Kadıköy’de Anında Ekran Değişimi

Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Kadıköy’de Anında Ekran Değişimi

Cep Market olarak 2006 yılından bugüne kadar sunduğumuz kaliteli ve müşteri odaklı cep telefonu teknik servisi hizmetimizle sektörün bilinen ve aranan firmalarından biriyiz. 15 yıla yaklaşan tecrübemizle ve alanında uzman teknisyenlerimizle, piyasadaki hemen hemen bütün akıllı telefon marka ve modellerinin İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy’de anında ekran değişimi hizmetini sunuyoruz.

Cep telefonlarındaki ekran kırıldı, ekran çatladı, ekran ıslandı görüntü gitti, arka cebe koydum artık görüntü gelmiyor, ekran gidip geliyor, ekranda çizgiler çıktı gibi senaryolar ekran değişimi zamanının geldiğine işaret edebilir. Ekran değişimi hizmetimiz alanında eğitimli ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafından AAA kalite yedek ekranlar kullanılarak titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Cep Market servisimizde, cep telefonu ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır. Ekran değişimi, son teknoloji ekipmanları kullanılarak orijinal ekran ve yedek parçalarla yapılmaktadır. İşlem 15 dakika ile 1 saat arasında bir sürede tamamlanarak cihazınız teslime hazır duruma getirilir. Onarım sırasında dilerseniz ekran değişimi işlemini izleyebilir, dilerseniz 4. kattaki kafemizde kahve servisinden yararlanabilirsiniz.

Cep telefonunuzu İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki servisimize kendinizin getirmesi haricinde, İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla Cep Market’e gönderebilirsiniz. Onarım tamamlandıktan sonra sorunu giderilmiş, ilk günkü görüntüsüne kavuşmuş cihazınızı tekrar size ulaştırmaktayız. Yurtiçi Kargo 578 894 443 sözleşme numarasını kullanmanız yeterli. Kargo ile gönderilen cihazlarda ekran değişimi 1 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Telefon Açıkken Ekran Değişimi

Cep Market’ ekran değişimi için ulaştırdığınız telefonunuza herhangi bir işlem yapılmadan önce ücretsiz arıza tespiti yapılmaktadır. Bu işlem cihazınız açıkken daha doğru ve net olarak yapılır. Cihazınızın açılmadığı durumlarda ise sizden aldığımız bilgi ve daha önceki deneyimlerimiz ışığında ihtimaller dahilinde arıza tespiti yapmaktayız. Sorunun tespitinin ardından tamir ücreti belirlenir ve tamir işlemine onayınızı aldıktan sonra başlanır.

İlginizi Çekebilir: Gezici Yerine Telefon Tamiri Servisi

Evde Ekran Değişimi

Hem günlük hem iş hayatının vazgeçilmezi olan cep telefonlarında meydana gelen arızalar, özellikle de ekran değişimi gerektiren hasarlar, telefonu kullanamama ve kişisel verilerin korunması hakkında endişe yaratabiliyor. Yerinde cep telefonu tamir servisi hizmeti sayesinde bulunduğunuz mekanı terk etme gereği durmadan ve günlerce beklemeden evde ekran değişimi yapabiliyoruz.

Yerinde cep telefonu tamir servisi hizmetinden faydalanarak evde ekran değişimi için telefonunuzun marka ve modeliyle birlikte yaşadığınız problemleri bizimle paylaşmanız ve konusunda uzman teknisyenlerimizin sizi ziyaret etmelerini istediğiniz günü ve saati adresinizle birlikte bize bildirmeniz yeterli.

En Uygun Ekran Değişimi

Cep telefonu ekranlarında meydana gelen arızalar karşısında teknik servisi arayışına giren kullanıcılar için hizmetin hızlı ve kaliteli yapılmasının yanında fiyatı da önemli olmaktadır. Kullanıcılar en uygun ekran değişimi yaptırma eğiliminde olsalar da tamir işleminin ardından telefonlarının ilk günkü performansı ve görüntüsüne kavuşmasını isterler. Diğer taraftan kalitesiz yedek parçalarla yapılan tamirler kısa zaman sonra tekrar aynı ya da farklı arızalara sebep olabilir. Dolayısıyla en ucuz telefon tamiri en iyi çözüm demek değildir. Bu noktada orijinal parçalarla alanında uzman ve tecrübeli teknisyenler tarafından hızlı ve güvenilir cep telefonu tamirini en uygun fiyatlarla yapan Cep Market en doğru adreslerden biridir.

15 yıla yaklaşan tecrübesi ve profesyonel ekibiyle Kadıköy içerisinde bulunan en iyi teknik servis olan Cep Market’te Apple, Samsung, Huawei ve Xiaomi cep telefonlarından Oppo, Realme, LG, One Plus General Mobile ve Reeder telefonlarına kadar piyasadaki birçok marka ve modelin tamirini yapıyoruz. Cep Market’te her markaya özel tecrübeli tamircilerimiz bulunmaktadır.

Cep Market olarak müşteri memnuniyetini bütünsel bir şekilde ele alarak, son teknoloji ekipmanlarla sağladığımız hızlı ve kaliteli cep telefonu tamiri hizmetini en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz.

Adreste Ekran Değişimi

Günlük hayatınızın yoğun çalışma temposu içerisinde cep telefonunuz arızalandığında en kolay ve en kısa sürede arızayı gidermek ve sorunsuz bir şekilde telefonunuzu kullanmaya devam etmek istersiniz. Evde telefon tamiri veya iş yerinde telefon tamiri artık hayal değil. Telefonunuzu teknik servise götürecek zamanınız yoksa ve o anki şartlarınız bulunduğunuz ortamı terk etmeye izin vermiyorsa adreste ekran değişimi servisi tam da ihtiyacınız olan hizmettir.

2006 yılından beri İstanbul’un Kadıköy ilçesinde cep telefonu teknik servisi hizmeti veren Cep Market olarak müşterilerimize hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sunuyoruz. Cep Market, adreste ekran değiişimi yapan ender teknik servislerden biridir. Bu hizmet kapsamında özetle kullanıcıların istedikleri noktaya giderek cep telefonlarını adreslerinde tamir ediyoruz.

iPhone Ekran Değişimi Sonrası Sorunlar

Kullanıcıların en büyük endişelerinden biri, ekran değişimi sonrası sorun yaşamaktır. Cep Market olarak ilkemiz, ekran değişimi sonrası cihazınızda ekranla ilgili yaşayabileceğiniz sorunları engellemek için kalite kontrol yapmak ve garantili şekilde memnun olacağınız bir hizmet sunmaktır. iPhone ekran değişimi sırasında kullandığımız yüksek kaliteli yedek ekranlar, uzman teknisyen kadromuz ve yıllardır artan deneyimimizle müşteri memnuniyetinin de garantisini verdiğimizi söyleyebiliriz.

iPhone ekran değişiminde mutlaka orijinal ekran kullanmaktayız. Orijinal olmayan parçalar geri dönüşü olmayan hasarlar yaratabilmekte ve yüksek maliyetli onarımlara sebep olabilmektedir. Güvenilir hizmet anlayışı işimizin her alanında geçerlidir, bu sebeple de orijinal parça kullanımı özen gösterdiğimiz konuların başındadır.

Ekran değişimi sonrası cihazın dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında hiçbir farklılık olmaz. Ekranın görüntü kalitesi ilk günkü performansına döner.

Ekran değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleyebilir ve teknik servisimizle tereddütlerinizi paylaşabilirsiniz. Cihazda herhangi bir sorun görmeniz halinde yine bunu bize bildirebilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir.

iPhone ekran değişiminin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınız için değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Son olarak da müşterilerimize ve yaptığımız işe verdiğimiz değer çerçevesinde, ekran değişiminin ardından iPhone telefonunuzda benzer bir hasarın tekrar olmaması için ekranınıza hediye olarak kırılmaz cam takıyoruz.

Samsung Galaxy A11 Ön Cam Ekran Değişimi Kadıköy

Cep Telefonu Ekran Değişimi Fiyatları

 

  Cep Telefonu Tamir Siteleri - Servisleri
iPhone 4 Ekran Değişimi149 TL
iPhone 4S Ekran Değişimi149 TL
iPhone SE Ekran Değişimi150 TL
Samsung J2 Ekran Değişimi299 TL
Samsung J3 2016 Ekran Değişimi399 TL
Samsung J3 Ekran Değişimi389 TL
Samsung J3 Pro Ekran Değişimi299 TL
Samsung Galaxy J5 2016 Ekran Değişimi349 TL
Samsung Galaxy J5 Ekran Değişimi389 TL
Samsung Galaxy J5 Prime Ekran Değişimi295 TL
Samsung Galaxy J5 Pro Ekran Değişimi449 TL
Samsung Galaxy J7 Ekran Değişimi335 TL
Samsung Galaxy Note 2 Ekran Değişimi349 TL
Samsung Galaxy Note 3 Ekran Değişimi499 TL
Samsung Galaxy Note 3 Neo Ekran Değişimi499 TL
Samsung Galaxy Note 4 Ekran Değişimi599 TL
Samsung Galaxy On 7 Ekran Değişimi250 TL
Samsung Galaxy S3 Ekran Değişimi349 TL
Samsung S3 Mini Ekran Değişimi249 TL
Samsung Galaxy S4 Ekran Değişimi349 TL
Samsung Galaxy S4 Mini Ekran Değişimi345 TL
Samsung Galaxy S5 Ekran Değişimi445 TL
Samsung Galaxy S6 Edge Plus Ekran Değişimi999 TL
Samsung Galaxy S6 Ekran Değişimi649 TL
Samsung Galaxy S9 Ekran Değişimi1650 TL
Samsung Galaxy S9 Plus Ekran Değişimi1900 TL
Huawei P20 Ekran Değişimi1200 TL
Samsung Grand Prime Pro Ekran Değişimi299 TL
Huawei P9 LITE 2017 Ekran Değişimi245 TL
Huawei P20 LITE Ekran Değişimi295 TL
Huawei P20 Pro Ekran Değişimi1799 TL
Huawei P Smart Ekran Değişimi 2018 – 2019300 TL
Huawei Y7 Ekran Değişimi199 TL
Huawei Y7 Prime Ekran Değişimi599 TL
Xiaomi Redmi Note 5 Pro Ekran Değişimi239 TL
Samsung A8 2018 Ekran Değişimi749 TL
Samsung A8 Plus 2018 Ekran Değişimi749 TL
Samsung Galaxy C8 Ekran Değişimi485 TL
Samsung J2 Pro 2018 Ekran Değişimi399 TL
Samsung J7 DUO Ekran Değişimi499 TL
Xiaomi Mi Mix 2 Ekran Değişimi499 TL
Samsung J7 MAX Ekran Değişimi499 TL
Samsung J8 Ekran Değişimi700 TL
Samsung J8 Plus Ekran Değişimi999 TL
Samsung J330 Ekran Değişimi299 TL
Samsung Note 9 Ekran Değişimi1949 TL
Xiaomi Mi Max 2 Ekran Değişimi349 TL
Huawei Mate 10 Lite Ekran Değişimi299 TL
Samsung Grand Prime Pro J250 Ekran Değişimi499 TL
Samsung J7 Core J701 Ekran Değişimi449 TL
Samsung J7 Core Ekran Değişimi449 TL
Samsung J7 Pro Ekran Değişimi399 TL
Huawei Ascend G610 Ekran Değişimi199 TL
Huawei Ascend G7 Ekran Değişimi269 TL
Huawei Ascend P6 Ekran Değişimi279 TL
Huawei G8 Ekran Değişimi239 TL
Huawei GR3 Ekran Değişimi195 TL
Huawei GR5 Ekran Değişimi239 TL
Samsung Grand Prime Plus Ekran Değişimi175 TL
Huawei Mate 10 Ekran Değişimi599 TL
Huawei GT3 Ekran Değişimi249 TL
Huawei Honor 6 Ekran Değişimi235 TL
Huawei Honor 7 Ekran Değişimi235 TL
Huawei Honor 8 Ekran Değişimi299 TL
Huawei Mate 10 Pro Ekran Değişimi549 TL
Huawei Mate 7 Ekran Değişimi265 TL
Huawei Mate 9 Ekran Değişimi349 TL
Huawei Mate 9 Pro Ekran Değişimi349 TL
Huawei Mate S Ekran Değişimi345 TL
Huawei Nova Ekran Değişimi195 TL
Huawei Nova 2 Plus Ekran Değişimi349 TL
Huawei P10 Ekran Değişimi350 TL
Huawei P10 Lite Ekran Değişimi289 TL
Huawei P10 Plus Ekran Değişimi599 TL
Huawei P7 Ekran Değişimi249 TL
Huawei P70 Ekran Değişimi249 TL
Huawei P8 Ekran Değişimi245 TL
Huawei P8 Lite Ekran Değişimi235 TL
Huawei P9 Ekran Değişimi299 TL
Huawei P9 Lite Ekran Değişimi245 TL
Huawei Y6 Ekran Değişimi229 TL
Huawei Y6 II Ekran Değişimi249 TL
Samsung A8 2015 Gold Ekran Değişimi449 TL
Samsung Grand Neo Ekran Değişimi149 TL
Samsung Grand Prime Ekran Değişimi199 TL
Samsung J7 2016 Ekran Değişimi349 TL
Samsung J710 Duo Ekran Değişimi399 TL
Samsung Note Edge Ekran Değişimi1199 TL
Xiaomi Mi 4 Ekran Değişimi249 TL
Xiaomi Red Mi 5 Ekran Değişimi249 TL
Xiaomi Mi Max Ekran Değişimi239 TL
Xiaomi Redmi 4X Ekran Değişimi195 TL
Xiaomi Redmi 5A Ekran Değişimi249 TL
Xiaomi Redmi Note 4 Ekran Değişimi245 TL
Samsung Galaxy J7 Prime 2 Ekran Değişimi299 TL
iPhone XS Max Ekran Değişimi1699 TL
iPhone XS Ekran Değişimi1099 TL
Samsung Note FE Fan Edition Ekran Değişimi999 TL
Huawei GR5 (2017) Ekran Değişimi275 TL
Huawei Mate 9 Lite Ekran Değişimi349 TL
iPhone XR Ekran Değişimi1599 TL
Samsung A5 2018 Ekran Değişimi699 TL
Samsung A7 2018 Ekran Değişimi500 TL
Samsung A8 2015 Gold Ekran Değişimi449 TL
Samsung A9 Pro Ekran Değişimi899 TL
Samsung C7 Siyah Ekran Değişimi449 TL
Samsung J120 Ekran Değişimi249 TL
Samsung J5 2017 Ekran Değişimi399 TL
Samsung J7 2017 Ekran Değişimi349 TL
Samsung J710 Ekran Değişimi399 TL
Samsung On 5 Ekran Değişimi199 TL
Samsung S5 Mini Ekran Değişimi499 TL
Xiaomi Mi 5 Ekran Değişimi249 TL
Xiaomi Mi 5S Ekran Değişimi275 TL
Xiaomi Mi 5S Plus Ekran Değişimi275 TL
Xiaomi Mi Mix Ekran Değişimi399 TL
Samsung Not Fan Editions Ekran Değişimi899 TL
Xiaomi Pocophone Ekran Değişimi999 TL
Apple iPad Air 2 Ekran Değişimi1199 TL
Huawei P9 Lite Mini Ekran Değişimi295 TL
Huawei Y7 London Ekran Değişimi499 TL
Huawei Y6 5.0 İnç Ekran Değişimi229 TL
Xiaomi Mi 8 Ekran Değişimi699 TL
Xiaomi Mi 8 Lite Ekran Değişimi399 TL
Xiaomi Mi Max 3 Ekran Değişimi399 TL
Xiaomi Mi A2 Ekran Değişimi349 TL
Xiaomi Mi A2 Lite Ekran Değişimi349 TL
Xiaomi Mi A1 Lite Ekran Değişimi699 TL
Xiaomi Mi A1 Ekran Değişimi349 TL
Xiaomi Redmi 5 Plus Ekran Değişimi349 TL
Xiaomi Redmi 6 Ekran Değişimi299 TL
Xiaomi Redmi 6A Ekran Değişimi349 TL
Xiaomi Redmi S2 Ekran Değişimi349 TL
Xiaomi Pocophone F1 Ekran Değişimi350 TL
Samsung A6 Plus Ekran Değişimi599 TL
Samsung A8 Plus Ekran Değişimi699 TL
Samsung A9 Ekran Değişimi799 TL
Samsung J2 Core Ekran Değişimi315 TL
Samsung J2 Pro Ekran Değişimi499 TL
Samsung J4 Plus Ekran Değişimi539 TL
Samsung J6 Plus Ekran Değişimi450 TL
Samsung J6 Ekran Değişimi445 TL
Samsung J7 Prime 2 Ekran Değişimi299 TL
Samsung J7 Nxt Ekran Değişimi299 TL
Samsung J250 Grand Prime Pro Ekran Değişimi499 TL
Samsung T-113 Tablet Ekran Değişimi299 TL
Samsung T-115 Tablet Ekran Değişimi299 TL
Huawei Mate 20 Lite Ekran Değişimi300 TL
Samsung S10 Plus Ekran Değişimi2200 TL
Samsung S10 Ekran Değişimi1950 TL
Samsung S10e Lite Ekran Değişimi1000 TL
Samsung Galaxy Note 10 Ekran Değişimi1800 TL
Huawei G7 PLUS Ekran Değişimi185 TL
Huawei G8 Plus Ekran Değişimi299 TL
Huawei GR3 (2017) Ekran Değişimi195 TL
Huawei Honor 6C Pro Ekran Değişimi299 TL
Huawei Honor 7C Ekran Değişimi499 TL
Huawei Honor 7X Ekran Değişimi499 TL
Huawei Honor 10 Ekran Değişimi999 TL
Huawei Honor Note 8 Ekran Değişimi999 TL
Huawei Honor 8X Ekran Değişimi699 TL
Huawei Honor V8 Ekran Değişimi399 TL
Huawei Honor Play Ekran Değişimi999 TL
Huawei Mate 10 Porsche Ekran Değişimi999 TL
Huawei Mate 9 Porsche Ekran Değişimi999 TL
Huawei Nova 2 Ekran Değişimi290 TL
Huawei Nova 3i Ekran Değişimi290 TL
Huawei Nova Lite Plus Ekran Değişimi349 TL
Huawei Nova Plus Ekran Değişimi349 TL
Huawei P Smart Plus Ekran Değişimi349 TL
Huawei P Smart Figo Ekran Değişimi245 TL
Huawei P6 Ekran Değişimi195 TL
Huawei P8 Lite 2017 Ekran Değişimi249 TL
Huawei P8 Max Ekran Değişimi299 TL
Huawei P9 Plus Ekran Değişimi499 TL
Huawei Y3 2018 Ekran Değişimi449 TL
Huawei Y5C Ekran Değişimi299 TL
Huawei Y6 2018 Ekran Değişimi299 TL
Huawei Y6 Pro Ekran Değişimi235 TL
Huawei Y6 2017 Ekran Değişimi245 TL
Huawei Y6 Pro 2017 Ekran Değişimi239 TL
Huawei Y7 2018 Ekran Değişimi249 TL
Huawei Y9 2018 Ekran Değişimi299 TL
Huawei Y9 2019 Ekran Değişimi499 TL
Huawei Y5 Lite Ekran Değişimi599 TL
Samsung A6 Ekran Değişimi399 TL
Samsung A6s Ekran Değişimi549 TL
Samsung A8 2017 Ekran Değişimi749 TL
Samsung A9 2018 Ekran Değişimi800 TL
Samsung A9 Star Lite Ekran Değişimi899 TL
Samsung Grand 3 Ekran Değişimi299 TL
Samsung Grand Max Ekran Değişimi299 TL
Samsung J110 Ekran Değişimi349 TL
Samsung J1 Ace Ekran Değişimi349 TL
Samsung J1 Mini Ekran Değişimi199 TL
Samsung J1 Mini Prime Ekran Değişimi199 TL
Samsung J3 2017 Ekran Değişimi299 TL
Samsung J3 Pro 2017 Ekran Değişimi299 TL
Samsung Note 3 N9000 Q Ekran Değişimi449 TL
Samsung Note 7 Ekran Değişimi1099 TL
Samsung Prime Ekran Değişimi249 TL
Samsung S2 Ekran Değişimi349 TL
Samsung S4 Zoom Ekran Değişimi399 TL
Samsung S4 Active Ekran Değişimi319 TL
Samsung Trend Ekran Değişimi299 TL
Samsung M30 Ekran Değişimi499 TL
Samsung M10 Ekran Değişimi500 TL
Samsung A50 Ekran Değişimi849 TL
Samsung J2 Prime Ekran Değişimi499 TL
Samsung Alpha Ekran Değişimi439 TL
Xiaomi Redmi 4A Ekran Değişimi249 TL
Xiaomi Mi 3 Ekran Değişimi249 TL
Xiaomi Mi 4 Prime Ekran Değişimi249 TL
Xiaomi Mi 4C Ekran Değişimi249 TL
Xiaomi Mi 4S Ekran Değişimi249 TL
Xiaomi Mi 5C Ekran Değişimi249 TL
Xiaomi Mi 5 Prime Ekran Değişimi249 TL
Xiaomi Mi 5 Pro Ekran Değişimi249 TL
Xiaomi Mi 6X Ekran Değişimi699 TL
Xiaomi Mi Mix 2S Ekran Değişimi599 TL
Xiaomi Mi Mix 2 Special Edition Ekran Değişimi599 TL
Xiaomi Mi Note Ekran Değişimi189 TL
Xiaomi Mi Note 2 Ekran Değişimi299 TL
Xiaomi Mi Note 3 Ekran Değişimi189 TL
Xiaomi Redmi 4 Ekran Değişimi189 TL
Xiaomi Redmi Note 2 Ekran Değişimi195 TL
Xiaomi Redmi Note 3 Ekran Değişimi195 TL
Xiaomi Redmi Note 5 Ekran Değişimi275 TL
Xiaomi Redmi Note 4X Ekran Değişimi199 TL
Xiaomi Redmi Note 6 Pro Ekran Değişimi349 TL
Xiaomi Redmi Note 5A Ekran Değişimi349 TL
Xiaomi Redmi Pro Ekran Değişimi499 TL
Xiaomi Redmi 7 Ekran Değişimi599 TL
Xiaomi Mi 9 Ekran Değişimi799 TL
Samsung J7 2015 Ekran Değişimi399 TL
Huawei Y7 2019 Ekran Değişimi379 TL
Samsung A10 Ekran Değişimi450 TL
Samsung A20 Ekran Değişimi450 TL
Samsung A30 Ekran Değişimi550 TL
Samsung M20 Ekran Değişimi500 TL
Samsung A9 Pro 2019 Ekran Değişimi800 TL
Oppo A5s Ekran Değişimi600 TL
Oppo A7 Ekran Değişimi600 TL
Oppo A9 Ekran Değişimi700 TL
Oppo A9x Ekran Değişimi700 TL
Oppo AX7 32 GB Ekran Değişimi299 TL
Oppo F11 Pro Ekran Değişimi700 TL
Oppo F9 Ekran Değişimi700 TL
Oppo Find 7 Ekran Değişimi900 TL
Oppo Find 7a Ekran Değişimi900 TL
Oppo Find X Ekran Değişimi3000 TL
Samsung Galaxy Note 10 Plus SM-N975F Ekran Değişimi3000 TL
Samsung Note 10 Ekran Değişimi TL
Samsung Note 10 Pro Ekran Değişimi1800 TL
Huawei Y9 Prime 2019 Ekran Değişimi400 TL
Redmi Go Ekran Değişimi350 TL
Huawei P Smart Z Ekran Değişimi400 TL
Huawei P20 Lite 2019 Ekran Değişimi300 TL
iPhone 11 Ekran Değişimi999 TL
iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi3250 TL
iPhone 11 Pro Ekran Değişimi2500 TL
  Cep Telefonu Tamiri

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir