İstanbul’un En İyi Cep Telefonu Tamir Servisi Kadıköy

Kadıköy’de İstanbul’un en iyi cep telefonu tamir servislerinden biri olarak bilinen CepMarket uzun yıllardır akıllı telefon onarım ve telefon parça değişimi alanlarında hizmet veren bir mağaza olarak karşınıza çıkmaktadır. CepMarket’te Samsung, Huawei, Xiaomi, LG, Apple iPhone ve Oppo gibi tüm başlıca telefon markalarının tamir ve servis işlemlerini yerine getiriyoruz.

Kadıköy’de En İyi Cep Telefonu Tamir Servisi

İstanbul’un en iyi cep telefonu tamir servisi için Kadıköy çevresinde pek çok farklı mağaza ile karşılaşmak mümkün. Zira semt bu anlamda zengin seçenekler sunuyor. Ancak bu servisler arasında belki de en çok CepMarket sahip olduğu geniş tecrübe, gelişmiş tamir olanakları ve alanında uzman teknisyenleri ile öne çıkmaktadır. Servisimizde her büyük telefon markası için o marka üzerinde uzmanlaşmış teknisyenlerimiz bulunmaktadır.

WhatsApp Yazışmalarım Silindi

Hızlı, Güvenilir ve Profesyonel Kadıköy Tamirleri

İstanbul, Kadıköy’de en iyi cep telefonu tamir servisi ile çalışmak isteyen kullanıcılar bu anlamda hızlı, güvenilir ve uzman telefon tamiri hizmetleri için şimdi CepMarket servisimizi arayarak gelişmiş telefon onarım olanaklarımızdan yararlanmaya başlayabilirler. Tüm tamirlerimiz ortalama 1 saat gibi bir sürede tamamlanmaktadır ve çoğu işlemde verileriniz yerli yerinde kalır. Mağazamızda arızalı parça değişiminin yanında şarj soketi çipi gibi daha gelişmiş lehimleme işlemleri de yapıyoruz.

Hangi Tamirleri Yapıyorsunuz?

Tamirlerimiz ekran değişimi ile başlayıp, yalnız cam değişimi, şarj soketi değişimi, hoparlör değişimi ya da batarya değişimi gibi farklı seçeneklere kadar uzanıyor. Aynı zamanda arka kapak değişimi, ahize değişimi ve mikrofon değişimi de yapıyoruz.

2 Nisan 2020 – İstanbul Kadıköy’de En İyi Telefon Tamirleri

Model ve TamirFiyat
iPhone X Ön Cam Değişimi 650 TL
iPhone 8 Plus Ön Cam Değişimi 350 TL
iPhone X Ekran Değişimi 899 TL
Samsung S8 Ekran Değişimi 1189 TL
Huawei Mate 8 Ekran Değişimi 299 TL