Şarj Soketi Temizleme iPhone

Blog sayfasına dönün
iPhone'un Şarjı Durduk Yere Azalıyor

Şarj Soketi Temizleme iPhone

Şarj soketi temizleme iPhone’larda oldukça önemli bir işlemdir. Hemen her kullanıcının başına gelir ve telefon satın alındıktan çok kısa süre sonra ihtiyaç duyulabilir. Kirlenen şarj soketi cihazın şarj almasını önler.

Şarj Soketi Temizleme iPhone
Şarj Soketi Temizleme iPhone

19 Ekim 2020 – iPhone Şarj Soketi Temizleme

Şarj soketi temizleme, kullanıcıların iPhone’larında geleneksel yöntemlerle de yapabilecekleri bir iştir. Ancak bazen kirin soketten çıkarılması mümkün olmaz ve daha fazla denemeye kalkışmak sokete zarar verir. O nedenle CepMarket gibi işinde tecrübeli servislerde yaptırabileceğiniz iPhone soket temizliği ile cihazınızın tekrar düzgün şekilde şarj almasını sağlayabilirsiniz.

Teknik Destek Alın

Soket genellikle kullanıcılar tarafından kürdan gibi yuvaya zarar vermeyecek araçlarla temizlenmeye çalışılır. Bu işlem sonuç vermediğinde ise kir neredeyse hiçbir şekilde yuvadan çıkmaz.

Ancak teknisyenlerimiz bu işi daha gelişmiş ekipmanlarla çözmektedir. Gerektiğinde soket sökülerek içerisindeki tüm yabancı maddeler çıkarılabilir. Kirli bir sokette şarj kablosunu kullanmak zordur. Sokete oturmaz veya gevşek durur.

Apple iPhone Şarj Soketi Değişimi Fiyat Listesi

Kürdan gibi zararsız araçlarla temizlenemeyen bir iPhone şarj soketi ancak teknik servis yardımıyla ilk günkü formuna kavuşturulabilir. Bunun için Kadıköy telefon servisi CepMarket’ten yardım alabilirsiniz. Apple iPhone teknisyenlerimiz cihazınızın şarj soketini çok kısa sürede sıfır görünümüne döndürecektir.

Tüm iPhone’larda Şarj Soketi Temizliği

CepMarket’te iPhone 5 ve iPhone 6 serisinden daha yeni iPhone 7 ve iPhone 8 dahil olmak üzere en yeni iPhone X, iPhone 11 ve iPhone 12 serisine kadar detaylı şarj soketi temizliği yapıyoruz. Şarj soketindeki kirler katılaştığında kürdanla fazla kurcalamak şarj alan pinlere zarar verebilir. Daha profesyonel işlemler hayat kurtarıcı olabilir.

İlginizi Çekebilir “Şarj Soketi Değişimi Fiyatları”

19 Ekim 2020 – Şarj Soketi Değişim Ücretleri

ModelFiyat
iPhone 11 Şarj SoketiSorunuz
iPhone X Şarj Soketi300 TL
iPhone 8 Plus Şarj Soketi300 TL
iPhone 8 Şarj Soketi300 TL
iPhone 7 Plus Şarj Soketi250 TL
iPhone 7 Şarj Soketi250 TL
iPhone 6s Şarj Soketi
150 TL
iPhone 5c Şarj Soketi110 TL
iPhone 6 Plus Şarj Soketi
150 TL
iPhone 6s Plus Şarj Soketi
150 TL
Cihaz Yavaş Şarj Oluyor Uyarısı

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün