iPhone Arka Kapak Renk Değişimi

iPhone Arka Kapak Renk Değişimi

iPhone Arka Kapak Renk Değişimi

Servisimizde her iPhone için uygun arka kapak renk değişimi yapılmaktadır. Kullanıcılarımız iPhone’larını bizlere getirerek normalde olduğundan bambaşka bir renkle geri alabilirler. Bu işlem için gerekli olan süre yaklaşık 30 dakikadır ve müşterilerimiz arka kapakları için çoğunlukla birden fazla renk seçeneğine sahip olur.

iPhone Arka Kapak Renk Değişimi

Nisan 2021 iPhone Arka Kapak Rengini Değiştirmek

En sık tercih edilen iPhone arka kapak renkleri arasında kırmızı bulunmaktadır. RED iPhone arka kapakları sınırlı sayıda olup telefonun çok daha şık görünmesini sağlarlar. Diğer taraftan birçok kullanıcı daha az kir ve leke göstermesi için arka kapaklarını açık tonlardan daha siyah tonlara geçirmek ister. Seçilen renk ne olursa olsun değişim süresi 30 dakikayı geçmemektedir.

iPhone arka kapak renk değişimi talebi genellikle arka kapak değişimi yaptırmak isteyen kullanıcılarımızın talepleri arasında bulunur. Halihazırda hasarlı olan arka kapak zaten bir kenara atılacağından, yeni arka kapak takılırken neden farklı bir renk kullanılmasın diye düşünülebilir. Tamamen beyaz bir arka kapaktan Uzay Gri’si gibi daha ara renklere geçmek mümkün. CepMarket stoklarında yalnızca OEM kalite arka kapaklar bulunduruyor. Bu müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarmamıza izin veren önemli bir faktördür.

  iPhone Arka Kapak Temizleme

Nisan 2021 – iPhone Arka Kapak Değişimi Fiyatları

ModelArka Cam Değişim Ücreti
iPhone 5c149 TL
iPhone 5s129 TL
iPhone 5129 TL
iPhone X1399 TL
iPhone 8 Plus799 TL
iPhone 8799 TL
iPhone 7 Plus349 TL
iPhone 7549 TL
iPhone 6s Plus TL
iPhone 6 Plus249 TL
iPhone 6s249 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir