Kurumsal Cep Telefonu Tamiri

Kurumsal Cep Telefonu Tamiri

Birçok kurumsal şirket ya da işletme, çalışmalarını sorunsuz bir şekilde yürütmek için sayısız elektronik alet ve cihaz kullanıyor. Bu elektronik cihazlar bozulduğunda üretkenliğiniz de bozulur. Günlük işlerin birçoğu için kullanılan akıllı telefonlar da buna dahil. Profesyonel cep telefonu tamiri çözümleri için CepMarket ile çalışarak kurumsal işletmeniz için en iyi telefon onarım imkanlarına sahip olabilirsiniz.

İş Yerinde Tamir Olanağı

Kadıköy’de yer alan CepMarket mağazamızda 2006 yılından bu yana telefon tamirleri yapıyoruz. Kurumsal cep telefonu tamiri müşterilerimize sağladığımız gelişmiş hizmetlerden sadece biri.

Kurumsal cep telefonu tamiri, esnek fiyat politikaları, hızlı onarımlar, üst kalite yedek parça kullanımı, veri güvenliği, kimlik gizliliği ve daha fazlası demek. Bunlar gerek çalışanlarınıza gerekse şirketinize kolaylık ve değer katan unsurlardır.

Verileriniz Gizli ve Güvendedir

Bir kurumsal işletme sahibi olarak teknolojiyle olan bağlantınız başarınızın ve karlılığınızın hayati bir parçasıdır. Siz veya çalışanlarınız cep telefonlarından uzak kaldıkları her süre karlılığınız ve sürekliliğiniz için yıkıcı olabilir. Cep telefonunuzun arızalandığı her seferinde doğru teknik servisi bulmak ise hem maliyetli hem de zaman alıcıdır. CepMarket olarak sizi tüm bu stresten kurtarıyoruz. Arızalı cep telefonu ister şirkete ait ister çalışanlara ait olsun bütünsel onarım çözümleri sağlıyoruz.

  Telefon Tamiri Canlı Destek

CepMarket’i Kurumsal Tamirciniz Yapın

 • Türkiye çapında koordinasyon.
 • Sektörün en eğitimli ve profesyonel teknisyenleri.
 • Gizliliği sağlamak için güvenli veri protokolü.
 • Rahat teslim alma ve teslimat hizmeti seçenekleri.
 • Verileri cihazda tuttuğumuz için veri aktarma / kurtarma veya yazılımı yeniden yükleme gibi zaman kaybettiren unsurların olmaması.

CepMarket Örnek Tamir Videomuz

Nisan 2021 – CepMarket Tamirleri ve Fiyatları

Model ve TamirFiyat
iPhone 7 Kamera Değişimi450 TL
Samsung S8 Plus Ön Cam Değişimi500 TL
Huawei Mate 8 Ekran Değişimi299 TL
iPhone 8 Plus Ekran Camı Değişimi350 TL
iPhone 6 Nano Glass Ekran Koruyucu TL
Samsung A5 2017 Ekran Değişimi549 TL
iPhone X Power Entegresi Değişimi750 TL

Bu gönderiyi paylaş

Yorumlar (2)

 • Misafir Reply

  Honor 7 anakart değişimi yapılıyor mu

  5 Temmuz 2020 at 14:33
  • Cep Market Reply

   Merhaba; Maalesef bu modelde yedek parça stoklarımızda olmadığı için sizlere yardımcı olamıyoruz. Bunun için özür, anlayış için teşekkür ederiz.

   6 Temmuz 2020 at 12:11

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir