İkinci El Çıkma LCD Cep Telefonu Ekranı Fiyatı

İkinci El Çıkma LCD Cep Telefonu Ekranı Fiyatı

İkinci El Çıkma LCD Cep Telefonu Ekranı Fiyatı – Tüm bilinmesi gerekenler

Hemen AraYol Tarifi AlWhatsApp’tan Yaz

Kargo Cepmarket

İkinci El Çıkma LCD Cep Telefonu Ekranı Fiyatı

Cep telefonlarında ikinci el çıkma lcd ekran fiyatları merak edilen konular arasında yer alıyor. CepMarket’te çıkma ekranlar bulunmaktadır. Bunlar satın alınan telefonlardan çıkarılır ve talep eden müşterilerin ekran değişimleri bu orijinal çıkma ekranlarla yapılır.

İkinci El Çıkma LCD Cep Telefonu Ekranı Fiyatı

Telefonlarda Çıkma Revize Ekran Fiyatları Nisan 2021

Çıkma ekran fiyatı modelden modele belirgin oranda değişmektedir. iPhone çıkma ekranları, özellikle daha yeni iPhone’larda görece daha yüksek olabilmektedir. Android tarafında ise fiyatlar biraz daha aşağı çekilmektedir. Kabaca bir tahminde bulunmak isterseniz, telefon fiyatları arttıkça kullanılan yedek parçaların kalitesi ve fiyatları da artar. Dolayısıyla ikinci el çıkma LCD cep telefonu ekran fiyatı da yükselir.

  Arka Planda Klavye Görünüyor

Sonsuz sayıda telefon olduğundan herhangi bir modelin çıkma ekran fiyatını vermek hiçbir anlam ifade etmeyecektir. Şimdi CepMarket mağazamızı arayabilir ve bize cihazınızın ne model olduğunu belirterek, stoklarımızda varsa çıkma ekranın fiyatını öğrenebilirsiniz. Çıkma ekranlar aynı zamanda orijinal ekran olarak geçer ve bulabileceğiniz en yüksek kalite yedek parçalardır. Bunların değişim işlemi 45 dakikayı bulur ve onarımdan önce verileriniz yedeklenerek kaybolması önlenir.

Nisan 2021 – Samsung Revize & OEM Ekranlar

Cep Telefon Tamiri Kargo İle Gönderim

Cep Market 2006 yılından bu yana telefonlarda ekran ve cam değişimi yapmaktadır. İster mağazamıza uğrayabilir isterse telefonunuzu ücretsiz kargoyla göndererek gerekli parça değişim işlemini yaptırabilirsiniz.

Cepmarket Aynı Gün Kargo

Revize Çık Ekranlar Tamir Videoları

YouTube kanalımıza abone olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. gibi popüler sorulara göz atabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Yorumlar (1)

  • Cep Market Reply

    Merhaba; LCD ekran değişimi mümkündür. Eğer cihazınızda yeşil ışık, dokunmatik sorunları gibi problemler yaşıyorsanız LCD ekran değişimi yapabiliriz.

    6 Ekim 2020 at 11:33

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir