Scooter Şarj Soketi Koruyucusu

Scooter Şarj Soketi Koruyucusu


Scooter Şarj Soketi Koruyucusu CepMarket / Teknoway servisimizde uzman teknisyenlerimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır. Scooter Şarj Soketi Koruyucusu fiyatı ise 60 ‘dir. İşlemlerde verileriniz & cihazınız zarar görmez hiç bir sorun yaşanmaz. “COVID-19” Hijyen kurallarına uyarak Tam Kapanma Tedbirleri” dahilinde hizmet vermeye devam ediyoruz. 29 Nisan 2021 – 17 Mayıs 2021 arasında telefon tamiri hizmetlerinde kargo desteği sağlıyoruz. Tüm akıllı cihazların ( Telefon & Tablet vb ) tamirlerini 1 gün içinde tamamlıyoruz.


Tamir Fiyatı: 60 


Kargo Gönderimi: Tıklayın


Soru & Cevap Hattı: Tıklayın


Hizmet:


Havale & EFT Ödeme DetaylarıScooter Şarj Soketi Koruyucusu Detayları

Scooter Şarj Soketi Koruyucusu hakkında her zaman detaylı yardımı link üzerinden alabilirsiniz Scooter Şarj Soketi Koruyucusu. Uzmanlarımıza sorularınızı sorabilirsiniz, “Ücretsiz Destek” hattımız tüm müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir.

Scooter Şarj Soketi Koruyucusu için kargo gönderimi detaylarına buradan ulaşabilirsiniz https://cepmarket.com.tr/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

Scooter Şarj Soketi Koruyucusu Tamiri hakkında sorularınız destek yada iletişime geçmek için burayıda ziyaret edebilirsiniz https://cepmarket.com.tr/bize-ulasin/

Ödeme ve Teslimat detaylarına buradan erişebilirsiniz – https://cepmarket.com.tr/odeme-ve-teslimat/, Ayrıca Kullanıcı Sözleşmesini incelemek isterseniz burayı okuyabilirsiniz – https://cepmarket.com.tr/uyelik-sozlesmesi/

Scooter Şarj Soketi Koruyucusu hakkında daha çok merak ettiklerinizi incelemek ve Scooter Şarj Soketi Koruyucusu kategorisine dönmek için buraya tıklayabilirsiniz


Scooter Şarj Soketi Koruyucusu / Tamiri / Teknik Servisi


  • Soru: Tamir için size gönderdiğim cihazımda ek sorunlar yaşar mıyım.
  • Cevap: Firmamıza tamir için gelen cihazlarda hiç bir teknik sorun oluşmamaktadır, CepMarket olarak Cep Telefonlarında Tablet’lerde yada PC cihazlarında garanti sunmaktayız. Akıllı ev cihazlarınızda garanti kapsamı içindedir. “Şartlar ve Koşullar” Sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

  • Soru: Scooter Şarj Soketi Koruyucusu için tamir ücretleri ne kadardır, bu fiyata kargo dahil midir.
  • Cevap: Scooter Şarj Soketi Koruyucusu için tamir ücretleri Tüm Türkiye’ye kargo ücreti dahil 60 ‘dir.

  • Soru: Scooter Şarj Soketi Koruyucusunde servis garantisi ve güvencesi nasıl çalışıyor
  • Cevap: Tüm onarım / Hizmet işlemlerinde cihaz teslim sonrasında 180 GÜN kullanıcı kullanım destek süresi sunulmaktadır.

  • Soru: Scooter Şarj Soketi Koruyucusu Tamir süresi ne kadar sürüyor
  • Cevap: Tamir işlemleri Scooter Şarj Soketi Koruyucusu için 1-3 saat arasında sürmektedir.

Kargo ile Scooter Şarj Soketi Koruyucusu Yaptırmak

Kargo ile gönderimde cihazınızı İstanbul dahil Türkiye’nin her noktasından taşıma ücreti ödemeden gönderebilirsiniz. Gönderiler Yurtiçi anlaşma numaramız olan 578 894 443 (Teknoway LTD ŞTİ) aracılığıyla yapılır. Yurtiçi anlaşma numaramızı kullandıktan sonra cihazınız tarafımıza karşı ödemeli olarak gönderilir. Teslim alınan cihazlar çoğunlukla aynı gün içerisinde tamir edilip tekrar kargoya verilir. Kargolar gidiş ve dönüşte ücretsizdir.

Yol tarifi almak fiyatlar yada Telefon Tamiri Hakkında sormak istediğiniz diğer konularda “Müşteri Temsilcisine erişmek için tıklayınız.

Kargo ile Profesyonel olarak Scooter Şarj Soketi Koruyucusu yaptırmak isterseniz ise buraya tıklayınız. “Ücretsiz Scooter Şarj Soketi Koruyucusu Kargo Gönderimi”


Scooter Şarj Soketi Koruyucusu Kadıköy Motorlu Kurye Ücreti + 100 TL’dir.

Scooter Şarj Soketi Koruyucusu Yerinde Evde yada işyerinde Tamir Ücreti + 149 TL’dir.