iPhone Cam Değişimi Mümkün mü?

iPhone Cam Değişimi Mümkün mü?

iPhone Cam Değişimi Mümkün mü?

En çok tercih edilen telefon markaları arasında yer alan iPhone ekranları ile mükemmel bir deneyim yaşatır. Ancak telefonların yanlış veya dikkatsiz kullanımından kaynaklanan kazalar sonucunda ekranlar zarar görebilir. Böyle bir durumla sürekli muhatap olan kişilerin ekran koruyucu cam kullanmaları tavsiye edilebilir. Her ne kadar bu camlar bir tedbir olsa da bazen tam anlamıyla da çözüm üretmez. Koruyucu cama sahip veya koruyucu camı olmayan ekranların kırılması ve çatlaması mümkün olabilir. Bu tip durumda ekran deneyimi düşebilir. Cam değişimi ile de bu olumsuz süreci tersine döndürmek mümkündür.

iPhone Cam Değişimi Mümkün mü?
iPhone Cam Değişimi Mümkün mü?

iPhone cam değişimi nasıl yapılır?

Marka ve model ne olursa olsun cam değişimlerinde ekran fonksiyonlarına zarar vermemek gerekir. Bunun için uzman ekip tarafından gerekli teçhizat kullanılarak ekran değişimine imza atılması lazımdır. Bilgisiz, tecrübesiz ve modern teçhizata sahip olmadan yapılan cam değişimlerinden dolayı ekranlara zarar gelmesi söz konusu olabilir. Bir de, kullanılan camın ekrana uygun orijinal bir cam olmasına dikkat edilmesi gerekir. Ekrandaki çizik veya çatlamadan dolayı ekranın komple değişimi gerekmez. Sadece önyüzdeki camın değişimi kafidir.

iPhone cam değişim işlemleri hızlı ve seri bir şekilde yapılabilir. Yaklaşık 10 ila 15 dakika arasında cam değişimin yapılması ve test aşamasının tamamlanması mümkündür. Kısa sürede yapılan cam değişimleri, kalitelidir ve ileriye dönük herhangi bir problem çıkarmaz. Ekran veya cam değişimleri teknolojik aygıtlarla kısa süre içerisinde gerçekleşebilir. Bu da, uzun süre bekleme tahammülü göstermeden telefonunuza kavuşmanızı sağlar.

  iPad Üst Cam Değişimi Fiyatları

iPhone cam değişimi fiyatları hakkında bilgi

Bazı kişiler ekran değişimi ile cam değişimlerini birbirine karıştırabilir. Birincisi değişimdir, ancak diğeri bir nevi yenileme işlemidir. Ön cam alınır ve yerine yeni bir cam takılır. Ekran ise, fonksiyonlarını tamamen veya kısmen yitirmesi halinde değiştirilir. Bunu yaparken de orijinal ekran modelinin kullanımı önem arz eder. Ekran değişimi, diğerine kıyasla daha yüksek ücretlidir. Eğer telefonunuzun ekran fonksiyonlarında herhangi bir sorun yoksa, ön cam değişimi ile çizik ve kırıklardan kurtulmanız mümkün olur.

iPhone cam değişimi esnasında cam fiyatına ek olarak işçilik ücreti alınır. Kaliteli, modern ve müşteri odaklı hizmet sunan kurumlar ideal ücret uygulamaları ile müşteri bütçesi için dengeli fiyatlar üzerinden servis hizmetleri sunar. Böylece, avantajlı fiyatlarla telefonları değiştirmek yerine var olan sorunu servis aracılığı ile kapamak daha tercih edilebilir hale gelir. Firmamız, ekran ve cam değişimleri ile daha farklı iPhone sorunlarının çözümüne de yönelir.

Cam değişimi gerekir mi?

Kullandığınız iPhone modelinin cam veya ekran değişimine ihtiyaç duyduğuna kendiniz karar verebilirsiniz. Öncelikle çok fazla çizik veya çatlaktan dolayı internette gezinme deneyiminizin, film ve video izleme sürecinizin sancılı geçtiğini düşünmeye başladıysanız, sizi strese sokan iPhone camının yenilenmesini düşünebilirsiniz. Bazı durumlarda ekrandaki kırıklarla beraber, ekran fonksiyonlarında da performans düşüklüğü yaşanmaya başlayabilir. Bu gibi durumları aşmak amacıyla da ekran değişimi hizmetinden yararlanmak gerekir. Böylece, yeni bir telefon almak için gereken bütçeden daha düşük bir ödeme ile elinizdeki telefonu kullanmaya ve değerlendirmeye devam edebilirsiniz.

  Telefonlarda Ön Cam Değişimi İçin Uzman Servis Bilgileri

Ekran ve cam değişimi öncesinde firma araştırması yapmayı unutmayın. Referansları güçlü, uzman ekibe sahip bir şirketle çalışarak, iPhone modeliniz için gereken en doğru hizmetten faydalanmanın avantajını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, fiyat ve ödeme konusundaki kolaylıklardan da yararlanabilir, bütçenize en uygun fiyatlarla ekran deneyimini yeniden ilk günkü performansıyla yaşayabilirsiniz. Profesyonel hizmet anlayışı ile iPhone cam değişimlerini en kısa süre içerisinde yapıyor ve aynı gün teslim ediyoruz!

İlginizi Çekebilir “Cam Değişimi Fiyatları”

iPhone Camı Değişimi Videomuz

Nisan 2021 – iPhone Camı Değişimi Fiyatları

Model ve İşlemFiyat
iPhone X Camı Değişimi600 TL
iPhone XR Camı Değişimi700 TL
iPhone XS Camı Değişimi600 TL
iPhone XS Max Camı Değişimi800 TL
iPhone 8 Camı Değişimi300 TL
iPhone 8 Plus Camı Değişimi350 TL
iPhone 7 Plus Camı Değişimi250 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir