Samsung AMOLED Ekran Yenileme Merkezi

Blog sayfasına dönün
Kadıköy Telefon Tamir Fiyatları

Samsung AMOLED Ekran Yenileme Merkezi

CepMarket, kırık Samsung akıllı telefon ve tablet ekranlarınız için size uygun fiyatlı ve güvenilir bir yenileme hizmeti sunar. Samsung Galaxy S ve Galaxy Note serisi Super AMOLED, Super AMOLED Plus, Full HD Super AMOLED ve Quad HD Super AMOLED ekranlar dahil olmak üzere bir dizi ekranla geliyor. Hizmetimiz İstanbul ve Türkiye genelinde mevcuttur.

Neden AMOLED Ekran Yenileme Yapmalısınız?

Samsung OLED ve AMOLED ekranlarının yenilenmesi işlemi, iPhone LCD ekranlarda yapılan aynı yenileme işleminden çok daha uzun süredir gerçekleştiriliyor.

Bunun en önemli nedenlerinden biri AMOLED ekranların yüksek maliyetidir ve yenileme işleminin görüntü kalitesi kaybı oluşmadan daha ekonomik olmasıdır. Bir diğeri, OLED ve AMOLED ekranların, arkadan aydınlatmalı LCD kullanan iPhone ekranların çoğunun aksine arka ışık gerektirmemesidir. Bu da ekran yenileme işleminin LOCA gibi ucuz araçlar kullanılarak dahi yapılabileceği anlamına gelir.

  • Bu işlemde AMOLED’in üzerindeki hasarlı camı yeni camla değiştiriyoruz ve daha sonra UV ışıkla kürlediğiniz optik berraklıktaki sıvı yapıştırıcıyı yerine sürüyoruz.
  • Düşük onarım maliyeti nedeniyle bu yöntem CepMarket gibi mağazalarda sıkça talep ediliyor.
Xiaomi Mi 9T Pro Su Hasarı Onarımı

Profesyonel Ekran Yenileme Hizmeti

Tüm Samsung OLED ve AMOLED ekranlarımız OCA kullanılarak yenilenir. Kendisi optik olarak berrak bir yapıştırıcı olması nedeniyle LOCA’ya benzer ancak farkı camın hassas bir şekilde yerleştirilebilmesini sağlaması ve mükemmel sonuç sunmasıdır. LOCA tabanlı AMOLED ekran yenilemeye kıyasla çok daha yüksek kalitedir ve müşterilerimizi mutlu etme olasılığı daha yüksektir!

Tüm bunlar, akıllı telefon ve tablet tamiri ve ekran yenilenmesi konusunda on dört yıllık bir deneyime sahip bir şirketten bekleyebileceğiniz gibi kaliteli sonuçlar veren uygulamalardır.

Fiyat ve Tamir Süresi

Tamir süresi yaklaşık 2 ila 3 saattir ve fiyatlar modelden modele değişmektedir. Samsung cihazınızın fiyatı hakkında bilgi almak için şimdi bizi arayın.

Ekran Onarım Videomuz


18 Eylül 2020 – Ekran Değişimi Fiyatları
Model ve İşlemFiyat
Samsung A50 Ekran Değişimi749 TL
Huawei Mate 8 Ekran Değişimi299 TL
LG K9 Ekran Değişimi399 TL
Kaan N2 Ekran Değişimi299 TL
Huawei P20 LITE Ekran Değişimi295 TL
LG G7 Ekran Değişimi499 TL
iPhone Telefon Teknik Servis

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün