iPhone Arka Kapak Yapıştırma

Cep Telefon Ekran Tamiri Nasıl Yapılır?

iPhone Arka Kapak Yapıştırma

iPhone arka kapak yapıştırma işlemi merak edilen işlemler arasında yer alıyor. Arka kapak yapıştırma işlemi servisimizde arka kapak değişiminin önemli bir parçasıdır. Yapıştırma işlemi özel Seperator aracı ile değiştirilen arka kapağın takılmasından sonra gerçekleştirilir.

iPhone Arka Kapak Yapıştırma

Nisan 2021 iPhone Arka Kapak Nasıl Yapıştırılır?

Arka kapak yapıştırma oldukça önemli bir işlemdir. Düzgün şekilde yerine getirilmediğinde arka kapağın düşmesine veya kablosuz şarj özelliğinin bozulmasına neden olabilir. CepMarket’te gerçekleştirilen arka kapak yapıştırma işleminde varsa iPhone’un kablosuz şarj olma özelliği kaybolmaz. Hasarlı parça çıkarılır ve yerine yepyeni bir arka kapak takılır. Bu arka kapaklar OEM kalite yedek parçalardan oluşmaktadır.

Arka kapak güçlü bir yapıştırıcı ile tutulduğundan teknisyenlerimiz önce ısı tabancası ile kapaktaki yapıştırıcının çözülmesini sağlar. Eğer arka kapağın tamir edilmesi gerekiyorsa eski yapıştırıcı tamamen temizlendikten sonra yeni yapıştırıcı sürülür. Yalnızca değişim işlemi yapılacaksa özel ekipmanlar yardımıyla yepyeni arka kapak yerine takılır ve işlem 30 dakikadan kısa sürede tamamlanır. Kullanıcılarımız iPhone’larını bize Yurtiçi kargo ile taşıma ücreti ödemeden gönderebilir ve aynı şekilde geri alabilirler.

  iPhone Arka Camı Kırıldı Değişimi Yapılır Mı?

Nisan 2021 – iPhone Arka Kapak Değişimi Fiyatları

ModelArka Cam Değişim Ücreti
iPhone 5c149 TL
iPhone 5s129 TL
iPhone 5129 TL
iPhone X1399 TL
iPhone 8 Plus799 TL
iPhone 8799 TL
iPhone 7 Plus349 TL
iPhone 7549 TL
iPhone 6s Plus TL
iPhone 6 Plus249 TL
iPhone 6s249 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir