iPhone 11 Arka Camı Kırıldı ya da Çatladıysa

Bu yazımızda iPhone 11 arka camı kırıldı ya da çatladıysa yapmanız gerekenlere yer veriyoruz. iPhone 11 önde ve arkada cam koruyucuya sahiptir. Gorilla Glass 6 koruyucu cihazı neredeyse tüm basit darbelere karşı savunuyor. Arka kapağı önceki iPhone’lara kıyasla ekstra güçlendirilmiş durumda ve bu da cihazın su koruma kapasitesini olabildiğince yukarı çekmeye yardımcı oluyor. Eğer kazayla elinizden düşürdüğünüz iPhone 11 arka camı kırılmış ya da çatlamışsa yapmanız gereken en önemli şey cihazı en kısa sürede tamir ettirmektir. Bunun için iPhone 11 arka cam değişimi yaptırabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • iPhone 11’nizin arka camı bir kez kırıldığında ya da çatladığında gün geçtikçe daha kötü hale gelir
  • Telefona ve parmaklarınıza zarar gelmemesi için arka cam değişimi yapmanız önerilir
  • Kopan ve kırılan parçalar dağılabilir, kamera modülüne zarar verebilir
  • Cihazdan düşen parçalar sağlık sorunu teşkil eder
Samsung A7 2018 Arka Kapak Değişimi

Hızlı iPhone 11 Arka Cam Tamiri

Kırık arka camlı iPhone 11 ile SMS ya da e-posta yazmaya kalkışmak zorlu olacaktır. Parçalar sürekli oynadığından cihazı sıkı sıkıya tutmanız fazla mümkün olmaz. Böyle durumlarda bütçenizi açmayacak, ucuz, uygun fiyatlı ve hızlı iPhone 11 arka kapak tamiri ve arka cam parça değişimi yaptırabilirsiniz. Servisimizde yapılan iPhone 11 tamirleri ortalama 1 saatte tamamlanmaktadır.

Garantim Bozulur mu?

İşinde fazlasıyla tecrübeli bir teknik servis olarak 14 yıla yakın süredir iPhone onarımları yapıyoruz. Bu anlamda parça değişimi işlemlerimizde endişe etmeniz gereken hiçbir nokta bulunmaz. Üstüne üstlük yeni Apple kullanıcı politikası ile üçüncü parti sevislerde yapılan iPhone tamirleri (kırık ya da çatlak iPhone 11 arka camı dahil) artık Apple cihazınızın garantisini de bozmuyor.

iPhone Kırık Arka Cam Kapak Değişim Videosu

31 Mart 2020 – iPhone Arka Cam Değişimi

ModelFiyat
iPhone 11 Arka Cam DeğişimiSorunuz
iPhone 8 Plus Arka Cam Değişimi 399 TL
iPhone X Arka Cam Değişimi 399 TL
iPhone 8 Kırmızı Arka Cam Değişimi 399 TL
iPhone 8 Plus Kırmızı Arka Cam Değişimi 399 TL
iPhone XR Arka Cam Değişimi 449 TL
iPhone XS Arka Cam Değişimi 449 TL
iPhone XS Max Arka Cam Değişimi 499 TL
Samsung Arka Kapak Nasıl Açılır?

Kargo ve Yol Tarifi

Yurtiçi anlaşmamız sayesinde cihazınızı bize ücretsiz kargoyla gönderebiliyorsunuz. Kırılmış ya da çatlamış arka camı onarılan iPhone 11’ler aynı gün kargoya verilmektedir ve yine taşıma ücreti alınmamaktadır. Ancak isteyenler cihazlarını servisimize bizzat getirebilirler. Bunun için gelmeden önce yedek almanızı eğer mümkünse tavsiye ediyoruz. Yol tarifi için şimdi bize ulaşın.