iPhone Açılıp Kapanıyor

Çin Malı ya da Revize Ekranlar Hakkında Bilgiler

iPhone Açılıp Kapanıyor

iPhone açılıp kapanıyor ve dolayısıyla ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Bu yazımızda iPhone’un sürekli restart olmasının nedenini açıklayacağız ve “iPhone açılıp kapanıyor” sorununa bir çözüm sunacağız.

iPhone Sürekli Restart Oluyor

Sürekli açılıp kapanmaya devam eden iPhone’lar genellikle iki kategoriye ayrılır:

 • Aralıklı olarak yeniden başlayan iPhone’lar: iPhone’unuzu bir süreliğine sorunsuz bir şekilde kullanırsınız ancak aniden yeniden başlatılır.
 • Yeniden başlatma döngüsüne takılan iPhone’lar: iPhone’unuz sürekli olarak yeniden başlar ve tamamen kullanılamaz duruma gelir. Apple logosu belirir ve tekrar tekrar kaybolur.

Şimdi aşağıdaki adımları uygulayarak iPhone’un restart olması sorununu çözün. Eğer cihazınız ikinci kategoriye giriyorsa doğrudan 5. adıma geçebilirsiniz.

1. iPhone’unuzu Yedekleyin

Herhangi bir sorun giderme işlemine başlamadan önce iPhone’unuzun yedeklendiğinden emin olun. iPhone’unuzun bir donanım sorunu varsa, bu verilerinizi yedeklemek için son şansınız olabilir. İhtiyacımız olursa, iPhone’u daha sonra geri yükleyerek verilerimizi kurtarabileceğiz.

2. iPhone’unuzun Yazılımını Güncelleyin (iOS)

iOS güncellemeleri, yazılım hataları ve diğer sorunlar için her zaman çok sayıda düzeltme içerir. Bazen bir yazılım güncellemesi, iPhone’unuzun yeniden başlatılmasına neden olan sorunu giderir. Herhangi bir yazılım güncellemesinin olup olmadığını kontrol etmek için Ayarlar -> Genel -> Yazılım Güncelleme bölümüne gidin.

  Yerinde Cep Telefonu Tamiri Teknik Servisi

Iphone Açılıp Kapanıyor

3. Bir Uygulamanın iPhone’u Yeniden Başlatmaya Neden Olup Olmadığını Belirleme

Bir uygulamanın iPhone’u yeniden başlatması çok nadirdir. Bununla birlikte, App Store’da 1,5 milyondan fazla uygulama var ve hepsi mükemmel değil. iPhone açılıp kapanmaya başlamadan önce kurduğunuz son uygulama ya da uygulamaları kaldırın ve sorunu çözüp çözmediğini görün. Ayarlar -> Gizlilik -> Analiz -> Analiz Verileri sorunlu uygulamaları kontrol etmek için başka bir yerdir.

Iphone Açılıp Kapanıyor

4. Tüm Ayarları Sıfırlama

Tüm ayarları sıfırlamak belirli yazılım sorunlarını çözebilir. iPhone’unuzun ayarlarını fabrika ayarlarına geri yüklemek için Ayarlar -> Genel -> Sıfırla -> Tüm Ayarları Sıfırla’ya gidin. Uygulamalarınız veya verilerinizden hiçbirini kaybetmezsiniz, ancak kablosuz şifrenizi tekrar girmeniz gerekecektir.

Iphone Açılıp Kapanıyor

5. SIM Kartınızı Çıkarın

iPhone’unuzun kablosuz operatörünüzle bağlantısında bir sorun varsa, iPhone’lar yeniden başlatma döngüsüne takılabilir. SIM kartınız iPhone’unuzu kablosuz operatörünüze bağlar, bu yüzden sorunu gidermek en iyi yoldur. SIM kartınızı çıkardığınızda hiçbir veriniz kaybolmaz. iPhone’a tekrar takılır takılmaz çalışmaya başlayacaktır.

6. Hard Reset

Kesinlikle gerekli olmadıkça iPhone’unuzda hard reset yapmamalısınız. Bir cihazın fişini çekerek kapatmak gibi bir şeydir. Ancak iPhone’daki bir sorunu çözmek için en iyi yollardan biridir. Çoğu iPhone’da bu güç düğmesine ve ana ekran düğmesine basılı tutularak yapılır.

iPhone 7 ve 7 Plus’da Hard Reset güç düğmesine ve ses azaltma düğmesine basılı tutularak yapılır. iPhone 8, 8 Plus ve iPhone X serisinde ise ses açma ve ses kısma düğmesine sırasıyla bir kez basıp bırakarak ve ardından güç düğmesine basılı tutularak yapılır.

7. iPhone’unuzu iTunes’u Kullanarak Geri Yükleyin

iPhone’unuzu geri yüklemek, iPhone yazılımını (iOS) tamamen siler ve yeniden yükler ve aynı zamanda çok sayıda yazılım sorununu ortadan kaldırabilir. iPhone’u geri yüklediğinizde, cihazın yeniden başlatılmasına neden olan yazılım sorunu ortadan kalkabilir. Bu nedenle, Apple teknisyenleri bunu sık sık yaparlar.

  Telefon Ekran Görüntüsü Almıyor

8. Donanım Sorunu Kontrolü

Donanım sorunları, iPhone’ların yeniden başlatma döngüsünde takılmasının yaygın bir nedeni. iPhone’unuzda herhangi bir kılıf kullanıyorsanız, devam etmeden önce çıkarın. Şimdi iPhone’unuzun altındaki şarj bağlantı noktasına yakından bakın. İçeride kalıntıların ve korozyon belirtilerinin olup olmadığını kontrol edin.

Bir şeyler doğru görünmüyorsa, hiç kullanmadığınız bir diş fırçasını alın ve şarj yuvasını hafifçe fırçalayın. Şarj bağlantı noktası içinde bir kısa devre veya başka bir sorun olmuşsa iPhone’unuzda her türlü probleme neden olabilir.

9. iPhone’unuzu Tamir Ettirmeniz Gerekebilir

Mayıs 2021 – iPhone Ekran & Ön Cam Değişim Fiyatları

ModelCam Değişimi FiyatıEkran Değişimi Fiyatı
iPhone XS Max
800 TL TL
iPhone XS600 TL1099 TL
iPhone XR
700 TL1599 TL
iPhone X
600 TL1450 TL
iPhone 8 Plus
350 TL299 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam 399 TL
iPhone 8300 TL240 TL
iPhone 8 Arka Cam399 TL
iPhone 7 Plus 250 TL279 TL
iPhone 7220 TL250 TL
iPhone 6S Plus
200 TL229 TL
iPhone 6S190 TL200 TL
iPhone 6 Plus
180 TL229 TL
iPhone 6160 TL200 TL
iPhone 5S150 TL150 TL
iPhone 5C150 TL150 TL
iPhone 5150 TL150 TL
iPhone SE150 TL150 TL
iPhone 4S149 TL149 TL
iPhone 4149 TL149 TL

Bu gönderiyi paylaş

Yorumlar (37)

 • Misafir Reply

  Merhabalar ıphone x kullanıcısıyım cihazın şarjı tamamen bitip kapanınca %3 olana kadar kapanıp kapanıp açılıyor sonrasında düzeliyor aldığım kişi bu Xlerde kronik sorun demişti ama bilgi verirmisin rica etsen?

  17 Nisan 2021 at 05:31
  • Cep Market Reply

   Merhaba; Bu arızanın birkaç sebebi olabilir.

   iPhone batarya kaynaklı bir arıza söz konusu olabilir bu sebepten dolayı kapanıp açılıyor olma ihtimali vardır.

   Nand hafıza entegresinden dolayı açılıp kapanmasında sorun yaşanıyor olabilir, sağlıklı bir arıza tespiti için cihazı profesyonel teknisyenlerimizin incelemesi gerekmektedir.

   Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

   21 Nisan 2021 at 13:53
 • Misafir Reply

  İphone 7 plusum var yere düştü açılmıyor şarja takınca elma logosu yanıp sönüyo sürekli şarjdan çıkarınca gine açılmıyo sebebi nedir

  4 Nisan 2021 at 19:53
  • Cep Market Reply

   Merhaba; Cihaz logoda kalmasının birçok sebebi vardır bunlardan en mümkünü şarj soketi, batarya,  nand entegresi cihazı logoda bırakabilecek arızalardır.

   Hafızanın dolu olması cihaz açılımını etkilemektedir ve basit bir yazılım işlemi ile düzelebilmektedir.

   Yinede cihaz arıza tespiti için teknik servisimizin cihazı incelemesi gerekmektedir. 

   Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

   5 Nisan 2021 at 10:55
 • Misafir Reply

  Iphone 7 sahibiyim , hafifçe yere düşürdüm ve sonrasında ekran hala açık olmasına rağmen ana ekran tuşu basmamaya başladı (parmakizini de algılamıyordu) kapatıp açmayı deneyecektim ama kapattıktan sonra apple logosu gelip gitmeye başladı ve açılmıyor . Sebebi bataryanın oynaması olabilir mi (genelde sebep olarak bu söyleniyor)

  31 Mart 2021 at 19:59
  • Cep Market Reply

   Merhaba;  Cihaz logoda kalmasının bir çok sebebi vardır, nand entegresi, şarj soketi, batarya, disk, yazılımsal hata bunların hepsi cihazın logoda kalmasına sebep olabilecek hatalardır.

   Arıza tespiti için cihazı incelememiz gerekmektedir. 

   Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

   2 Nisan 2021 at 14:36
 • Misafir Reply

  selam iyi günler dilerim kolay gelsin iphone 7 plus güç endegresi sorunu var telefoncuya soruldu tamir görmedi fiyat alabilir miyim ricaetsem ve

  22 Mart 2021 at 20:58
  • Cep Market Reply

   Merhaba; iPhone 7 Plus Power (güç) entegresi değişim ücreti şuan için servisimizde 600 TL’dir.  

   Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

   23 Mart 2021 at 10:39
 • Misafir Reply

  merhabalar,

  yeni iphone 11 aldım fakat sürekli kendi kendine kapanıyor ve açılıyor.Sebebi ne olabilir , şarj aletiyle bi ilgisi var mıdır? bundan önce iphone x’im vardı onun şarj aletini kullandım.

  14 Şubat 2021 at 20:46
  • Cep Market Reply

   Merhaba; Cihazın yeniden başlatılmasının şarj aleti ile bir ilgisi yoktur, düşündüğünüzden daha ciddi sorunlar olabilir.

   Cihaz kısa devre kaynaklı dahi bu arızayı gösteriyor olabilir ve cihazın susma durumu söz konusu olabilir.

   Garanti kapsamında yetkili servisi ile görüşmenizde fayda var, garanti kapsamının yetersiz kaldığı durumda servisimizden destek isteyebilirsiniz.

   Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

   15 Şubat 2021 at 11:28
 • Misafir Reply

  Merhaba,
  İphone 7 plus sürekli elmaya kadar açılıp hiç açılmadan geri kapanıyor sonra bi daha aynısını yapıyor bunu hiç durmadan yapıyor. Şarj taksamda çıkarsamda sürekli bunu yapıyor. Hard reset, itunes güncelleme geri yükleme hepsini denedim ama olmadı.

  19 Ocak 2021 at 20:25
  • Cep Market Reply

   Merhaba; Cihaz düşme veya darbe sonrası böyle bir arıza yaşandı ise öncelikle batarya kontrolü yapmak gerekmektedir, genellikle batarya kaynaklı sorun yaşanıyor.

   Fakat bataryada bir sorun yok ise nand entegresi ve şarj entegresi incelenmelidir.

   Yazılımsal değil, donanımsal bir arıza mevcut.

   Sağlıklı bir arıza tespiti ve yapılacak doğru işlem için profesyonel teknik ekibimizden destek isteyebilirsiniz.

   Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

   20 Ocak 2021 at 13:12
 • Cep Market Reply

  Merhaba; sıvı temaslarında cihazı açıp önce özel kimyasal ile temizleyip daha sonrasında arıza tespiti yapılmaktadır.

  Sıvı temasları cep telefonlarının en sevmediği arızadır, ve içerisindeki entegrelere, işlemciye ciddi hasarlar vermektedir.

  Arıza tespiti sonrası yapılacak işlem ve ücreti hakkında detaylı bilgi verilir müşterilerimiz onaylar ise cihaz işleme alınır, onaylanmayan cihazlar müşterilere ücretsiz iade olarak teslim edilir.

  Cihaz açılıp kapanmaya başlaması bazı entegrelerin zarar gördüğünü gösterir ve buna evde yapılabilecek pek bir işlem yoktur, en sağlıklı arıza tespiti ve yapılacak olan doğru işlem için cihazı teknisyenlerimizin incelemesi gerekmektedir.

  Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

  23 Kasım 2020 at 10:42
 • Misafir Reply

  Iphone 7 128 Gb cihazım daha bugün kapandı kendiliğinden şarz 56 iken birden 20 ye düştü iki üç kez daha yaptı gün içindr şarz yüzdesi kapanıp açıldıktan sonra düşüyor pubg giriyorum kapanıyor sorun ne olabilir yardımcı olabilirmisininz pil sağlığı 81

  7 Kasım 2020 at 02:49
  • Cep Market Reply

   Merhaba; Sorun bataryadan kaynaklanıyor olabilir, değer okuma sensörlerinde sorun olabilir. Ana Kart üzerinden akım kaçağı yaşanıyor olabilir.
   Dilerseniz cihazınızı ücretsiz arıza tespit hizmetimize tabi tutabiliriz, bunun için bizlere ücretsiz kargo ile cihazınızı göndermeniz yeterli.

   https://cepmarket.com.tr/service/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

   Firmamız tüm arıza tespitlerinde önce analiz edip müşterilerini bilgilendiriyor, onayınız sonrasında işlemler başlatılıyor.

   Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

   7 Kasım 2020 at 14:50
 • Misafir Reply

  Merhabalar, 32 gb 7 plus telefonum var. gorusme icin arama yaparken takılı kaldı ben de telefonu on/off ile kapattım. sonra açmak istediğimde apple logosu geliyor ve yaklasık 1 dakika sonra kapanıp tekrar acılmaya çalışıyor logo geliyor resetliyor ve bu sekilde devam ediyor telefon açılmıyor. Loop a girdi yani. On/Off a basılı tutup kapatmak istedigimde de bişi değişmiyor resetlemeye kogo gelip bir sure sonra kapanıp acılmaya devam ediyor. Ancak home+ses kapama tusuna basılı tutunca bir kez kapanıp acıldıgında hala basılı tutmaya devam ettiğimde busefer kapanıyor. İlginiz ve yardımlarınız için şimdiden tesekkurler. Not: Telefon cok dolu idi neredeyse hiç yer yoktu, bazen de galeri sapıtıyordu.

  2 Kasım 2020 at 10:01
  • Cep Market Reply

   Merhaba; Dilerseniz cihazınızı ücretsiz arıza tespit hizmetimize tabi tutabiliriz, bunun için bizlere ücretsiz kargo ile cihazınızı göndermeniz yeterli.

   https://cepmarket.com.tr/service/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

   Firmamız tüm arıza tespitlerinde önce analiz edip müşterilerini bilgilendiriyor, onayınız sonrasında işlemler başlatılıyor.

   Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

   NOT: Tüm bilgileriniz silinebilir.

   2 Kasım 2020 at 13:17
 • Misafir Reply

  Merhabalar iPhone 6 plus kullanıyorum ve dün telefonumu düşürdüm arka tarafına düştü kırık çizik olmadı ama ondan sonra kapanıp açıldı sürekli sonra 1/2 saatliğinr geçti daha sonrası yine oldu

  7 Ekim 2020 at 09:59
  • Cep Market Reply

   Merhaba; Bu arıza Ana Kart’tan kaynaklanabilir, bir donanım hatası olabilir.

