza uğrayabilir isterse telefonunuzu ücretsiz kargoyla göndererek ihtiyacınız olan parça değişimi işlemini yaptırabilirsiniz.

Cepmarket Aynı Gün Kargo

 

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir