WhatsApp’ta Silinen Mesajlar Nasıl Okunur?

WhatsApp’ta Silinen Mesajlar Nasıl Okunur? – Merak edilenler

WhatsApp’ta Silinen Mesajlar Nasıl Okunur?

Son dönemlerde özellikle en popüler mesajlaşma uygulaması olarak kullanılmakta olan WhatsApp uygulaması konusunda merak edilen çok fazla soru bulunmaktadır. 

WhatsApp'ta Silinen Mesajlar Nasıl Okunur?
WhatsApp’ta Silinen Mesajlar Nasıl Okunur?

Kullanıcılar için WhatsApp’ta silinen mesajları nasıl okunur? Merak edilen konulardan biridir. Farklı sebeplerden dolayı mesajların silinmesi özellikle kullanıcıların karşılaşabilecek durumlar arasında yer almaktadır.  

Karşı tarafın yazmış olduğu mesajı silmesi halinde nasıl okunacağını dair soru belirmektedir. Yazılan mesajların beklenmedik bir şekilde silinmesi halinde ‘mesaj silindi’ uyarısı belirmektedir. Bu durum özellikle karşı tarafın yazılan mesajı merak etmesine neden olmaktadır. Bu nedenle özellikle yapılan görüşmeler sırasında neden silindiğine dair konuşmalar yapılabilir. Aynı zamanda yapılan görüşmelerin toplu olarak silinmesi halinde kullanıcılar mesajların tekrar okunabilmesi için yedekleme özelliğini kullanabilirler. 

WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme 

WhatsApp’ta yazışırken mesajların silinmesi durumunda yedekleme özelliğinden yararlanarak silinen mesajları geri yükleyebilirsiniz. Bunun için öncelikle telefonunuzdan WhatsApp uygulamasını kaldırmanız ve daha sonrasında yeniden yükleyerek geri yükle seçeneğini kullanmanız gerekir. Bunun yanı sıra mesajlaşırlarmış karşı tarafın mesajı silmesi halinde oluşacak olan ‘mesaj silindi’ uyarısı da merak uyandırmaktadır. 

Giderek yaygınlaşan kullanımı nedeniyle özellikle uygulamanın geliştirilmesi söz konusu olmaktadır. Bu sayede kullanıcıların karşılaşabilecek problemlere karşı farklı çözümler sunulmaktadır. Aynı zamanda WhatsApp silinen mesajları okuma konusunda da kullanıcılara farklı seçenekler sunarak merak edilen mesaj içeriklerine ulaşılmasını sağlamaktadır. Kullanıcılar bu seçenekleri kullanarak istedikleri işlemleri sorunsuz şekilde yapabilirler. 

WhatsApp Mesajları Silinirse Nasıl Okunur? 

Görüşmeler sırasında özellikle benden sil, herkesten sil seçenekleri yanlış yazmış olduğunuz ya da yazmak istemediğiniz içerikleri silmenizi sağlamaktadır. Bu durumda yazmak istemediğiniz mesajları göndermeniz halinde tercih edeceğiniz seçenekler oldukça önemlidir. Benden sil seçeneğinin kullanılması yalnızca mesajın sizin telefonunuzdan silinmesini sağlamaktadır. Herkesten sil seçeneğinin kullanılması durumunda mesaj görüşmenin yapıldığı uygulamalardan kaldırılmaktadır. 

Kullanıcının özellikle herkesten sil seçeneğini kullanması durumunda yalnızca ekranda mesaj silindi uyarısı görülmektedir. Mesajı silmeden önce okunması söz konusu olabileceği gibi mesaj silindikten sonra okunması mümkün değildir. Bu nedenle WhatsApp silinen mesajlar yalnızca yedekleme olması durumunda okunabilir ve karşı tarafın mesajı silmesi durumunda okunamaz.  

İlginizi Çekebilir “Ekran & Cam Değişimi Fiyatları”

Nisan 2021 – iPhone Ekran Değişimi Fiyatı Fiyatları

ModelCam Değişimi FiyatıEkran Değişimi Fiyatı
iPhone XS Max
800 TL TL
iPhone XS600 TL1099 TL
iPhone XR
700 TL1599 TL
iPhone X
600 TL1450 TL
iPhone 8 Plus
350 TL299 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam 399 TL
iPhone 8300 TL240 TL
iPhone 8 Arka Cam399 TL
iPhone 7 Plus 250 TL279 TL
iPhone 7220 TL250 TL
iPhone 6S Plus
200 TL229 TL
iPhone 6S190 TL200 TL
iPhone 6 Plus
180 TL229 TL
iPhone 6160 TL200 TL
iPhone 5S150 TL150 TL
iPhone 5C150 TL150 TL
iPhone 5150 TL150 TL
iPhone SE150 TL150 TL
iPhone 4S149 TL149 TL
iPhone 4149 TL149 TL
  Kadıköy Telefoncu

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir