Apple Cep Telefon Teknik Servis

Blog sayfasına dönün
Cep Telefonu Servisi

Apple Cep Telefon Teknik Servis

Apple cep telefon teknik servis hizmeti almak isteyen kullanıcılar özellikle İstanbul, Kadıköy’de birçok farklı teknik servis ile karşılaşabiliyor. Her teknik servis birbirinden farklı fiyat politikaları ile öne çıkmakta. Ucuz tamirler her zaman daha cazip gibi görünse de konu Apple iPhone gibi üst düzey cep telefonları olduğunda, 14 yılı aşkın tecrübesiyle CepMarket gibi Apple cep telefon teknik servislerine güvenmek daha önemlidir.

AAA Yedek Parçalarla Profesyonel Hizmet

Apple cep telefon teknik servis noktasında tüm Apple cep telefonu tamirleri ve parça değişimlerinde daima AAA kalite yedek parçalar kullanıyoruz. Bu yedek parçalar Apple onaylı parçalarla aynı kalitede olan ürünlerdir. Bu sayede, örneğin bir ekran değişiminde zayıf çözünürlük, dayanıksız cam, kolay arızalanan pikseller ya da ekran renk sorunu gibi can sıkıcı problemlerle karşılaşmazsınız.

Xiaomi Mi 9T Pro Tamiri Yapan Servis

Kadıköy’de Apple Cep Telefon Teknik Servis

  • Kadıköy’de Apple cep telefon teknik servis arayan müşterilerimiz soluğu çoğu zaman CepMarket servisinde alıyor.
  • CepMarket, 2006 yılından bu yana cep telefonu teknik servisi olarak hizmet veren fazlasıyla tecrübeli, profesyonel bir servistir.
  • Mağazamızda tüm Apple cep telefonlarını tamir ediyor, arızalı çip ve anakart değişimlerini yapıyor ya da kırık ekran ve ön camlarını onarıyoruz.

Ücretsiz Kargoyla Cep Telefonu Tamiri

Kadıköy merkezli CepMarket mağazamızın en öne çıkan bir diğer özelliği de ücretsiz kargoyla Apple cep telefonu tamiridir. Bu sayede yalnızca Kadıköy’e veya İstanbul’a değil tüm Türkiye’ye Apple cep telefon teknik servis hizmetleri vermiş oluyoruz. Cihazlar hem gidiş hem de dönüşte ücretsiz olarak kargolanmaktadır.

Android Dokunmatik Tamiri

22 Eylül 2020 – Android Dokunmatik Değişimi Fiyatları

ModelFiyat
Xiaomi Mi Max 2 Dokunmatik Değişimi349 TL
Huawei Mate 9 Pro Dokunmatik Değişimi349 TL
Samsung Note 8 Dokunmatik Değişimi600 TL
Samsung S8 Plus Dokunmatik Değişimi500 TL
Samsung S8 Dokunmatik Değişimi500 TL
Samsung S7 Edge Dokunmatik Değişimi500 TL
LG Telefon Teknik Servis

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün