Çakma iPhone Ekran Sorunu

Çakma iPhone Ekran Sorunu

Çakma iPhone Ekran Sorunu

  • Çakma iPhone ekranları birçok nedenden dolayı çakmadır:
  • Dayanıksızlardır, daha düşük görüntü kalitesine sahiplerdir, daha kolay arızalanan bileşenlerden oluşurlar ve bazı durumlarda daha yüksek enerji tüketirler ve iPhone telefonunuzun pil ömrünü azaltırlar.

Çakma Ekranlardan Uzak Durun

En sık görülen çakma iPhone ekranı sorunu telefonun ilk düşürülmede kolayca kırılmasıdır. Kullanıcıları en çok rahatsız eden sorunsa ekranlarının daha mavi (gözler için zararlıdır), daha pembe veya daha sarımtırak renkte olmasıdır. Bu da günün her saati baktığınız iPhone ekranından aynı memnuniyeti almanızı zorlaştırır.

En Tipik Sorunlar

Bunlar çakma iPhone ekranlarında en sık görülen tipik sorunlardır. Bu sorunlardan uzak durmak için CepMarket gibi işinde fazlasıyla tecrübeli servislerde A kalite iPhone ekran değişimi yaptırabilirsiniz. A kalite iPhone ekranları cihazınızdan çıkarılan orijinal iPhone ekranlarıyla aynı performansı sunan yedek parçalardır.

  iPhone 8 Ekran Değişimi Fiyatlari

Sadece A Kalite iPhone Ekranları

CepMarket’te 14 yılı aşan telefon tamir tecrübemizden yola çıkarak sadece en üst kalite iPhone yedek ekranları kullanıyoruz ve onarımlarımızda asla çakma ekranlara yer vermiyoruz. Çakma ekranlar daha uygun fiyatlı olsa da uzun vadede kullanıcıya daha fazla harcatmaktadır. Siz de A kalite ekranlarla iPhone ekran değişimi yaptırmak için şimdi bizi arayın.

iPhone A Kalite Ekran Değişimi Videomuz

Nisan 2021 – iPhone A Kalite Ekran Fiyatları

Model ve İşlemFiyat
iPhone 8 Ekran Değişimi240 TL
iPhone X Ekran Değişimi
1450 TL
iPhone 7 Ekran Değişimi250 TL
iPhone 7 Plus Ekran Değişimi279 TL
iPhone 6 Ekran Değişimi200 TL
iPhone 8 Plus Ekran Değişimi299 TL

Bu gönderiyi paylaş

Yorumlar (2)

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir