Çatlak Ekran Tamiri

Çatlak ekran tamiri tarafından uzun yıllardır Kadıköy, İstanbul’da hizmet veren CepMarket olarak hızlı ve güvenilir ekran değişimleri yapıyoruz. Çatlak ekran tamirinde cihazın ekranının tamamen değişmesi gerekir. Bu noktada A kalite yedek ekranlar kullanmak büyük önem taşıyor. Nedenlerine hızlıca değinelim.

A Kalite Yedek Ekranlar

  • Çatlak ekran tamirinde A kalite yedek ekranlar kullanarak cihazınızın performansından ödün verilmeyeceğini garanti etmiş olursunuz.
  • Çakma ekranlar ya da düşük kalite ekranlar kolay kırılır, kötü görüntü kalitesine sahiptir, yüksek ışık verir ve fazla güç tüketerek cihazınızın pil ömrünü azaltırlar.

1 Saatte Değişim

Diğer birçok servisin aksine CepMarket’te tüm çatlak ekran tamirleri ortalama 1 saat sürmektedir. Bu süre oldukça kısadır. Müşterilerimiz cihazlarının çatlak ekranı tamir edilirken servisimizde bekleyebilir ve hızlıca telefonlarını teslim alabilirler. İşlemde cihazınızın bilgileri silinmez, uygulamaları kaybolmaz veya mesajları gitmez.

Tamirler Nasıl Yapılıyor?

2006 yılından bu yana telefon ekran değişimleri yapan ve sayısız çatlak ekranlı telefonu onaran CepMarket’te tüm tamirler işlerinde profesyonel teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Samsung, Huawei, iPhone veya Xiaomi teknisyenlerimiz yalnızca üzerlerinde uzmanlaştıkları cihazları tamir ederler.

Ekran Kilidi Unutulan Telefon Nasıl Açılır

iPhone A Kalite Ekran Değişimi Videomuz

6 Nisan 2020 – iPhone A Kalite Ekran Fiyatları

Model ve İşlemFiyat
iPhone 8 Ekran Değişimi 240 TL
iPhone X Ekran Değişimi
899 TL
iPhone 7 Ekran Değişimi 200 TL
iPhone 7 Plus Ekran Değişimi 220 TL
iPhone 6 Ekran Değişimi 200 TL
iPhone 8 Plus Ekran Değişimi 240 TL