iPhone Şarj Aletini Kabul Etmiyor

Blog sayfasına dönün
iPhone Şarj Aletini Kabul Etmiyor

iPhone Şarj Aletini Kabul Etmiyor

iPhone şarj aletini kabul etmiyor ve cihaz artık şarj olmuyorsa iPhone şarj soketi değişimi işlemine ihtiyacınız olabilir. Tecrübeli Kadıköy iPhone servisi CepMarket olarak müşterilerimize hızlı ve güvenilir iPhone şarj soketi değişimleri yapıyoruz.

Değişim Yapmadan Önce

iPhone’da farklı şarj aletleri kullandınız mı? Bu sorun hakkında bilgi almaya çalıştığınıza göre muhtemelen denediniz. O halde iPhone şarj soketiniz arızalanmış demektir. Arıza genellikle eğilen bir pinden, ıslanan şarj yuvasından ya da şarj entegresinin bozulmasından kaynaklanabilir. Hepsini değiştiriyor ve tamir ediyoruz.

Tamir İşlemi

Birçok iPhone tamirinde olduğu gibi iPhone şarj soketi tamiri de tecrübeli ellere bırakılmalıdır. CepMarket’te profesyonel ekipman ve gereçlerle tüm iPhone şarj soketi değişimlerini 30 ila 90 dakika içerisinde tamamlıyoruz.

Tüm entegre değişimi, şarj soketi tamiri ya da buna benzer işlemlerden önce yüksek teknoloji cihazlarla iPhone’u bir dizi teste alıyoruz. Bu testlerle iPhone’daki sorunun yani şarj aleti kabul etmeme probleminin ne olduğunu tespit ediyoruz.

Telefondan Gelen Ses Çatlak

Ücretsiz Kargo

Yurtiçi Kargo anlaşmamız sayesinde sadece İstanbul değil tüm Türkiye illerinden gidişte ve dönüşte ücretsiz kargo imkanı sunuyoruz. Bunun için anlaşma numaramızı kullanmanız yeterlidir.

iPhone Şarj Soketi Değişim Ücretleri

ModelFiyat
iPhone X Şarj Soketi
iPhone 8 Plus Şarj Soketi300 TL
iPhone 8 Şarj Soketi300 TL
iPhone 7 Plus Şarj Soketi250 TL
iPhone 7 Şarj Soketi250 TL
iPhone 6S Plus Şarj Soketi
150 TL
iPhone 6S Şarj Soketi150 TL

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün