Hızlı Telefon Tamiri

Hızlı Telefon Tamiri

Hızlı Telefon Tamiri

Hızlı telefon tamiri arayan müşterilerimiz soluğu 14 yılı aşan tecrübesiyle Kadıköy, CepMarket tamir servisinde alıyor. Hızlı telefon tamiri hizmetlerimiz arasında 30 dakikada batarya değişimi ve 1 saatte ekran değişimi gibi pratik çözümlerimiz yer almaktadır. Ön cam değişimleri az sayıda servis tarafından yapılıyor ve bu işlem dahi 2 ila 3 saatte tamamlanmış oluyor.

Diğer Servislerden Çok Daha Hızlı

  1. Apple’ın veya Samsung ya da Huawei’in teknik servislerinde bir tamir için çoğu zaman günlerce ve hatta bir haftayı aşan sürelerce bekleyebilirsiniz.
  2. Ancak CepMarket’te tamirlerimizin yüzde 80’i aynı gün içerisinde tamamlanmış oluyor.
  3. Bu nedenle çoğu müşterimiz cihazını bizlere hızlı telefon tamiri yaptırmak üzere teslim ettikten sonra mağazamızda beklemeyi seçmektedir.

A Kalite Parçalar

Tüm hızlı telefon tamirleri A kalite yedek parçalar ile yapılmaktadır. Bu parçalar cihazdan çıkarılan parçalardan farksız performans sunan, aynı kalite ve dayanıklılıkta ürünlerdir. Ucuz ya da düşük kalite parçalarda cihazınızın orijinal performansını kaybederseniz. A kalite parçalar kullanarak bu durumun önüne geçiyoruz.

  Cep Telefonu Yedek Parça

Ücretsiz Kargo

CepMarket her ne kadar bir Kadıköy teknik servisi olsa da servisimiz Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermektedir. Bunu ücretsiz kargo hizmetimiz sayesinde başarıyoruz. Yurtiçi anlaşmamız ile tüm müşterilerimiz cihazlarını bizlere hızlı telefon tamiri için taşıma ücretsiz gönderebiliyor. Cihazlar teslim alındıktan sonra aynı gün içerisinde hızlıca tamir ediliyor ve yeniden ücretsiz kargoya veriliyor.

Hızlı Telefon Tamiri Videomuz

Nisan 2021 – Hızlı Telefon Tamiri Fiyatları

Model ve İşlemFiyat
iPhone 8 Ekran Değişimi240 TL
iPhone X Ekran Değişimi
1450 TL
iPhone 7 Ekran Değişimi250 TL
iPhone 7 Plus Ekran Değişimi279 TL
iPhone 6 Ekran Değişimi200 TL
iPhone 8 Plus Ekran Değişimi299 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir