Telefon Numarası Sorgulama

Blog sayfasına dönün
Telefon Numarası Sorgulama

Telefon Numarası Sorgulama

Telefon numarası sorgulama sürecinde numaranızı ilgili numara sorgulama uygulamasına vermek zorunda kalırsınız. Uygulama herkesten numara aldığından bunları veri tabanında saklar ve daha sonra herkes birbirinin telefon numarasını kontrol edebilir hale gelir. İşte o uygulamalardan bazıları.

Arayan Kimliği ve Numara Bulucu

Arayan Kimliği ve Numara Bulucu bugün 246 ülkede hizmet veriyor. Bunlardan biri de Türkiye. Ülkemizdeki ve de dünyadan birçok cep telefonu numarasını veya sabit telefon numarasını ücretsiz sorgulayabilirsiniz.

Whoscall

Yukarıdaki uygulamadan farksız çalışır. Bir artısı Play Store’un yanında iPhone ve iPad kullanıcıları için de App Store’dan sunuluyor olması. Bilinmeyen çağrıları gösterir ve spam çağrıları engellemeye de yarar.

Simpler

100.000’i aşan kullanıcı yorumuyla Simpler konu telefon numarası sorgulama olduğunda en güvenilir çözümlerden biri. Ücretsiz arayan kimliği sorgulama uygulamasıdır ve kişi yedekleme ve kopya birleştirme gibi ek işlevleri de vardır.

iPhone Ne Zaman Şarja Takılmalı?

Sync.ME – Arayan Kimliği, Spam Çağrı Engelleyici ve Kişiler

 

Sync.ME bir başka ücretsiz telefon numarası sorgulama uygulaması. Diğer uygulamalar gibi telefon numaranızı alır ancak sizin de başkalarının telefon numarası bilgisini görmenize izin verir.

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün