Samsung Telefona Su Kaçtı Ses Gelmiyor

Blog sayfasına dönün
Samsung Telefona Su Kaçtı Ses Gelmiyor

Samsung Telefona Su Kaçtı Ses Gelmiyor

Samsung telefonda müzik dinlerken veya biri sizi ararken telefondan ses gelmemesi en çok baş ağrıtan sorunlar arasında bulunuyor. Samsung telefona su kaçtı ses gelmiyor şikayeti su koruması olmayan modellerde yaygın olarak görülmektedir.

Samsung Telefona Su Kaçtı Ses Gelmiyor

Bazı yeni Samsung’lar su korumasına sahipler. Ancak IP sertifikası ne yazık ki suyun hoparlör ve mikrofon gibi birimlere ulaşmasına engel olamıyor. Sıvı hâlâ bu bileşenlere temas edebiliyor ve çabuk olunmadığında Samsung’a ciddi hasarlar verebiliyor. Cihazı kurulayın ve hoparlör problemi devam ediyorsa aşağıdakileri uygulayın.

Servisimize bu problemle ulaşan çok sayıda kullanıcıya rastlıyoruz. Görüşme sırasında telefonun sesini hoparlöre aldığınızda ve karşıdakini duyamadığınızda bunun ana sebebi hoparlör arızası olabilir. Neyse ki hoparlör değişimi yapmak mümkün. Bundan önce deneyebileceğiniz birkaç şey bulunuyor.

Samsung telefonunuzu kuruladıktan ve microSD ile SIM kartı çıkardıktan sonra pirinç dolu bir kaba dik şekilde batırın. Samsung telefonunuzu 24 ile 48 saat arasında kapta bekletin, sonra çalıştırın ve hoparlör şimdi ses veriyor mu vermiyor mu kontrol edin. Hâlâ ses alamıyorsanız Samsung hoparlör değişimi gerekli olacak demektir.

Suya Düşen Telefonun Dokunmatiği Çalışmıyor

Hoparlör çalışmadığında CepMarket gibi işinde fazlasıyla tecrübeli servislerden yardım alabilirsiniz. Bu tür servislerde her türlü Samsung model telefon için hoparlör değişimi yapılabilir ve bunun 1 saat gibi kısa bir sürede tamamlandığını görebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz kargo hizmetimizden de yararlanmayı unutmayın.

Kasım 2020 – Samsung Hoparlör Değişimi Fiyat Listesi

Ürün / Hizmet Fiyat
Samsung Galaxy Note 9 Hoparlör Değişimi Sorunuz
Samsung Galaxy Note 8 Hoparlör Değişimi 189 TL
Samsung Galaxy S9 Plus Hoparlör Değişimi 189 TL
Samsung Galaxy S9 Hoparlör Değişimi 189 TL
Samsung Galaxy S8 Plus Hoparlör Değişimi 189 TL
Samsung Galaxy S8 Hoparlör Değişimi 189 TL

Bu gönderiyi paylaş

Yorumlar (2)

 • Müşteri cevap

  Telefonum suya düştü hemen aldım kuruladım teleonla konustum birşey yoktu simdi sesim karsiya gitmiyor kulaklikla video izliyorum ama sesim gitmiyor karşıya ne yapabilabilir

  16 Aralık 2019 , 00:22
  • Cep Market cevap

   Merhaba; Bu arıza mikrofon yada ses entegresinden kaynaklanabilir. Net bir cevap ise ancak arıza tespiti sonrasında verilebilmektedir.

   Dilerseniz cihazınızı ücretsiz arıza tespit hizmetimize tabi tutabiliriz, bunun için bizlere ücretsiz kargo ile cihazınızı göndermeniz yeterli.

   https://cepmarket.com.tr/service/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

   Firmamız tüm arıza tespitlerinde önce analiz edip müşterilerini bilgilendiriyor, onayınız sonrasında işlemler başlatılıyor.
   Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.Geçmiş olsun dileklerimiz ile.

   16 Aralık 2019 , 14:32

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün