Kadıköy iPhone Servis iPhone Ekran Tamir Servisi

iPhone Telefonlarin Orijinal Ekranlari Satiliyor Mu

Kadıköy iPhone Servis iPhone Ekran Tamir Servisi

Akıllı telefonların hayatımızdaki yerinin büyüklüğü, gerekliliği ve faydası tartışılmaz. Tabii bu derece öneme sahip bir cihazın aldığı herhangi bir hasar, hele de ekranda meydana gelerek kullanımı engelliyorsa cihazı bir an önce onarmak ve eski haline döndürmek gerekmektedir. Kullanıcıların teknik servis konusundaki en büyük ön yargılarından biri teknik servise götürdükleri cep telefonlarından günlerce ayrı kalacaklarını düşünmeleridir. Cep Market olarak bu yanlış inanışın aksine hızlı ekran değişimi ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışıyla hizmet vermekteyiz. 2006 yılından bugüne kadar sunduğumuz cep telefonu teknik servisi hizmetiyle kullanıcıların Kadıköy iPhone servis iPhone ekran tamir servisi ihtiyacı durumunda akla gelen ilk firmalardan biriyiz.

Kadıköy iPhone Ekran Değişimi

iPhone kullanıcılarının en fazla kaçındıkları fakat maalesef aldıkları önlemlere rağmen karşılaşabildikleri sorunlardan biri de şüphesiz yere düşme ya da darbe alma sonucu ekranın kırılmasıdır. Cihazda kullanılan Sapphire cam koruyucu her ne kadar son teknoloji bir ürün olsa da hala bir ekranda tam koruma sağlamak için yeterli olmamaktadır. iPhone sahipleri cihazı satın alırken ödedikleri yüksek rakamlar sebebiyle ekstradan dikkatli olmaya çalışırlar. Fakat alınan her türlü tedbire karşı ekranları kırılan kullanıcılar, Kadıköy iPhone ekran değişimi denilince Cep Market gibi tecrübeli servislere başvurmaktadırlar.

Cep Market’te ekran çatlaması, ekran kırılması, ekranda görüntü gidip gelmesi gibi sorunlar başta olmak üzere ekran ışığı titremesi, ekranda mürekkep akması, ekranda görüntünün silinmesi, ekranda görüntünün gelmemesi gibi sorunlarda en hızlı şekilde iPhone ekran değişimi hizmeti sunuyoruz.

iPhone ekran ve cam değişimi işlemi, uzman Apple teknisyenleri tarafından son teknoloji ekipmanlar sayesinde oldukça kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Servisimizde Apple’ın en yeni modelleri olan iPhone 13’den iPhone 5’e kadar piyasadaki tüm iPhone modellerinin ekran ve cam değişimi hizmetleri verilmektedir. Apple ekran değişimi fiyatları olarak en ucuz fiyatları tüketicilerimize sunuyor ve İstanbul içi aynı gün onarım ve tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo ile ekran değişimi hizmeti veriyoruz. Kullandığımız A kalite yedek ekranlar sayesinde cihazlarınızda hiçbir performans farklılığı olmamaktadır.

İlginizi Çekebilir: iPhone Ekran Flex Değişimi 

Ön Cam Değişimi mi Ekran Değişimi mi Gerekli?

Apple yakın zaman önce iPhone çizildi, kırıldı veya çatladı gibi şikayetler olmaması için ekranlarını Ceramic Shield adı verilen özel alaşımlı bir cam ile koruma altına almaya başladı. Bu gibi yeni teknolojiler sayesinde iPhone düştü ekran kırıldı, çatladı veya benzeri senaryolarla eskiye göre daha az karşılaşmaya başlayabiliriz. Tabii bu ekran veya camınız hiçbir zaman kırılmayacak anlamına gelmiyor. Ekranınız kırıldığında ilk kontrol etmeniz gereken ekranın dokunmatiğinin çalışıp çalışmadığıdır. Çalışıyorsa ön cam zarar görmüş ama iç ekranınız sağlamdır. İç ekranınız sağlamken komple ekran değişimi yaptırmak zorunda değilsiniz. Cep Market gibi özel iPhone servislerinde ön cam değişimi önce ön camın çıkartılması, ekran içindeki ve cihazdaki toz ve kirin arındırılması ve sonrasında yeni ön cam taktırma şeklinde olmalıdır. Böylece iPhone ön cam onarımı en uygun maliyet ile gerçekleştirilir. Ekran değişimi ücreti olmadan daha ucuz bir fiyat karşınıza çıkar.

  iPhone 8 Plus Ekran Değişimi Fiyatlari

iPhone Ekran Tamiri Kadıköy’de Nerede Yapılıyor?

Cep Market’te iPhone’un tüm modellerinin ekran değişimi yapılabilmektedir. Ekran tamiri için teknik servisimize ulaşan iPhone cihazınız Apple teknisyenleri tarafından öncelikle arıza tespit aşamasından geçirilir ve yapılacak onarıma karar verilir. Verilen kararın ekran değişimi yönünde olması halinde, tüm işlem 15 dakika ila 1 saat gibi çok kısa bir zaman içerisinde tamamlanır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız. Ekran değişimi işleminin ardından yaptığımız kalite kontrol testinden geçen cihazınız size teslim edilir. Ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır. Kullandığımız A kalite yedek ekranlar sayesinde cihazınızda hiçbir performans farklılığı olmamaktadır.

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunan Cep Market’in merkezine ulaşamayacak bir konumdaysanız, İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden sunduğumuz ücretsiz Yurtiçi kargo hizmetimiz sayesinde taşıma ücreti ödemede iPhone ekran değişimini yaptırabilirsiniz. Bunun için Yurtiçi Kargo 578 894 443 sözleşme numarasını kullanmanız yeterli.

iPhone Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

iPhone ekran değişimi için belirtilen fiyatlar için ödeme yöntemi olarak kredi kartı kullanabilir, havale & EFT yapılabilir ya da ödemenizi mağazamızdan nakit olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartına dilerseniz taksitli ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Ödeme ile ilgili tüm sorular için 0216 345 83 84 no’lu telefondan bizlere ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Kadıköy iPhone Ekran Değişimi

iPhone Ekran Tamiri Fiyatları

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi299 TL
iPhone 8 Ekran Değişim240 TL
iPhone X Ekran Değişim1450 TL
iPhone 7 Ekran Değişim250 TL
iPhone 7 Plus Ekran Değişim279 TL
iPhone 6s Ekran Değişim200 TL
iPhone 6 Plus Ekran Değişim229 TL
iPhone 6s Plus Ekran Değişim229 TL
iPhone 5 Ekran Değişim150 TL
iPhone 5s Ekran Değişim150 TL
iPhone 5c Ekran Değişim150 TL
iPhone 4 Ekran Değişim149 TL
iPhone 4S Ekran Değişim149 TL
iPhone SE Ekran Değişim150 TL
iPhone XS Max Ekran Değişim1699 TL
iPhone XS Ekran Değişim1099 TL
iPhone XR Ekran Değişim1599 TL
iPhone 11 Ekran Değişim999 TL
iPhone 11 Pro Max Ekran Değişim3250 TL
iPhone 11 Pro Ekran Değişim2500 TL
iPhone X OLED Ekran Değişim799 TL
iPhone SE 2 2020 Ekran Değişim1400 TL
iPhone 6 Ekran Değişim200 TL
iPhone 12 Mini Ekran Değişim3400 TL
iPhone 12 Ekran Değişim3300 TL
iPhone 12 Pro Ekran Değişim3500 TL
iPhone 12 Pro Max Ekran Değişim4250 TL
iPhone 13 Ekran Değişim4000 TL
iPhone 6 Ön Cam Değişimi160 TL
iPhone 6 Plus Ön Cam Değişimi180 TL
iPhone 6s Ön Cam Değişimi190 TL
iPhone 6s Plus Ön Cam Değişimi200 TL
iPhone 7 Ön Cam Değişimi220 TL
iPhone 7 Plus Ön Cam Değişimi250 TL
iPhone 8 Ön Cam Değişimi300 TL
iPhone 8 Plus Ön Cam Değişimi350 TL
iPhone X Ön Cam Değişimi600 TL
iPhone XS Ön Cam Değişimi600 TL
iPhone XS Max Ön Cam Değişimi800 TL
iPhone SE Ön Cam Değişimi129 TL
iPhone XR Ön Cam Değişimi700 TL
iPhone 4 Ön Cam Değişimi149 TL
iPhone 4s Ön Cam Değişimi149 TL
iPhone 5 Ön Cam Değişimi150 TL
iPhone 5c Ön Cam Değişimi150 TL
iPhone 5s Ön Cam Değişimi150 TL
iPhone 11 Ön Cam Değişimi800 TL
iPhone 11 Pro Ön Cam Değişimi850 TL
iPhone 11 Pro Max Ön Cam Değişimi900 TL
iPhone 12 Mini Ön Cam Değişimi1500 TL
iPhone 12 Ön Cam Değişimi1500 TL
iPhone 12 Pro Ön Cam Değişimi1500 TL
iPhone 12 Pro Max Ön Cam Değişimi1500 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir