iPhone Arka Kapak Temizleme

Telefona Format Nasıl Atılır?

iPhone Arka Kapak Temizleme

iPhone arka kapak temizleme işlemi birçok kullanıcının zaman içinde ihtiyaç duyduğu işlemlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Bazı iPhone’larda arka kapak lekeleri ne yapılırsa yapılsın ortadan kaybolmayabilir. Bu durumda CepMarket gibi profesyonel bir servisin yardımına ihtiyacınız olabilir.

iPhone Arka Kapak Temizleme

Ocak 2021 iPhone’da Arka Kapağın Temizliği

iPhone arka kapak kapak temizliğinde bahsi geçen lekeler çok farklı tiplerde olabiliyor. Bazı kullanıcılar bunların su lekesine benzediğini ve bazıları ise kılıf kullanmaktan kaynaklı daha farklı lekeler olduğunu söyler. Bu lekeler ne yazık ki normal yöntemlerle geçmeyebilir. Böyle durumlarda daha gelişmiş ekipmanlardan yardım alan CepMarket gibi tecrübeli servislerin hizmetlerinden faydalanılabilir.

Öncelikle belirtmeden geçmeyelim; aseton gibi çözümlere başvurmak cihazınız için zararlı olabilir. Zira aseton iPhone’un arka kapağını temizlemek isterken boyasının solmasına neden olmaktadır ve bu tarz sonuçlar kesinlikle istenmez. Ayrıca delikli arka kapak kullanıldığında bu deliklerden dolan tozlar güneş ile birleştiğinde arka kapakta kalıcı izler oluşturmaktadır. CepMarket bu işe özel olarak geliştirilen ekipmanlar yardımıyla 30 dakika gibi kısa bir sürede tüm iPhone’ların arka kapağını ilk günkü sıfır haline getirmektedir. Daha fazla bilgi için servisimizi arayabilirsiniz.

iPhone Arka Kapak Yapıştırma

Ocak 2021 – iPhone Arka Kapak Değişimi Fiyatları

Model Arka Cam Değişim Ücreti
iPhone 5c 149 TL
iPhone 5s 129 TL
iPhone 5 129 TL
iPhone X 1399 TL
iPhone 8 Plus 799 TL
iPhone 8 799 TL
iPhone 7 Plus 349 TL
iPhone 7 549 TL
iPhone 6s Plus 269 TL
iPhone 6 Plus 249 TL
iPhone 6s 249 TL

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!