Blog sayfasına dönün
Çakma iPhone Ekran Sorunu

Çakma iPhone Ekran Sorunu

  • Çakma iPhone ekranları birçok nedenden dolayı çakmadır:
  • Dayanıksızlardır, daha düşük görüntü kalitesine sahiplerdir, daha kolay arızalanan bileşenlerden oluşurlar ve bazı durumlarda daha yüksek enerji tüketirler ve iPhone telefonunuzun pil ömrünü azaltırlar.

Çakma Ekranlardan Uzak Durun

En sık görülen çakma iPhone ekranı sorunu telefonun ilk düşürülmede kolayca kırılmasıdır. Kullanıcıları en çok rahatsız eden sorunsa ekranlarının daha mavi (gözler için zararlıdır), daha pembe veya daha sarımtırak renkte olmasıdır. Bu da günün her saati baktığınız iPhone ekranından aynı memnuniyeti almanızı zorlaştırır.

En Tipik Sorunlar

Bunlar çakma iPhone ekranlarında en sık görülen tipik sorunlardır. Bu sorunlardan uzak durmak için CepMarket gibi işinde fazlasıyla tecrübeli servislerde A kalite iPhone ekran değişimi yaptırabilirsiniz. A kalite iPhone ekranları cihazınızdan çıkarılan orijinal iPhone ekranlarıyla aynı performansı sunan yedek parçalardır.

Apple iPhone Ekranı Kırıldı, Camı Çatladı Çözümleri

Sadece A Kalite iPhone Ekranları

CepMarket’te 14 yılı aşan telefon tamir tecrübemizden yola çıkarak sadece en üst kalite iPhone yedek ekranları kullanıyoruz ve onarımlarımızda asla çakma ekranlara yer vermiyoruz. Çakma ekranlar daha uygun fiyatlı olsa da uzun vadede kullanıcıya daha fazla harcatmaktadır. Siz de A kalite ekranlarla iPhone ekran değişimi yaptırmak için şimdi bizi arayın.

iPhone A Kalite Ekran Değişimi Videomuz

9 Ağustos 2020 – iPhone A Kalite Ekran Fiyatları

Model ve İşlemFiyat
iPhone 8 Ekran Değişimi240 TL
iPhone X Ekran Değişimi
1700 TL
iPhone 7 Ekran Değişimi250 TL
iPhone 7 Plus Ekran Değişimi220 TL
iPhone 6 Ekran Değişimi200 TL
iPhone 8 Plus Ekran Değişimi240 TL

Bu gönderiyi paylaş

Yorumlar (2)

  • Müşteri cevap

    Abi bende ekranda floresan çakması gibi ışık yanıp sönmesi ve yukardan aşağı yeşil çizgi oluyor lütfen yardımcı olun şu corona virüsü nedeni ile dışarda araştırma yapamıyorum cevapa göre alışveriş yapacağım

    24 Mart 2020 , 23:43

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün