Cep Telefonu Tamir Kursu CepMarket.com.tr

Blog sayfasına dönün
Cep Telefonu Tamir Kursu CepMarket.com.tr

Cep Telefonu Tamir Kursu CepMarket.com.tr

Akıllı telefonların kırılabildiği ve çalışamaz hale geldiği vazgeçilmez bir gerçektir. Böyle olduğunda insanlar cihazlarını tamir ettirmek ister, ancak çoğu zaman sahip oldukları tek seçenek cihazlarını satın aldıkları yere geri götürmek ve satıcının ürünü üreticiye kargolamasını sağlamaktır.

Gönderme, tamir ettirme ve geri teslim alma işlemi hatanın ciddi olması durumunda günler veya bazen haftalar sürebilir ve bu da cihaz sahibi için sinir bozucu ve rahatsız edicidir. Bölgenizdeki müşterilerin akıllı telefonlarını onarmaya başlayarak yeni bir mesleğe sahip olabilirsiniz. Halihazırda elektronik ile veya telefonlarla ilgileniyorsanız şimdi CepMarket’ten cep telefonu tamir kursu almaya başlayabilirsiniz.

Daha Az Teori Daha Çok Pratik

Bugün dünyanın neredeyse %52’si internet erişimine sahip ve telefon tamir endüstrisi yılda yüzde 3 büyüme ile 4 milyar dolar kazanmaktadır. Bu fırsatı kazanca çevirmek için şimdi bir cep telefonu tamir kursu almaya başlayabilir ve bir cep telefonu teknisyeni olabilirsiniz. CepMarket’te cep telefonu teknisyen adaylarımızı “daha az teori daha çok pratik” yaklaşımı ile eğitiyoruz.

iPhone Elma Yanıp Sönüyor ve Telefon Açılmıyor

Uzmanından Öğrenin

Kurslarımız Huawei, Apple, Samsung, Xiaomi, LG, Oppo, Realme, General Mobile veya Vestel gibi bilinen ve kullanımda olan tüm markaları kapsamaktadır. Cep telefonu tamir kurslarının başlıca ilgi alanları şöyledir:

  • Farklı tipte cep telefonları nasıl sökülür ve birleştirilir
  • GSM ve CDMA telefonların farklı bölümlerini belirleme
  • Cep telefonu tamirinde kullanılan araçlar
  • Mobil onarım için kullanılan farklı araçlar
  • Farklı parça ve IC’lerin çalışma prensipleri
  • Jumpering teknikleri
  • Farklı hataları onarmak (gidermek) için kullanılan teknikler
  • Tamir sırasında alınacak güvenlik önlemleri

Kurs hem temel hem de en gelişmiş cep telefonu onarımlarını içerir. Buna telefonlarda su hasarında yapılması gerekenlerden, çalışmayan SIM kartta yapılması gerekenlere kadar uzanan geniş bir liste dahildir.

Geleceğinizi Kurmak İçin Bugün Eğitim Alın

Akıllı telefonları onarabilmek için akıllı telefonları, nasıl çalıştıklarını ve tüm dahili bileşenlerini derinlemesine anlamanız gerekir. Akıllı telefon onarım kursları bu bilgiyi almanın en iyi yoludur, çünkü yapılandırılmıştır ve en basit şekilde öğrenmenize izin verir.

Akıllı telefon onarım kursumuz, akıllı telefonları onarma konusunda uzman bilgiye sahip kişiler tarafından verilen bir dizi dersi içerir. Her ders, akıllı telefonların onarılması muhtemel olan büyük bir arızasını ele alır, sorunu nasıl belirleyeceğiniz ve arızalı parçaları nasıl onaracağınız veya değiştireceğiniz gösterilir.

Samsung Cep Telefonu Tamir Platformu

Kadıköy, CepMarket mağazamızda sunduğumuz kursumuz, akıllı telefonların nasıl çalıştığı ve bunları nasıl onarabileceğiniz hakkında ihtiyacınız olan her şeyi öğrenmenin pratik bir yolunu sunuyor.

Ücret ve detay bilgisi için: 0535 439 17 17

Örnek Tamir Videomuz

5 Haziran 2020 – Telefon Tamiri Fiyatları

Model ve İşlemFiyat
Samsung A50 Ekran Değişimi749 TL
iPhone X Ön Cam Değişimi650 TL
Samsung Note 9 Ekran Değişimi1499 TL
Samsung S10 Ekran Değişimi1450 TL
iPhone 8 Plus Ön Cam Değişimi300 TL
Casper Via V10 Ekran Değişimi449 TL

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün