Günümüzde telefon ekran değişimi fiyatı önemli olduğu kadar; kalitesi, alınan hizmet ve sunumda çok önemli bir yer almaktadır. Son kullanıcıdan gelen talepler doğrultusunda yapılan ekran değişimlerinde en sık sorulan sorulardan bir tanesi de ucuz ekran ve garanti süresidir. Cepmarket Cep Telefonu Tamir Merkezini tercih eden müşterilerimizin önceliği güven ve doğru sunum olmaktadır.

 

 

Ucuz Ekran Değişimi

 

Kırık ekran tamiri fiyatı verilmeden önce mutlaka müşterimizin istekleri ve beklentisi çek edilir, cep telefonu dokunmatik ekran fiyatı mı, ya da sadece ekran değişimi fiyatı mı verilecek, ne kadar sürede yapılacak, ne kadar garantili gibi en kritik detaylar değerlendirilip ondan sonra işlem başlatılır .

 

 

General Mobile GM 8  32 & 64 GB Ekran Fiyatı

 

 

Telefon Ekran Tamiri

 

Tamir bizim için bir iş değil bir aşktır, her şey cep telefonunu çok sevmekle başladı, 2007 de hizmete açtığımız CEPMARKET çok kısa sürede bilinir bir marka olmayı başardı, ilk yıllarda Samsung ve Blackberry cep telefonları tamirinde atak yapan firmamız zaman içerisinde her marka ve model cep telefonu tamiri eğitimi alarak, artık bugün her yaz 10’lar ca genç öğrenciye tamir eğitimi verir duruma geldi.

 

  • Sizinde cep telefonunuzda arıza varsa ekran tamiri yada cam değişimi gerekiyorsa Kadıköy deki mağazamıza uğrayarak ucuz ve güvenli bir şekilde tamir hizmeti alabilirsiniz.
  • Başarı bir tesadüf değildir, hiçbir teknik serviste olmayan imkan ve hizmetlerimiz ile daima yanınızdayız.
  • Dilerseniz mağazamıza kargo ile gönderi yapıp KARGO İLE TELEFON TAMİRİ hizmetimizden de 2 taraflı kargo ücreti bize ait olmak üzere uygun fiyatlı tamir yaptırabilirsiniz.
  • Konusunda por olmuş uzman teknisyenlerimiz ile tanışmak ve göz önünde tamir rahatlığından yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayarak mağazamıza ulaşabilirsiniz

 

 

iPhone 6 Ekran Değişimi

 

Ekran Değişimi Fiyat Listesi

 

 

Liste içinde telefon kırık ekran tamiri fiyatı, telefon cam değişimi fiyatı, dokunmatik ekran tamiri nasıl yapılır, telefon ekran tamiri, telefon ekran değişimi fiyatı , kırık ekran tamiri fiyatı ,cep telefonu dokunmatik ekran tamiri fiyatı ,samsung ekran değişimi ankara ,telefon kırık ekran tamiri fiyatı değişini fiyat gibi sorularınız için fiyatlar belirtilmiştir.
Bunun dışında telefon cam değişimi fiyatı, dokunmatik ekran tamiri nasıl yapılır, telefon ekran tamiri, telefon tamiri fiyatları, cep telefonu ekran tamiri, telefon cam değişimi fiyatı, dokunmatik ekran değişimi fiyat, telefon ekran tamiri kadıköy, ucuz ekran değişimi gibi sorunlarınızda bizlere 0216 345 83 84 nolu telefondan ulaşıp teknik servisimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

Ekran Değişimlerinde Koruyucu Hediye

Yenilemeden sonra ekrana yönelik baskıların meydana gelmesi, kırılma ve çatlamaların tekraren yaşanmasına neden olabilir. Dolayısıyla daha hassas bir kullanım alışkanlığının kazanılması ekranların korunmasını sağlayacak en iyi yöntemdir. Henüz hiçbir marka ve model tarafından asla zarar görmeyecek bir ekran teknolojisi tasarlanmamıştır. Bundan ötürü firmamızdan alınan çözümden sonra da ekranları korumaya yönelik ekran koruyucu sana tarafınıza hediye ediliyor.

Caseman Nano Ekran Koruyucu

 

 

 

Youtube Kanalımız Tamir ve Yorumlarımız

Youtube kanalımıza abone olabilir gelişmelerden haberdar olabilirsiniz, en iyi tamir videoları aracılığı ile ekran değişimi nasıl yapılır, siri tamiri yapılabilir mi ?, gibi popüler gündem sorunlarına göz atmış olabilirsiniz.

 

Kırıksız günler dileriz…

 

Bize Ulaşın

Hızlı & güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi.

CepMarket

Bu Sayfa Bilgilendirici miydi ? Lütfen Değerlendirin

Ucuz Ekran Değişimi – Telefon Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy
5 (100%) 3 oy verildi