   Dilerseniz cihazınızı ücretsiz arıza tespit hizmetimize tabi tutabiliriz, bunun için bizlere ücretsiz kargo ile cihazınızı göndermeniz yeterli.

   https://cepmarket.com.tr/service/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

   Firmamız tüm arıza tespitlerinde önce analiz edip müşterilerini bilgilendiriyor, onayınız sonrasında işlemler başlatılıyor.

   Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

   8 Ekim 2020 at 13:53
 • Misafir Reply

  Iphone 7 kullaniyorum telefon pil yuzdesini gostermiyor lakin en son 85teydi alali 1,5 sene oldu garantisi hala var ve telefon surekli kapaniyor kullanmayinca kapanmiyor telefonu da yedekleyemiyorum ne yapmaliyin

  26 Eylül 2020 at 21:08
  • Cep Market Reply

   Merhaba; iTunes üzerinde yedek alabilirsiniz, cihazınızı şarja takılı şekilde yedekleme deneyin.

   Bu şekilde’de yedek alamıyorsanız maalesef batarya değişimi yaptırmanız gerekebilir.

   Ancak yetkili servislerce yapılacak tüm işlemlerde tüm verileriniz silinmektedir.

   Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

   27 Eylül 2020 at 02:14
 • Misafir Reply

  merhaba telefonum(iphone6) kendi kendine açılıp kapanmaya başladı ne yapmam gerekir ve sorun nedir teşekkürler

  15 Eylül 2020 at 01:27
  • Cep Market Reply

   Merhaba; Dilerseniz cihazınızı ücretsiz arıza tespit hizmetimize tabi tutabiliriz, bunun için bizlere ücretsiz kargo ile cihazınızı göndermeniz yeterli.

   https://cepmarket.com.tr/service/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

   Firmamız tüm arıza tespitlerinde önce analiz edip müşterilerini bilgilendiriyor, onayınız sonrasında işlemler başlatılıyor.

   Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

   15 Eylül 2020 at 14:27
 • Misafir Reply

  Merhaba 6s im var. Bataryası 6 aylık Baseus. Şarjı varken aniden kapandı. Hiçbir şekilde açılmadı. İzmir de bşr tekefoncuya verdim. Nand arızalı dediler değiştirildi. 1-2 gün kullandıktan sonra ekran koruyucu devreye girdikten sonra reset atmaya başladı. Kullanırken veya ekran açık iken bir problem yok. Manuel veya otomatik ekran koruyucu devreye girdiğinde telefon açılıp kapanmaya başlıyor. Kendi Nand’ı takıldı aynı problem devam ediyor. Yeni pil taktım sorun devam ediyor. Itunes dan güncelleme yapılamıyor. Bu telefonun problemi sizce ne olabilir.

  13 Eylül 2020 at 01:01
  • Cep Market Reply

   Merhaba; Sorun Ana Kart üzerinde nand haricinde gelişiyor olabilir, fakat üzülerek belirtmemiz gerekiyor bu şekilde işlem görmüş cihazlarda çözüm çok zorlaşmaktadır.

   Bu türde işlem görmüş cihazlarda firmamız destek sunulamamaktadır.

   Bunun için özür & anlayış için teşekkür ederiz.

   13 Eylül 2020 at 15:47
 • Misafir Reply

  Merhaba, Iphone7 Cihazım var, üst cam kırık dokunmatik çalışıyor, Home tuşum çalışmıyor(içindeki film devrelerinde kopukluk olduğu için, tuş sağlam test edildi) ve son olarak ses entegrem’de çatlak var o yüzden mikrofon sorunum var. Garanti bir tamir olur mu ? Fiyat alabilirmiyim.

  14 Temmuz 2020 at 17:06
  • Cep Market Reply

   Merhaba; iPhone 7 için belirttiğiniz arıza türleri onarım fiyatları aşağıdaki gibidir.

   iPhone 7 Ön cam değişimini 220 TL
   iPhone 7 Home Tuşu flex değişimi fiyatı 250 TL
   iPhone 7Ses entegresi 400 TL’dir. ( Ses Entegresi  3 ay garantilidir )

   Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

   14 Temmuz 2020 at 23:48
 • Misafir Reply

  iphone 8 plus kullanıyorum telefonun üst kısmında açıklık vardı tamir ettirmemiştik telefonun içine su kaçtı belli bir süre telefon arada sırada açılıp kapansa da kullanabiliyrdum ama şuan da telefonu açmaya çalıştığımda apple logosu açılıp kapanıyor tamir fiyatı ne kadar olur

  13 Temmuz 2020 at 15:06
  • Cep Market Reply

   Merhaba; Dilerseniz cihazınızı ücretsiz arıza tespit hizmetimize tabi tutabiliriz, bunun için bizlere ücretsiz kargo ile cihazınızı göndermeniz yeterli.

   https://cepmarket.com.tr/service/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

   Firmamız tüm arıza tespitlerinde önce analiz edip müşterilerini bilgilendiriyor, onayınız sonrasında işlemler başlatılıyor.

   Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

   14 Temmuz 2020 at 02:23
 • Misafir Reply

  Merhaba kolay gelsin iphone 7 kullanıyorum yere düşürdüm yarım metreden sonradan kendiliğinden kapanmaya başladı tekrar açıyorum kapanıyo acaba anakartla ilgili bi sıkıntımı oluştu?

  8 Haziran 2020 at 09:49
  • Cep Market Reply

   Merhaba; Cihazınızı şarja takmayın kapatmayın açmayın, bu şekilde kullanmayın.

   Dilerseniz cihazınızı ücretsiz arıza tespit hizmetimize tabi tutabiliriz, bunun için bizlere ücretsiz kargo ile cihazınızı göndermeniz yeterli.

   https://cepmarket.com.tr/service/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

   Firmamız tüm arıza tespitlerinde önce analiz edip müşterilerini bilgilendiriyor, onayınız sonrasında işlemler başlatılıyor.

   Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

   Geçmiş olsun dileklerimiz ile.

   8 Haziran 2020 at 14:32
 • Misafir Reply

  İPhone 5s kendi kendine açılıp kapanıyor. Daha sonrasında apple da takılı kalıyor sonra hiç açılmıyor. Bu problemi çözebilir misiniz??

  2 Haziran 2020 at 19:56
  • Cep Market Reply

   Merhaba; Bu sorun Ana Kart kaynaklıdır, onarım ücreti ise 300 TL’dir. Onarım sırasında cihazınızda ki tüm veriler silinmektedir.

   3 Haziran 2020 at 00:43
 • Misafir Reply

  iphone 6 da bu sorunu yaşıyorum güncelledim sıfırladım hard reset attım yani her şeyi denedim düzelmedi servisinize yollarsam ne kadar tutar ve ne kadar sürer

  27 Nisan 2020 at 06:53
  • Cep Market Reply

   Merhaba; Tam olarak nasıl bir sorun yaşıyorsunuz? ekranda logo gelip açılıp kapanıyor mu? restore işlemleri fayda vermediyse sorun donanımsal olabilir.

   Dilerseniz cihazınızı ücretsiz arıza tespit hizmetimize tabi tutabiliriz, bunun için bizlere ücretsiz kargo ile cihazınızı göndermeniz yeterli.

   https://cepmarket.com.tr/service/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

   Firmamız tüm arıza tespitlerinde önce analiz edip müşterilerini bilgilendiriyor, onayınız sonrasında işlemler başlatılıyor.

   Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

   Geçmiş olsun dileklerimiz ile.

   28 Nisan 2020 at 04:44
 • Misafir Reply

  xs max sürekli kapanıp açılıyor yurtdışı siz onarım yapıyormusunuz kargo ile gönderim sağlayabilriz ?

  17 Haziran 2019 at 13:35
  • Cep Market Reply

   Merhaba; Tüm iPhone modelleri için teknik servis hizmetleri sunmaktayız, kargo ile gönderi yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

   17 Haziran 2019 at 19:10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir