OnePlus Nerenin ve Nerede Üretiliyor?

OnePlus Nerenin ve Nerede Üretiliyor?

Şaşırtıcı bir şekilde ve birçok öngörünün aksine OnePlus Çinli bir telefon markasıdır. Birçok insan OnePlus’ın Amerikalı olduğunu düşünüyor. Zira ABD’de oldukça aktifler ve Çinli olmalarına rağmen Türkiye gibi bazı pazarlarda neredeyse yoklar. Şirket 2013’te kuruldu.

Tüm Bilgiler

Birçok kişi OnePlus’ın menşe ülkesini merak ediyor ve “OnePlus nerenin?” sorusunu yöneltiyor. Aynı şeyi merak ediyorsanız, bilmeniz gereken her şey burada.

OnePlus cep telefonu şirketi, Android akıllı telefon şirketleri arasında yer alır ve çeşitli raporlara göre Hindistan dahil dünyanın dört bir yanındaki 34 ülkede ve bölgede faaliyet gösteriyor. Ünlü akıllı telefon markası, Çin merkezli bir şirket. OnePlus 8, OnePlus 8 Plus gibi birçok popüler Android telefona sahip.

Tam adıyla OnePlus Technology Co., Ltd., Shenzhen, Guangdong merkezli bir akıllı telefon üretim şirketi. CEO ve kurucu ortak Pete Lau, aynı zamanda Çin’de yaşamaktadır. Birkaç rapora göre, OnePlus’ın büyük hisseleri, aynı zamanda Çin merkezli bir şirket olan BBK Electronics’e ait. BBK Electronics, Vivo, Oppo ve daha fazlası gibi diğer birçok önde gelen akıllı telefon markasının da ana şirketi. Bununla birlikte, örnek olarak Hindistan’da satılan OnePlus akıllı telefonlarda Hindistan’da üretilen telefon bileşenleri var.

iPhone Garantiden Kaç Günde Gelir?

Telefon Tamir Videomuz

Telefon Tamir Fiyatları – Ocak 2021

Model ve İşlem Fiyat
iPhone 8 Ekran Değişimi 240 TL
iPhone X Ekran Değişimi
1450 TL
iPhone 7 Ekran Değişimi 250 TL
iPhone 7 Plus Ekran Değişimi 220 TL
iPhone 6 Ekran Değişimi 200 TL
iPhone 8 Plus Ekran Değişimi 240 TL

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!