Samsung Ön Cam Değişimi ile İlgili Merak Edilenler

Blog sayfasına dönün
İstanbul Telefon Tamiri Üstün Hizmet

Samsung Ön Cam Değişimi ile İlgili Merak Edilenler

Hayatın her anında elimizde bulunan ve bilgi, haber, iletişim, alışveriş ve daha birçok gündelik faaliyetin aracı haline dönüşen akıllı telefonumuzun en önemli özelliklerinden biri ekran kalitesidir. Samsung gibi markaların görüntüde sundukları deneyim oldukça iyi ve rakiplere göre oldukça yüksektir. Ancak ne kadar kaliteli bir görüntü deneyimi yaşatılsa da, ekran malzemesi açısından yüksek işçilik ve malzeme bir yere kadar dayanır ve yüksek darbeye maruz kalınması halinde de tamamen işlevsiz hale gelebilir.
Bugün akıllı telefonların en önemli sorunları arasında yer edinen ekranın çizilmesi, çatlaması ve kırılması problemlerini ortadan kaldıran bir teknoloji mevcut değil. Çok uzun süre de böyle bir teknolojinin ortaya çıkacağına dair veri yok. Bu nedenle Samsung ön cam değişimi ile ilgili gelen soruların net ve verimli bir dille cevaplanması gerekir. böylelikle, ön camı çizilen, kırılın ve çatlayan kişilerin değişime yönelik adımlara daha güven içerisinde yaklaşması sağlanabilir.

"Samsung

Samsung ön cam değişimine neden gerek var?

Buna herkesin kendince bir cevabı olabilir; ancak işin uzmanı olarak şu kısa bilgiyi ve malumatı vermek, fikirlerinizin belirmesine ve var olan düşüncelerinizin çeşitlenmesine neden olabilir. Akıllı telefon için ekran deneyimi oldukça önemlidir. ancak herhangi bir kaza sonucunda yaşanılan aksilikler ekran deneyimine olumsuz şekilde yansır. Bu ekran fonksiyonlarına zarar vermez ancak internetteki işlerinizle zorlanmanıza neden olur. Ayrıca, bu kırık ve çizikleri prestij sorunu haline getiren de olabilir. Bir diğer önemli husus, telefonun değiştirilmesi için gerekecek masrafa katlanmak yerine, ekran değişimi ile var olan telefonun ekran deneyimini eskisine döndürmektir. Bu yol, daha ekonomik ve tercih edilebilir bir süreci ifade eder.

iPhone Ekran Camı Ne Kadar? Nasıl Takılır? Cam Değiştirme Makinesi

Samsun ön cam değişimine neden olan etkenler?

Samsung ön camları oldukça sağlamdır. Gorilla Glass teknolojisine hemen hemen her modelinde yer veren markanın yine de ekran çizik, kırılma ve çatlak gibi sorunlarla karşılanmasının nedeni, ilgili teknolojinin belli bir seviyeye kadar olan darbeleri emebilmesidir. Bunu artırmak için kırılmaz cam olarak tabir edilen araçlardan da fayda sağlanabilir. Ancak yine de bazı darbeler nedeniyle telefon ekranı zarar görebilir ve ön cam değişimi kaçınılmaz hale gelir.


Samsung ön cam değişimi nasıl gerçekleşir?
Bu sürecin çok uzun süreceğine dair endişe ve kaygılar nedeniyle ön cam değişimleri ertelenir. Bir an da olsa telefondan ayrı kalmayı düşünemeyen kişilerin yanıldıkları husus, sürecin oldukça kısa olmasıdır. Özellikle İstanbul çevresindeki kişiler için süreç daha kısa işler. Ancak telefonunu İstanbul dışından merkezimize iletecek kişilerin kargo sürecinden dolayı biraz beklemeleri gerekebilir. Yine de kargoda geçen süreye uzun ekran değişim süreçleri eklenmez. Böylelikle, çok uzun süre beklemeden Samsung ön cam değişimi tamamlanır ve telefon teslimatı gerçekleşir. İstanbul’da olanlar, sadece 10-15 dakikalık bir süreliğine telefonlarını bize emanet eder.

Kadıköy iPhone Cam Değişimi

Samsung ön cam değişimi ile ekran değişimi aynı şey mi?

Bu konu çok fazla karıştırılan bir şeydir. Ekran değimi, ekranın fonksiyonlarını yitirmesinden dolayı yapılır. Yani telefondan görüntü gelmemesi, dokunmatik hassasiyetinin kaybolması gibi nedenlerden dolayı ekran değişimi düşünülebilir. Ancak ön camdaki zararlardan dolayı komple ekran değişimleri yapılmaz. Çizik, kırık ve çatlama ekran fonksiyonuna zarar vermez. Bazı modellerde tersi bir durum gözükebilir. Bu tip durumlarda ise, tamamen ekran değişimine gidilir. Böylece sıfır ekran ve ön camla ekran deneyimi ilk günkü gibi yaşanılır.
Samsung ön cam değişimleri en uygun fiyatla bizde!

Aralık 2020 – Samsung Cam Değişimi Fiyatları

Model Cam Değişimi Fiyatı Ekran Değişimi Fiyatı
Samsung Galaxy S10 Plus 750 TL 2200 TL
Samsung Galaxy S10 700 TL 1950 TL
Samsung Galaxy S10E 550 TL 1000 TL
Samsung Galaxy Note FE (Fan Edition) 900 TL 999 TL
Samsung Note 9 700 TL 1850 TL
Samsung S9 Plus 600 TL 1900 TL
Samsung S9 600 TL 1650 TL
Samsung Note 8 600 TL 1900 TL
Samsung S8 Plus 500 TL 1700 TL
Samsung S8 500 TL 1500 TL
Samsung S7 Edge 500 TL 1500 TL
Samsung S6 Edge 600 TL 845 TL
Samsung S6 Edge Plus 600 TL 999 TL

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün