iPhone Şarj Soketi Arızaları ve Soket Değişimi

iPhone'un Şarjı Durduk Yere Azalıyor

iPhone Şarj Soketi Arızaları ve Soket Değişimi

iPhone’larda şarj soketi arızaları oldukça yaygın şekilde görülmektedir. Özellikle iPhone 6 serisinden itibaren günümüz modellerine kadar birçok iPhone’un şarj soketi 1 ya da 2 yıl içerisinde arızalanmakta ve değiştirilmesi gerekmektedir. Peki bu değişimi hangi servisler yapar?

iPhone Şarj Soketi Arızaları ve Soket Değişimi

Nisan 2021 – iPhone Şarj Soketi Değişimi

iPhone şarj soketi arızalarını tespit etmek zor olabilir. Zira bunda birçok farklı faktör rol oynamaktadır. Kullanıcıların cihazlarının neden şarj olmadığını daha iyi anlamalarına yardımcı olmak bazı püf noktalarına yer verebiliriz. Örneğin, kablo ile başlayalım. Problemin gerçekten sokette olduğunu görmek için şarj kablolarını değiştirin. Aynı zamanda şarj aletinizi de değiştirin. Bunlar sonuç vermezse iPhone’u doğrudan PC’ye bağlayın ve yeniden gözlemleyin.

Şarj soketi arızaları iPhone’un yavaş şarj olması, hiç şarj olmaması veya kablo sadece belirli açılardan tutulduğunda şarj olması gibi birbirinden farklı ve ilginç şekillerde ortaya çıkabilir. iPhone’un yavaş şarj olması çoğu zaman yaşlanan veya arızalanan batarya ile ilgili olsa da kimi zaman soket de bunun sorumlusu olabilir. CepMarket’te tüm iPhone şarj soketleri 45 dakikada değiştirilir ve OEM (Orijinal Ekipman Üreticisi) kalite yedek parçalar kullanılır.

  Telefonum Şarj Olmuyor Dolmuyor Ne Yapmalıyım ?

Bu anlamda iPhone 8 şarj soketi değişimi TL veya iPhone 6s şarj soketi değişimi 150 TL olmaktadır. Aşağıda diğer iPhone’ların şarj soketi değişimi ücretlerini görebilirsiniz. İşlem cihazdaki bilgilerinizin silinmesine neden olmaz. Konu ile ilgili diğer sorularınız için bize ulaşmayı unutmayın.

Nisan 2021 – Şarj Soketi Değişim Ücretleri

ModelDeğiştirilen ParçaFiyat
iPhone 6s
Şarj Soketi150 TL
iPhone 8 PlusŞarj Soketi300 TL
iPhone 8Şarj Soketi300 TL
iPhone 7 PlusŞarj Soketi250 TL
iPhone 7Şarj Soketi250 TL
iPhone 5cŞarj Soketi110 TL
iPhone 6 Plus
Şarj Soketi150 TL
iPhone 6s Plus
Şarj Soketi150 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir