Telefonun Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Telefonun Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Telefon ön cam değişimi nasıl yapılır elimizden geldiğince açıklayalım. Akıllı telefonlarda ön cam değişimi en sık yapılan işlemler arasında bulunuyor. Telefonlarda ön cam kolay kırılan bir parça olduğundan değişim işleminde izlenmesi gereken adımların ne olduğunu bilmek önem kazanıyor.

Telefonun Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Telefon Cam Değişimi Bilgisi

CepMarket’te telefon ön cam değişimi benzer teknik servislere göre daha üst düzey araçlar kullanılarak yerine getiriliyor. Peki telefon ön cam değişimi nasıl yapılır? Değişime geçmeden önce buz makinesi yardımıyla telefonun -170 dereceden daha düşük bir sıcaklığa getirilir. Bu soğutma adımının ardından ön cam normalden daha rahat bir biçimde çıkarılır. Hasarsız ekran yerinde bırakılır.

Hasarlı ön camın telefondan ayrılmasının ardından sıfır ön cam yerleştirilir. Ön cama OCA ile iletkinlik verildikten sonra yerine daha etkili şekilde yerleşmesi sağlanır. Diğer servislerden farklı olarak bütün süreç 1 saatten kısa sürede bitirilmiş olur. Bu sayede birçok müşteri servisimizde zaman geçirirken cihazlarını tamir edilmiş şekilde teslim alırlar.

  iPhone Ekran Dokunmatiği Sorunlu Çözümü

Telefon ön cam değişimi işlemien doğru bu şekilde yerine getirilir. Başka mağazalar ekran değişimi de yapabilir. Fakat ekranda herhangi bir problem yokken telefon ekran değişimi için hiçbir sebep yoktur. Zira orijinal ekranların yerini muadil ekranlarla doldurmak her zaman mümkün değildir. O nedenle böyle bir şeyi hiçbir müşteri istemez. CepMarket en üst sınıf muadil yedek ekranlara sahip olsa da markette birçok farklı ürün bulunduğuna dikkat çekmekte yarar var.

Telefon ön cam değişimi işlemi nasıl yapılır konusuna detaylıca açıklık getirmeye çalıştık. Ön cam fiyat bilgisi için aşağıdaki tablomuza bakarak yardım alabilirsiniz. Servisimizde kurye ile telefon tamiri veya kargo ile telefon tamiri gibi gelişmiş hizmetler bulunmaktadır. Tüm tamir işlemlerinde değişen parçalar müşterinin adına faturalanır ve ters giden bir durum olursa garanti politikamızdan yararlanılır.

Nisan 2021 – Samsung Ön Cam Değişimi Fiyatları

ModelİşlemFiyat
Samsung S9
Cam Değişimi600 TL
Samsung S9 Plus
Cam Değişimi600 TL
Samsung Note 9
Cam Değişimi700 TL
Samsung Note 8Cam Değişimi600 TL
Samsung S8 PlusCam Değişimi500 TL
Samsung S8Cam Değişimi500 TL
Samsung S7 EdgeCam Değişimi500 TL
  Telefon Ekran Işığı Yanıyor Ama Görüntü Gelmiyor

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir