Apple Garanti Sorgulama

Apple garanti sorgulama işlemi nasıl yapılıyor; Apple cihazımın garantisini nereden sorgulayabilirim sorularına cevap bulabileceğiniz yararlı bir makale hazırlamak istedik. Apple garanti sorgulama işlemi Apple web sitesi üzerinden yapılabilen oldukça kolay ve pratik bir işlemdir. Öyleyse izlenmesi gereken adımlardan söz edelim.

Hangi Bilgilere İhtiyacım Var?

Apple garantinizi cihazın seri numarasını kullanarak sorgulatabilirsiniz. Bu sorgulama işlemi aşağıdaki web sitesi adresinden yerine getiriliyor:

Peki seri numarasını nasıl öğrenebilirim? Apple cihazlarda her modelin seri numarası genellikle ürünün altında ya da arka tarafında yazar. Ayrıca kutu üzerinde de S/N, Serial No veya Seri Numarası ibaresiyle belirtilir. Aynı zamanda kullanıcı arayüzünden de seri numarasına erişebilirsiniz.

Seri Numarası Nasıl Bulunur?

iPhone, iPad, iPod, MacBook, iWatch veya Apple TV cihazınızın seri numarasını bulmak için arayüzdeki Ayarlar menüsüne erişebilirsiniz.

Apple Kimliği Şifremi Unuttum

Adımlar tüm cihazlar için aynıdır. Örneğin, iPhone’da Ayarlar > Genel’e gidip Hakkında’ya dokunmanız yeterlidir. Numarayı basılı tutarak kopyalayın ve yukarıda yer verdiğimiz sayfaya yapıştırarak Apple garanti sorgulama işlemini başlatın.

Apple Garanti Sorgulama

iPhone Ön Cam Değişim

24 Şubat 2020 – iPhone Ekran Tamiri ve Cam Tamiri Fiyatları

ModelTamir
iPhone 11 Pro MaxCam Değişimi: Sorunuz
Ekran Değişimi: 4000 TL
iPhone 11 ProCam Değişimi: Sorunuz
Ekran Değişimi: 3500 TL
iPhone 11Cam Değişimi: Sorunuz
Ekran Değişimi: 3000 TL
iPhone XS MaxCam Değişimi: 1200 TL
Ekran Değişimi: 2600 TL
iPhone XSCam Değişimi: 700 TL
Ekran Değişimi: 2000 TL
iPhone XRCam Değişimi: 699 TL
Ekran Değişimi: 1400 TL
iPhone XCam Değişimi: 650 TL
Ekran Değişimi: 899 TL
iPhone 8 PlusCam Değişimi: 350 TL
Ekran Değişimi: 240 TL
iPhone 8Cam Değişimi: 300 TL
Ekran Değişimi: 240 TL