Kargo ile cep telefonu tamiri, gün içerisinde aktif bir şekilde kullandığınız, gelen aramalarınızı yanıtladığınız cep telefonlarınızda meydana gelen sorunların giderilmesi için ihtiyaç duyabileceğiniz bir hizmet. Günümüzde bireylerin ayrılmaz bir parçası olmayı başaran ve ellerden düşmeyen cep telefonları oldukça hassas bir teknoloji. Zaman zaman havada yer alan nemden bile etkilenebilen bu teknolojik cihazlar bozulması an meselesi olabiliyor.

 

 

 

 

Kargo İle Telefon Tamiri Hangi Markalar İçin Geçerli ?

 

Küçük bir çarpışma veya dikkatsizlik sonucunda telefonunuzun düşmesi veya alacağı ufak bir darbe sonucunda çatlama, kırılma ve çizilme gibi olumsuzluklarla karşılaşmak mümkün. Bulunduğunuz bölge içerisinde güvenilir ve tecrübeli bir teknik servis yer almaması, yüksek fiyatlandırmalar veya orijinal ürün kullanmama gibi konulardan şikayetçi olduğunuz durumlarda firmamıza kargo ile telefon tamiri gönderimi sağlayabilirsiniz. Uzun yıllardır bulunduğumuz bölge ve çevresinde müşterilerimize hizmet veren teknik servis elemanlarımız, tecrübeleri ve başarılarıyla dikkat çekiyor. Firmamızda başlıca Apple , Samsung , HTC , LG , Huawei ,  SONY , NOKIA , Xiamoi olmak üzere genel tüm markalarda orijinal yedek servis hizmeti vermekteyiz.

 

 

iPhone 6 ekran değişimini kimler yapabilir?

 

 

 

Telefon Tamirinde Kullanılan Parçalar Orijinal mi ?

Tüm onarım işlemlerimiz sırasında değiştirilmesi gereken parçalarınız yerine orijinal ürünler kullanılarak, herhangi bir hasar almadan dikkatli bir şekilde değişim ve onarım işlemleri gerçekleştirilir. Donanımsal olarak yaşanmış problemlerde elimizde bulunan yedek parçalar doğrultusunda kısa sürede tamir çalışması sonlandırılır. Yedek parça bulunmaması halinde servis süresi uzayabileceği için tarafınıza bilgilendirme yapılarak, onayınız alınacaktır. Onayınız doğrultusunda cihazınız en kısa zamanda onarılacak ve test edilmesi ardından tarafınıza kargolanacaktır.

 

 

 

Kargo İle Telefon Tamiri

 

 

Hangi Kargo İle Gönderim Yapılıyor

Kargo ile cep telefonu tamiri yaptırmak anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri aracılığıyla oldukça basit ve kısa süre içerisinde gerçekleştirilebiliyor. Servisimize ulaştırılan cihazlar öncelikle ürün kabul birimimiz tarafından teslim alınarak, teknik servisimize iletilir. Teknik servis bölümünde yer alan arkadaşlarımız belirtmiş olduğunuz not çerçevesinde cihazınızda bir ön inceleme yaparak sorunun kaynağını tespit eder. Sorunun net olarak tespit edilmesi ardından tarafınızla iletişim kurulması gerekiyorsa iletişim kurulur ve buna göre çalışmalar gerçekleştirilir.

Kargo ile cep telefonu tamiri firmamız bünyesinde sizlere hiçbir kargo ücreti yansıtılmadan büyük bir titizlik ve tecrübeyle gerçekleştirilecektir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri aracılığıyla gönderimini sağlayacağınız ürünler özel bir yolculuğa çıkacak ve tarafınıza herhangi bir ücret yansıtılmadan gerçekleştirilecektir.

 

Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile şözleşme no 222 839 228  ile gönderilerinizin ücretleri firmamız tarafından karşılanacaktır, yani kargo ÜCRETSİZ‘dir.

 

 

 

ÖNEMLİ – Telefonunuzu Kargo Firmasında Güzelce Paketleyin

 

 

 

 

 

Telefonum Kaç Gün İçinde Tamir Edilir

Kargo ile cep telefonu servisi ortalama 3 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Bu sürecin 2 günü cihazınızın kargo yani yolda geçireceği süre olmakla birlikte çoğu problem gün içerisinde onarılarak 24 saatten kısa bir süre içerisinde  geriye kargolanmaktadır. Onarım süresinde beklenmedik bir uzama veya cihazınızın sorununu belirttiğiniz takdirde probleme bağlı olarak daha uzun bir onarım gerektirdiği durumlarda tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

 

 

iPhone Ekran Değişimi - Acil Ekran Değişimi Kadıköy

 

 

 

Telefon Ekran Tamir Fiyatları Ne Kadar ?

Ekran Tamir Fiyat Listesinden güncel ekran tamir fiyatlarına ulaşabilirsiniz, listede yer almayan farklı bir model cihaz sahibi iseniz iletişim formundan yada telefon bilgilerinden bizlere ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.

 

 

Bu yazı içinde  ; telefon tamir servisleri , telefon tamiri istanbul , cep telefon tamiri nasıl yapılır , tlf tamiri , telefon tamircileri , telefon tamiri fiyatları , telefon tamiri kadıköy , taksim telefon tamircisi , telefon tamiri istanbul kagithane , telefon tamir servisleri , cep telefonu tamircisi , telefon tamiri kadıköy , telefon tamiri fiyatları , telefon tamircisi aranıyor , cep telefonu ekran tamiri fiyatları , cep telefon tamiri nasıl yapılır , telefon kırık ekran tamiri fiyatı , telefon ekran tamir fiyatları , telefon hoparlör tamiri fiyatları , telefon tamir servisleri , telefon cam değişimi fiyatı , telefon ekran değişimi fiyatı , cep telefonu hoparlör tamiri fiyatları , kadıköy telefon hastanesi , kadıköy hızlı cep telefon tamiri (emes elektronik) kadıköy/istanbul , kadıköy ekran tamiri , kadıköy ekran değişimi , kadıköy cep telefonu mağazaları , telefon tamiri istanbul , samsung telefon tamiri , kadıköy cep dünyası , cep telefonu tamir kitabı , cep telefonu anakart tamiri nasıl yapılır , telefon tamiri nasıl yapılır video , cep telefonu arızaları ve çözümleri , cep telefonu tamiri görsel eğitim seti cep telefonu tamir kursu , cep telefonu tamir şemaları , cep telefonu tamir kursu ücretsiz , gibi temel sorularınızın cevapları için faydalı bilgiler paylaşılmıştır.

 

 

Youtube Kanalımız Tamir ve Yorumlarımız

Youtube kanalımıza abone olabilir gelişmelerden haberdar olabilirsiniz, en iyi tamir videoları aracılığı ile ekran değişimi nasıl yapılır, siri tamiri yapılabilir mi ?, gibi popüler gündem sorunlarına göz atmış olabilirsiniz.

 

Kırıksız günler dileriz…

 

Bize Ulaşın

Hızlı & güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi.

CepMarket

Bu Sayfa Bilgilendirici miydi ? Lütfen Değerlendirin

Kargo İle Telefon Tamiri Nasıl Yapılır – Bilinmesi Gerekenler
5 (100%) 7 oy verildi