En Ucuz Telefon Tamiri

Akıll telefonlarımız profesyonel hayatımızda, kişisel veya okul yaşamında önemli bir role sahipler. Bu nedenle telefonumuz bir kez kırıldığında bunu en kısa zamanda tamir ettirmek isteriz. Bu noktada CepMarket gibi telefon tamir mağazaları devreye giriyor.

En Ucuz Telefon Tamiri
En Ucuz Telefon Tamiri

Telefon Tamiri Fiyatları

Akıllı telefon tamir işlemi yalnızca tecrübeli eller tarafından yapılmalıdır. Zira gerek İstanbul gerekse ülkemizde çok sayıda telefon tamir servisleri bulunmaktadır. Bu anlamda cep tamir konusunda her zaman CepMarket gibi çok uzun yılların tecrübe ve birikimini taşıyan mağazalara yönelmeli ve buralardan ücretsiz teknik destek alınmalıdır.

Telefon Tamiri Kadıköy

Elektronik tamir endüstrisinde 12 yılı aşkın tecrübesiyle cep telefonu tamircisi denildiğinde CepMarket işi en etkili ve en ucuz şekilde yapan mağazadır. Bölgemizde ikamet etmeyen kullanıcılarımız için kargoyla ücretsiz tamir imkanı dahi sunulmaktadır.

Telefon Ekran Cam Değişimi Fiyatları

Akıllı telefon ekran tamir fiyatları cihazların modeline göre büyük oranlarda değişmektedir. Bunu en iyi giriş, orta ve üst sınıflar arasındaki geçişlerde anlıyoruz. Zir ekran tamir fiyatları 200 liradan 1500 liraya kadar değişebiliyor. Ekran tamir ücretleri için buraya tıklayabilir ve hazırladığımız detaylı fiyat paneline göz atabilirsiniz.

iPhone Müzik Atma

2 Nisan 2020 – Samsung Ekran, Ön Cam ve Batarya Ücreti

ModelYapılan İşlemDeğişim Fiyatı
İşçilik Süresi60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
KargoÜCRETSİZTüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
ÖdemeONLINENakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
iPhone 6SÖn Cam Değişimi 190 TL
Samsung S8 PlusÖn Cam Değişimi 500 TL
iPhone 8LCD Ekran Değişimi 1189 TL
Samsung S6 EdgeLCD Ekran Değişimi 600 TL
Samsung S8Arka Kamera Camı 149 TL
iPhone XArka Cam Değişimi 399 TL
iPhone 7Batarya Değişimi 199 TL
Asus Zenfone 6Batarya Değişimi 150 TL
LG G4Kasa Değişimi
Nokia 9Kasa Değişimi