Samsung Telefona Su Kaçtı Ses Gelmiyor

Samsung telefonda müzik dinlerken veya biri sizi ararken telefondan ses gelmemesi en çok baş ağrıtan sorunlar arasında bulunuyor. Samsung telefona su kaçtı ses gelmiyor şikayeti su koruması olmayan modellerde yaygın olarak görülmektedir.

Samsung Telefona Su Kaçtı Ses Gelmiyor

Bazı yeni Samsung’lar su korumasına sahipler. Ancak IP sertifikası ne yazık ki suyun hoparlör ve mikrofon gibi birimlere ulaşmasına engel olamıyor. Sıvı hâlâ bu bileşenlere temas edebiliyor ve çabuk olunmadığında Samsung’a ciddi hasarlar verebiliyor. Cihazı kurulayın ve hoparlör problemi devam ediyorsa aşağıdakileri uygulayın.

Servisimize bu problemle ulaşan çok sayıda kullanıcıya rastlıyoruz. Görüşme sırasında telefonun sesini hoparlöre aldığınızda ve karşıdakini duyamadığınızda bunun ana sebebi hoparlör arızası olabilir. Neyse ki hoparlör değişimi yapmak mümkün. Bundan önce deneyebileceğiniz birkaç şey bulunuyor.

Samsung telefonunuzu kuruladıktan ve microSD ile SIM kartı çıkardıktan sonra pirinç dolu bir kaba dik şekilde batırın. Samsung telefonunuzu 24 ile 48 saat arasında kapta bekletin, sonra çalıştırın ve hoparlör şimdi ses veriyor mu vermiyor mu kontrol edin. Hâlâ ses alamıyorsanız Samsung hoparlör değişimi gerekli olacak demektir.

Telefonun Hoparlöre Su Kaçtı Samsung

Hoparlör çalışmadığında CepMarket gibi işinde fazlasıyla tecrübeli servislerden yardım alabilirsiniz. Bu tür servislerde her türlü Samsung model telefon için hoparlör değişimi yapılabilir ve bunun 1 saat gibi kısa bir sürede tamamlandığını görebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz kargo hizmetimizden de yararlanmayı unutmayın.

6 Nisan 2020 – Samsung Hoparlör Değişimi Fiyatları

ModelİşlemFiyat
Samsung J7 ProHoparlör DeğişimiSorunuz
Samsung J2 ProHoparlör DeğişimiSorunuz
Samsung Note 9Hoparlör DeğişimiSorunuz
Samsung S8 PlusHoparlör DeğişimiSorunuz
Samsung S9Hoparlör DeğişimiSorunuz
Samsung S9 PlusHoparlör DeğişimiSorunuz