Çatlak Ekran Tamiri

Blog sayfasına dönün
Çatlak Ekran Tamiri

Çatlak Ekran Tamiri

Çatlak ekran tamiri tarafından uzun yıllardır Kadıköy, İstanbul’da hizmet veren CepMarket olarak hızlı ve güvenilir ekran değişimleri yapıyoruz. Çatlak ekran tamirinde cihazın ekranının tamamen değişmesi gerekir. Bu noktada A kalite yedek ekranlar kullanmak büyük önem taşıyor. Nedenlerine hızlıca değinelim.

A Kalite Yedek Ekranlar

  • Çatlak ekran tamirinde A kalite yedek ekranlar kullanarak cihazınızın performansından ödün verilmeyeceğini garanti etmiş olursunuz.
  • Çakma ekranlar ya da düşük kalite ekranlar kolay kırılır, kötü görüntü kalitesine sahiptir, yüksek ışık verir ve fazla güç tüketerek cihazınızın pil ömrünü azaltırlar.

1 Saatte Değişim

Diğer birçok servisin aksine CepMarket’te tüm çatlak ekran tamirleri ortalama 1 saat sürmektedir. Bu süre oldukça kısadır. Müşterilerimiz cihazlarının çatlak ekranı tamir edilirken servisimizde bekleyebilir ve hızlıca telefonlarını teslim alabilirler. İşlemde cihazınızın bilgileri silinmez, uygulamaları kaybolmaz veya mesajları gitmez.

Tamirler Nasıl Yapılıyor?

2006 yılından bu yana telefon ekran değişimleri yapan ve sayısız çatlak ekranlı telefonu onaran CepMarket’te tüm tamirler işlerinde profesyonel teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Samsung, Huawei, iPhone veya Xiaomi teknisyenlerimiz yalnızca üzerlerinde uzmanlaştıkları cihazları tamir ederler.

iPhone Orta Home Tuşu ve Parmak İzi Okuyucu Çalışmıyor

iPhone A Kalite Ekran Değişimi Videomuz

8 Ağustos 2020 – iPhone A Kalite Ekran Fiyatları

Model ve İşlemFiyat
iPhone 8 Ekran Değişimi240 TL
iPhone X Ekran Değişimi
1700 TL
iPhone 7 Ekran Değişimi250 TL
iPhone 7 Plus Ekran Değişimi220 TL
iPhone 6 Ekran Değişimi200 TL
iPhone 8 Plus Ekran Değişimi240 TL

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün